majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium ah shit here we go again
1
@TaughtMule a tu cyk londyn?? kto gra w londynie POTEZNY RICHARLISON, ale miejmy nadzieje ze jakis: joao pedro, igor thiago czy ktos inny
3
@Szmulek jak oni jeszcze go podpisza to nie wiem bede chyba calowal zdjecie deco
1
@Aequlibre jak la bamba zrzedzi to sie okazuje ze bedzie dobrze :) w styczniu cancelo i co wszyscy tutaj mowili?? po co??, wrak pilkarza z arabii a teraz nagle wszyscy chca go zatrzymac ja tam wierze w chlopaka jak wierzylem w cancelo
1
@Roobo kulfon mamy uszatka to teraz bedziemy mieli go :)
1
@heniusss no wlasnie i prawidlowo, bo tu nagle jakis czort wystrzeli z forma i cyk +50% do wyceny
1
@Jakchcesz i do tego jaki madry!!! elegancko by u nas siedzial
0
@Hindus 21,8mln na sezon, a ten gordon bedzie mial 11mln wiec mniej od szpitalsena u nas xdd
3
@Lionel_Messi10 czyzby deco masterclass w tym okienku??
1
@Luciano99 i od sierpnia zaczynamy walic kazdego wiadomo na co :)) gordon, jakas 9, klasowy obronca, jakis nuno mendes, let szwagry cook, bijemy rekord transferowy live z ostatniego sezonu
1
@heniusss temu pierwszemu to akurat nie ufam jakos xdd rok temu mialo byc 150% a pare godzin temu kazdy wie jak to sie skonczylo, ale moze tym razem warto pomarzyc po 2 mega dobrych sezonach zasluyzlismy na troche wzmocnien
0
@Dankho94isback noo akurat to byl mega flop :( ale tak to jest z tymi brazolami z ich ligi w tych czasah, bobby charlton tez sie u przescieradel nie przebil akurat
3
@Frimpong a tu cyk gruby bedzie szatac kasa na lewo i prawo, wezma jeszcze go, kogos do obrony i przebija ostatnie okienko live :D
1
@ViscaelBarca2007 ojj tamm luzz haha faktycznie teraz czytam i mozna sie troche zamiotac :D
2
@Laminedependencia gdzies info polecialo ze jeszcze 2/3 duze transfery maja byc i to chyba nie wyklucza pozyskania 9, jestem ciekawy mega co tam szwagry ugotuja
1
@ViscaelBarca2007 wiem wiem, ale chodzilo mi o deco po prostu moglem jakos zle napisac haha
2
@Lionel_Messi10 zaraz bedzie 150% i juz kazdy wie jak to sie skonczy hahahah
5
dobra ludzie spokojnie xdd zobaczymy jak to wyjdzie sam hansi dal pozwolenie na ten transfer, deco mozna na niego wiele zlego powiedziec (ale sam zna sie na pilce prawdopodobnie tutaj lepiej od wiekszosci) rok temu chcial diaza i co?? kazdy sie z poteznego portugalczyka smial, a tu diaz blyszczy w bayernie, let deco cook
0
@beter2 duzoo sam raphinha ostatnio mowil ze tutaj zostaje, kocha ten klub nad zycie, dalej jest kluczowym pilkarzem, wrocil po kontuzji i 2 mecze i fajnie do formy wrocil i dublecik
0
mam nadzieje ze rapha nie odejdzie.. ale on stad sie nie rusza mi sie wydaje, powinnismy jeszcze zeby polepszyc bardziej budzet pozbyc sie ter statuy, fatiego, peni i sie zwolnie 27,5 mln jakos placowego
2
w koncu jakies emocje na rynku transferowym szwagry dzialaja i elegancko, jeszcze jak serio bedzie wiecej tych wzmocnien (przyjdzie napadzior, srodkowy obronca i ktos jeszcze moze, jak mowili jeszcze 2/3 duze transfery to moze byc grubooo) jaram sie megaaa!!1
2
@heniusss ja tak samo nie byłem fanem gordona, ale jak flick go chce to też mu ufam, newcastle nie gra jakiejś mega ofensywnej piłki, w tym sezonie mega dołek, jeden sezon w pl miał super 11 goli i 10 asyst wiec grac potrafi, do tego ma idealne cechy do gry u flicka wiec mam nadzieje ze to wypali i będziemy mieli fajny dynamiczny atak :)
1
@kundee ojj takk żul aż się micha cieszy :) ostatnio bieda z jakimiś transferami była kompletna poza joanem i wypożyczeniami i tym olmo
0
kvaratskhelia ostatni sezon w napoli też miał średni dość, a w psg teraz hula az milo :)
0
@Kubajnos345 szwagry co gotują hahah
1
dobra ludzie chill :) deco rok temu chciał diaza, wtedy każdy się z niego śmiał a jak wyszło?? gordon nie jest złym piłkarzem uważam, że się przyda taki grajek skrojony pod flicka pracus
0
@Pedri16Future niee rapha nigdzie nie odejdzie :) gordon od biedy zagra na napadzie i będziemy pewnie wtedy grali jak psg, pewnie głębia składu, nawet może na prawym bedsie chulal, albo że nie będzie rasha
2
ale harry kane by u nas chulal!! jeszcze taniej pewnie by od alvareza i innych by wyszło, ale bayern pewnie go nie puści :(
1
ktoś siedzi bardziej w pl i jak oceniacie tego gordona?? w lm miał spoko kampanię, ale w lidze lipa 6 goli tylko
3
jaaa xddd dobra deco ufam tobie, rok temu każdy się śmiał ze chce diaza a tu chłopak był jednym z lepszych ls w sezonie