majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium kurde on jest młodszy od robercika nie wiedziałem hahah, ale kariera fajna
2
@blakkudium ta obrona taka cienka trochę :/ a zwłaszcza środek
0
kane marzenie, ale ten joao pedro też spoko
0
wymuszaj transfer i dawajcie nas!!! nie będziesz siedzieć w tej czelzi
2
jakieś 80mln maksymalnie + casado i można brać, tylko skąd weźmiemy pieniądze…
6
@Rastafarnianin co chlop postrzelal na bojku i poza szacun!!
3
@Eklerek jaciee ale cudo
1
@Sinirsey Mamo, nie będę głodował, już o to się nie martw
3
@bartekvisca 67 mango musztarda, a tak na serio 5
28
noo i fajnie, czasami chlopak nie daje rady, ale liczby i tak ma eleganckie double double jak na rezerwowego klasa
4
to freiburg juz ma pograne..
2
dzisiaj moodzik taki
0
@Aragorn33 siusiak taki duzy, ze w tym przypadku odbija go stopa :DD
0
Ja siedziałem w aucie sam
1
@reloaded kto kuzynki nie zaliczy, ten w rodzinie sie nie liczy i tyle
0
@PanMietek tudor od @Popitek12
10
jeden z moich najbardziej lubianych chłopaków naszych
0
@mordini123 aa dobra szkoda bo myślałem że wtedy top 6 a w anglii będzie w lm grało
0
czy jak av wygra ligę europy to bournemouth będzie w lm??
10
marcus to dobry chłopak, wie co dobre
1
@Zoker kurdee ale peszek :( szkoda bo mogliby coś ugrać
0
a już w niedzielę czy tam kiedy west ham wygrywa z leeds, a totki przegrywają z evertonem i bajlando
4
@Kessie zyjesz?? czy kuflowe mocne pochłonęło??
7
barcelonka z ligą, arsenal z liga jeszcze jakby sięgnęli po lm to jacie przepiękny byłby to sezon
1
i jak tam?? miało być zbottlowane??
0
@Sergio_Devils dobra faktycznie xddd mysyalem ze tylko porażka z bourne daje
0
xdddd ale to obszczane city ma farta
2
5 minut!!! i po 23 latach mamy to
0
sliczneeeeeeeee
1
@Zoker no wsm racja takie coś smakuje najlepiej ;) chłopscy zasłużyli na to, mistrzostwo powinno już być conajmniej od sezonu 22/23 gdyby nie zesransko