majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek a mówili że austriacki malarz nie żyje!! mylili się
5
@blakkudium noo taka przyjemna dosc :D vibe 22/23
16
zasluzenie, ponad 20 pucharow dla nich robi wrazenie
4
@buglikos chyba tak
1
@BulaKG szkoda, ze to jeszcze nie sezon na sandaly co nie??
0
@Kozinho. siema siema, za co dostales?? mozesz powtorzyc??
2
@Kessie
@Bolton moj idol, moj wuja kochany, wakacje 2016 na wyspie najlepszy czas w moim zyciu :DD
1
noo i fajnie przynajmniej panie pielęgniarki w pobliskim szpitalu będą miały kim się opiekować :)
1
hahahahahaha miałbyc bastoni a teraz nagle kiwior xdd
1
brać jakiegoś senesiego za darmo, albo nawet od biedy tego ndicke
6
no i fajnie powodzenia andres!!
0
@fcbarcafan19 teraz już totalnie erling haaland fc, stary o niebo lepszy
0
@Eklerek noo i to jest bangerek!!
11
szkoda ale dobra powodzenia dalej :) i żeby wszystko się ułożyło bo thiago spoko morda
0
cieszy mnie że marcusik jedzie na mundial (mega spoko sezon za nim) :) ostatnio gdzieś mi się przewinęło że niby ma nie jechać
3
dobra ostatni mecz tego kretyna został i będziemy mieli spokój od słuchania tych jego kocopolow
4
czyli coś może być na rzeczy, ostatnio nawet ich dyrektor mówił że nigdzie nie odchodzi, a dziś gdzieś widziałem że nie wiadomo, tylko proszę żeby nie przepłacić jakoś za niego mocno…
5
@Eklerek po co tam jakaś kobieta?? jak można mieć pięknego ferrana
0
@Eklerek noo fajna, a @July_6_BcN nie chciała się pokazać :(
1
@blakkudium kurde on jest młodszy od robercika nie wiedziałem hahah, ale kariera fajna
2
@blakkudium ta obrona taka cienka trochę :/ a zwłaszcza środek
0
kane marzenie, ale ten joao pedro też spoko
0
wymuszaj transfer i dawajcie nas!!! nie będziesz siedzieć w tej czelzi
2
jakieś 80mln maksymalnie + casado i można brać, tylko skąd weźmiemy pieniądze…
6
@Rastafarnianin co chlop postrzelal na bojku i poza szacun!!
3
@Eklerek jaciee ale cudo
1
@Sinirsey Mamo, nie będę głodował, już o to się nie martw
3
@bartekvisca 67 mango musztarda, a tak na serio 5
28
noo i fajnie, czasami chlopak nie daje rady, ale liczby i tak ma eleganckie double double jak na rezerwowego klasa
4
to freiburg juz ma pograne..