majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
o cześć @Kessie
1
@kundee też tak chce!!
5
hahaha nie no ten sędzia to żart
1
kurwaaaa prawie znowu kaiii
0
ale strzela to psg xdd
0
xddddddddddddddddddddddddddd
0
ale nie no gabriel to jest potwór
1
hahahah hakimi jaki cword
2
ale dembele dzisiaj gra partidazo xdd
0
@Popitek12 nuno mendes leży!!! na ratunek
1
@LeszekFCB najaaak haha a obok niego to była tyla??? bo tam coś słyszałem że kręcą niby
1
oo travis na trybunach
1
@Croocers baw się tam dobrze armatki to biorą!! :)
1
mosquera?? kocur
1
@cchesterr43 pod zabojadow
0
coś tak czułem że ten rusek coś zawali xdddd
1
a nie wierzyli w pięknego kaia :)
0
king kaiiiiiii!!!!!!!!!!!
4
@Popitek12 jak tam sytuacja w budapeszcie?? czy w warszawce oglądasz? ile dostałeś już komplementów za ten ficik
0
come on you gunners!!!
0
@Popitek12 elegancko to jest ten cały streatwear popito??
1
@alekpalek pewnie 14
0
@directedbyfcb po prostu w como największe wrażenie zrobiło na mnie to, że jeszcze 2 sezony temu w serie b grali, a teraz do lm awansowali, a ten brak włochów to u nich największy minus, ale to myślę że kwestia czasu aż jakąś akademię zrobią pewnie
0
@directedbyfcb
@4drian0
ale jak dla mnie porównanie psg do como nie jest zbytnio trafne, owszem wiem że le ogarnia mega dobra robotę w tym psg, ale jakoś nie mogę po prostu za nimi być, za to jakie mamy z nimi stosunki po prostu, ten transfer dembele, mecze z nimi i ogólnie, jakoś zawsze do tego klubu miałem obrzydzenie, szanuje mega luisa enrique i jego robotę w psg, przez niego ten klub stał się mniej antypatyczny, ale przez te wszystkie dawne akcje nie mogę za nimi być po prostu,
3
@LeszekFCB sebastian alvarez i okej
7
nadszedł dzień dzisiejszy, całym serduszkiem za arsenalem, i ogólnie mega mi smutno nie wiem skąd taki hejt i niby większość chce być za tym sztucznym tworem z paryża xddd, szczerze to bardziej ludzi boli arsenal i mają do nich waty niż do realu i to jest smutne
1
@Kessie mecz całej historii świata
0
@Popitek12 z tych rzeczy które mogły się wydarzyc, ta wydarzyła się na bank!! i co wysłałeś jej zdjęcie mendesa? czy czegoś innego
2
@MigcampistaCesc piękny brazylijczyk nigdzie nie odchodzi myślę że w tym sezonie częściej będzie próbował grać na 10 jako taki fałszywy napastnik jakby i jak by przyszedł julek to fajnie by to mogło siedzieć i by była fajna wymienność pozycji
1
nawet giannis antetokoumpo wie kto wygra dzisiaj lm :)