2

@Eklerek a mówili że austriacki malarz nie żyje!! mylili się

5

@blakkudium noo taka przyjemna dosc :D vibe 22/23

16

zasluzenie, ponad 20 pucharow dla nich robi wrazenie

4

@buglikos chyba tak

1

@BulaKG szkoda, ze to jeszcze nie sezon na sandaly co nie??

0

@Kozinho. siema siema, za co dostales?? mozesz powtorzyc??

2

@Kessie
@Bolton moj idol, moj wuja kochany, wakacje 2016 na wyspie najlepszy czas w moim zyciu :DD

1

noo i fajnie przynajmniej panie pielęgniarki w pobliskim szpitalu będą miały kim się opiekować :)

1

hahahahahaha miałbyc bastoni a teraz nagle kiwior xdd

1

brać jakiegoś senesiego za darmo, albo nawet od biedy tego ndicke

6

no i fajnie powodzenia andres!!

0

@fcbarcafan19 teraz już totalnie erling haaland fc, stary o niebo lepszy

0

@Eklerek noo i to jest bangerek!!

11

szkoda ale dobra powodzenia dalej :) i żeby wszystko się ułożyło bo thiago spoko morda

0

cieszy mnie że marcusik jedzie na mundial (mega spoko sezon za nim) :) ostatnio gdzieś mi się przewinęło że niby ma nie jechać

3

dobra ostatni mecz tego kretyna został i będziemy mieli spokój od słuchania tych jego kocopolow

4

czyli coś może być na rzeczy, ostatnio nawet ich dyrektor mówił że nigdzie nie odchodzi, a dziś gdzieś widziałem że nie wiadomo, tylko proszę żeby nie przepłacić jakoś za niego mocno…

5

@Eklerek po co tam jakaś kobieta?? jak można mieć pięknego ferrana

0

@Eklerek noo fajna, a @July_6_BcN nie chciała się pokazać :(

1

@blakkudium kurde on jest młodszy od robercika nie wiedziałem hahah, ale kariera fajna

2

@blakkudium ta obrona taka cienka trochę :/ a zwłaszcza środek

0

kane marzenie, ale ten joao pedro też spoko

0

wymuszaj transfer i dawajcie nas!!! nie będziesz siedzieć w tej czelzi

2

jakieś 80mln maksymalnie + casado i można brać, tylko skąd weźmiemy pieniądze…

6

@Rastafarnianin co chlop postrzelal na bojku i poza szacun!!

3

@Eklerek jaciee ale cudo

1

@Sinirsey Mamo, nie będę głodował, już o to się nie martw

3

@bartekvisca 67 mango musztarda, a tak na serio 5

28

noo i fajnie, czasami chlopak nie daje rady, ale liczby i tak ma eleganckie double double jak na rezerwowego klasa

4

to freiburg juz ma pograne..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?