majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
dawno zadne okienko nie dawalo mi tyle emocji co te, a NIE MAMY JESZCZE CZERWCA hahaha
18
noo i super!! sezon dlugi to sie przyda, w koncu ktos kto odciazy pedriego :)
1
@BezglutenowyPedri tato to nie tu się wpisuje…
3
@Rifek nie no ten ich akcent to jest niesamowity hahah
3
@MOLESTA nie no takiego okienko to się nie spodziewałem :D
1
Komentarz usunięty
1
@Popitek12 niee no pops nie na sprzedaż!!!
0
@626 cala kasa poszła na zielone i elo
0
@Filipem typuje olmo i wzięcie za free silve
0
@Pawel13sz jakby jeszcze go się udało to klasaaa, faktycznie coś musi być na rzeczy jak była gadka że deco jeszcze z jakimiś agentami z anglii gadał
1
@Katalończyk 99 nie no przecież ja tam mu ufam!! tier 1 źródło
0
co się dzieje!!! dawno takiego okienka nie mieliśmy
0
sprzedaż: olmo casado, bierzemy: jakiegoś napadziora, bilve, wykupujemy cancelo, kogoś na środek obrony i można wszystkich walić wiadomo na co :)
0
@Ghostface jucie mega kocur moje ulubione nutki, które polecam to: used to, bad boy, black & white, armed and dangerous, bandit, wasted, all girls are the same, no i oczywiście lucid dreams
8
ciężko iść do spania wiedząc że szwagry w tym czasie mogą coś gotować xdd
2
jak oni jeszcze tego alvareza ściągną to co niektórzy tu chyba wystrzelą na ten ekran xddd
4
@Popitek12 ajjj to był prawdziwy cheat meal day pops, a teraz na relaksik wlatuje szklaneczka bourbonu
5
nie no powie, ze się jaram!! w końcu jakieś emocje związane z transferami jestem ciekawy co deco ugotuję
8
@Lionel_Messi10 a tu cyk 90 mln za richarlisona
14
ja bym go brał i wtedy olmo i casado na sprzedaż
1
@mekston zapisalem to haha
2
@Kozinho. oczywiscie :((((
2
@Kozinho. spij slodko aniolku...
0
@PeteR10 11mln za sezon podobno
0
@Roobo noo wlasnie racja zapomnialem o czawim
0
zobaczymy jak szybko gordonowi followersi na ig urosna :D dzis mial jakies 660k chyba teraz 690k, zobaczymy jak to pojdzie po oficjalce
1
@Kidd jeszcze kogos tam planuje, jestem ciekawy mega kto to moglby byc
0
@kamiVeB mozna mozna :) po prostu szwagry 100 lat przed reszta
0
mordeczki pamietajcie, kto nas wyciagnal z dolka i kto jest naszym fuhrerem in hansi we trust
0
@Eklerek wczoraj bylo chyba ze zainteresowanie jest, rano ze powazne, mamy po 20 i cyk szwagry cookuja