majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
@marcin62 żadna robota nie hańbi, chyba że jesteś piłkarzem realu madryt
5
@Popitek12 jak tam krystyna?? było już całowanko czy może coś więcej?
1
@MysticCat nie no, pamiętaj twarz najważniejsza!!! po prostu mega lubią swoją twarz a co tam
1
@Laminedependencia też dopiero zaczęte i spoczko się zapowiada, jedynie minus, że nawet tutaj musieli wjebac te durne zaimki
12
ciekawe kogo to wina
1
@kaamil1910 xddd przedwczoraj chyba widziałem jak rapha udostępnił post viniego na story na ig, jeszcze z serduszkami wiec na bank tak było xddd
2
@jacobFCB nico williams zdecydowanie ten rok temu
3
potuuulski brawo chlopaku
1
@ViscaelBarca2007 megaa fajnie!! a my bierzmy silve
6
@blakkudium będzie penetrował napastników realu o taak
0
lepszy juz nie będzie, a q tym sezonie i tak grał ogony sprzedać za jakieś spoko pieniądze i brać bernardo :)
3
no i super @kundee spoko morda, ja bym opchnął balde
1
@Romario87 już bym wolał go opchnąć i ściągnąć tam jakiegoś stopera za grosze może tego ndicke on się przynajmniej nie obsra xdd
7
tak szczerze to nie potrzebne, mamy gordona, przyjdzie bilva, może julek, a pensje ma ogromna to nie ma co
6
@Hasszz co ty gadasz?? @Popitek12 nigdy nie kłamie
13
@Popitek12 zamówienie big smoke wleci??
13
japierdizlee xdd po co jak znowu 3/4 sezonu będzie połamany
2
@patrykzmc2000 nie no akurar nie ta pozycja mamy eryczka i kounde
4
jaki the bill xddd
2
w tym realu jak w przyszlym sezonie zgasna swiatla w drukarce, to moze bedzie widac tylko z 3 zawodnikow od nich xddd
0
dobra to jak faktycznie szwagry zadnego srodkowego obroncy nie beda chcieli kupic to chociaz niech boki ogarna :/ to wtedy niech ten cucu przyjdzie i jakos po taniosci wziac cancelo
0
@Arden czemu ten christensen?? oni mysla ze w tym sezonie bedzie zdrowy???
4
szwagry!!! noo dawac here we go bernardo, i julka nie chce mi sie tyle czekac :(
6
@Bocheno1 pops sie lepiej bawi, ma dziewczyne krysytne!! mowia ze to ai ale co tam
0
@filip73 flaconi też jest
5
@Kozinho. ile meczów i ile kaski by wleciało klasa
1
jak nie julek to brać go i się nie zastanawiać topową opcją na teraz tylko problem to wiek :/
0
dawać go do nas i wtedy pozbyć się balde i najlepiej apostoła
1
noo i klasa kończyć tą telenowelę i brać go, sam nie jestem jego jakimś największym fanem, ale teraz na rynku zbytnio opcji nie ma jedynie harry kane
1
@heniusss noo właśnie to turasow nie ma co słuchać