majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Laminedependencia oyarzabal mega fajny grajek, ograny z naszymi w kadrze i w lalidze
0
@Lordzi właśnie van hecke ciekawa opcja, słyszałem już dużo pochwał na jego temat np janek bukowiecki co siedzi w pl też się nim zachwycał i jest zdziwiony że gra w takim mniej poważnym klubie
3
@Popitek12 zgadzam się z tobą pops, skubany zasłużył na ten mundial jak mało kto :/
2
@BulaKG dawaj wpłacaj mu na konto na betclica czy innego superbeta, i jeszcze kup voucher do kasyna żeby jak 18 skończy se poszedł
5
klasaaa odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu
0
@Popitek12 co powiesz na kontuzję swojego brata fermina :(
17
ajajaj jaka szkoda, jednego debila mniej u nich
9
szkoda ferminator akurat po takim sezonie zasłużył na mundial..
18
piękne 4 lata to były…
0
@Popitek12 byś ich wkopał elegancko do drugiej ligi i klasa :)
0
marzenie harry kane, ciekawa opcja to ten joao pedro i może marcus thuram
1
@Rupert_Haubica umtiti 32mln xddd
0
już prawdopodobnie nigdy nie usłyszymy u nas: gooool robert lewandowski…
2
japierdole chłopacy nie płaczą mówili…
1
kurwa aż płakac się chce serio dziękujemy za wszystko robert
0
joan ma już to zamora??
0
xdddddd ale jajca
0
niektórzy już chcieli pięknego brazylijczyka sprzedać :/
0
ez abde, joao pedro, senesi/ndicka i golimy frajerow
3
uhahahaha ale te wolne nam siadają
3
jakoś zawsze kurde miałem sympatię do tego pięknego marokańczyka
1
abde to kocurek
1
rafałek dzisiaj fajnie hasa
0
tony montana na trybunach nieźle
0
@LukaszFan tak zapomniałem dopisać :/
0
kurwa wiem że te oceny są beznadzieje ale ten pitarch chyba już jakiś 7 mecz gra gdzie ma średnią na czerwono i poniżej 6.0 nigdy się z takim przypadkiem nie spotkałem xdd a chłop jest warty ponad 20 mln
0
@EzioAuditoreDF chlopak bedzie lepszy od pedriego na bank!!! ale dobra tak na serio to jest najbardziej chyba przereklamowany pilkarz xdd
0
to chyba west ham robi papa z premier league
2
@Bolton jeszcze o kims zapomniales jak mogles!!
1
@Popitek12 dzwonie po cristiano ronaldo zeby popsul popitkowi12 zle zamiary!!