4

dawno zadne okienko nie dawalo mi tyle emocji co te, a NIE MAMY JESZCZE CZERWCA hahaha

18

noo i super!! sezon dlugi to sie przyda, w koncu ktos kto odciazy pedriego :)

1

@BezglutenowyPedri tato to nie tu się wpisuje…

3

@Rifek nie no ten ich akcent to jest niesamowity hahah

3

@MOLESTA nie no takiego okienko to się nie spodziewałem :D

1

Komentarz usunięty

1

@Popitek12 niee no pops nie na sprzedaż!!!

0

@626 cala kasa poszła na zielone i elo

0

@Filipem typuje olmo i wzięcie za free silve

0

@Pawel13sz jakby jeszcze go się udało to klasaaa, faktycznie coś musi być na rzeczy jak była gadka że deco jeszcze z jakimiś agentami z anglii gadał

1

@Katalończyk 99 nie no przecież ja tam mu ufam!! tier 1 źródło

0

co się dzieje!!! dawno takiego okienka nie mieliśmy

0

sprzedaż: olmo casado, bierzemy: jakiegoś napadziora, bilve, wykupujemy cancelo, kogoś na środek obrony i można wszystkich walić wiadomo na co :)

0

@Ghostface jucie mega kocur moje ulubione nutki, które polecam to: used to, bad boy, black & white, armed and dangerous, bandit, wasted, all girls are the same, no i oczywiście lucid dreams

8

ciężko iść do spania wiedząc że szwagry w tym czasie mogą coś gotować xdd

2

jak oni jeszcze tego alvareza ściągną to co niektórzy tu chyba wystrzelą na ten ekran xddd

4

@Popitek12 ajjj to był prawdziwy cheat meal day pops, a teraz na relaksik wlatuje szklaneczka bourbonu

5

nie no powie, ze się jaram!! w końcu jakieś emocje związane z transferami jestem ciekawy co deco ugotuję

8

@Lionel_Messi10 a tu cyk 90 mln za richarlisona

14

ja bym go brał i wtedy olmo i casado na sprzedaż

1

@mekston zapisalem to haha

2

@Kozinho. oczywiscie :((((

2

@Kozinho. spij slodko aniolku...

0

@PeteR10 11mln za sezon podobno

0

@Roobo noo wlasnie racja zapomnialem o czawim

0

zobaczymy jak szybko gordonowi followersi na ig urosna :D dzis mial jakies 660k chyba teraz 690k, zobaczymy jak to pojdzie po oficjalce

1

@Kidd jeszcze kogos tam planuje, jestem ciekawy mega kto to moglby byc

0

@kamiVeB mozna mozna :) po prostu szwagry 100 lat przed reszta

0

mordeczki pamietajcie, kto nas wyciagnal z dolka i kto jest naszym fuhrerem in hansi we trust

0

@Eklerek wczoraj bylo chyba ze zainteresowanie jest, rano ze powazne, mamy po 20 i cyk szwagry cookuja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?