1

o cześć @Kessie

1

@kundee też tak chce!!

5

hahaha nie no ten sędzia to żart

1

kurwaaaa prawie znowu kaiii

0

ale strzela to psg xdd

0

xddddddddddddddddddddddddddd

0

ale nie no gabriel to jest potwór

1

hahahah hakimi jaki cword

2

ale dembele dzisiaj gra partidazo xdd

0

@Popitek12 nuno mendes leży!!! na ratunek

1

@LeszekFCB najaaak haha a obok niego to była tyla??? bo tam coś słyszałem że kręcą niby

1

oo travis na trybunach

1

@Croocers baw się tam dobrze armatki to biorą!! :)

1

mosquera?? kocur

1

@cchesterr43 pod zabojadow

0

coś tak czułem że ten rusek coś zawali xdddd

1

a nie wierzyli w pięknego kaia :)

0

king kaiiiiiii!!!!!!!!!!!

4

@Popitek12 jak tam sytuacja w budapeszcie?? czy w warszawce oglądasz? ile dostałeś już komplementów za ten ficik

0

come on you gunners!!!

0

@Popitek12 elegancko to jest ten cały streatwear popito??

1

@alekpalek pewnie 14

0

@directedbyfcb po prostu w como największe wrażenie zrobiło na mnie to, że jeszcze 2 sezony temu w serie b grali, a teraz do lm awansowali, a ten brak włochów to u nich największy minus, ale to myślę że kwestia czasu aż jakąś akademię zrobią pewnie

0

@directedbyfcb
@4drian0
ale jak dla mnie porównanie psg do como nie jest zbytnio trafne, owszem wiem że le ogarnia mega dobra robotę w tym psg, ale jakoś nie mogę po prostu za nimi być, za to jakie mamy z nimi stosunki po prostu, ten transfer dembele, mecze z nimi i ogólnie, jakoś zawsze do tego klubu miałem obrzydzenie, szanuje mega luisa enrique i jego robotę w psg, przez niego ten klub stał się mniej antypatyczny, ale przez te wszystkie dawne akcje nie mogę za nimi być po prostu,

3

@LeszekFCB sebastian alvarez i okej

7

nadszedł dzień dzisiejszy, całym serduszkiem za arsenalem, i ogólnie mega mi smutno nie wiem skąd taki hejt i niby większość chce być za tym sztucznym tworem z paryża xddd, szczerze to bardziej ludzi boli arsenal i mają do nich waty niż do realu i to jest smutne

1

@Kessie mecz całej historii świata

0

@Popitek12 z tych rzeczy które mogły się wydarzyc, ta wydarzyła się na bank!! i co wysłałeś jej zdjęcie mendesa? czy czegoś innego

2

@MigcampistaCesc piękny brazylijczyk nigdzie nie odchodzi myślę że w tym sezonie częściej będzie próbował grać na 10 jako taki fałszywy napastnik jakby i jak by przyszedł julek to fajnie by to mogło siedzieć i by była fajna wymienność pozycji

1

nawet giannis antetokoumpo wie kto wygra dzisiaj lm :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?