majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
noo i klasa lewus zlapal luz w koncu!!!
0
@Ivan90 haaland mega kocur, ale ja bym poszedl moze nietypowo w gabriela
1
@escarabajo ale mlodzieniaszek!!! jeszcze w garniaku jakims z komuni chyba mu te zdjecie wzieli haha
1
@blakkudium mam nadzieje ze przyjdzie, nawet w 1 skladzie by mogl wskoczyc bo od fdj z miejsca jest lepszy
3
zajebisice takiego grajka przepuscic...
1
@Popitek12 skąd wziąłeś na to pieniążki popito??
6
ale the bill xddd
4
@Lionel_Messi10 dawać go do nas już i kończyć ten cyrk, i wtedy brać może cucu i jakiegoś so i lecimy
3
@Sysia11 oni są chorzy, dajmy im spokój, a zwłaszcza dziadzie pereza odkleiło ostatnio
10
dobra dawać już go do nas i skupmy się na wzmocnieniu obrony i lecimy po 6 uszatka
1
@Cule1234 noo i klasa julek
2
@partymaker dom spokojnej starości i okej
2
hahaha niech ten dziad się goni
1
łysy az za bardzo lubi gaviego haha
16
x10 razy lepszy od balde, pamiętam jak yamal miał z nim problemy, mega by się przydał, tylko problem jest jeden, że jest takim pajacem
6
4 dni i mundial, niby człowiek tego nie czuje, ale i tak jakoś fajnie :) będzie co robić wieczorkami
1
@Frimpong ekwador tez mocny, obrona pierwsza klasa, to mysle ze ktoras z tych druzyn powtorzy wyczyn maroka z 22
2
@RinooniR kolumbia mowie wam
4
szkoda chlopaka,,, oby nic powaznego
1
@Popitek12 i jak tam popito ocenia szwedzka urode??? ale przypominam ty sie chlopie hamuj bo masz dziewczyne!!
1
@michaleu @Popitek12 w houston siedzi, a nie tam jakaś warszawka , a outfit pewnie jakiś drogi dresik wleci a co tam
3
raph co rozdał!!!
1
@Popitek12 ty tak serio pol englisz pol polisz?? szacun
0
@Laminedependencia @Popitek12 opinia??
2
nie no wstyd…..
1
cóż szkodzi obiecać…
2
@casabarca superbet, betclick najlepsze
1
nie no z tego balde juz nic nie bedzie
0
co byscie powiedzieli na taki srodek pola pedri + vitinha?? wiem, ze dla psg jest nietykalny ale mozna pomarzyc, tylko trzeba by bylo jakies 115mln na niego dac bo tam gdzies widzialem ze ma taka klauzule, mega nierealny transfer ale co to by byl za srodek pola :D
1
julek musi sie postawic kotletom bo inaczej nici