1

@blakkudium kurde on jest młodszy od robercika nie wiedziałem hahah, ale kariera fajna

2

@blakkudium ta obrona taka cienka trochę :/ a zwłaszcza środek

0

kane marzenie, ale ten joao pedro też spoko

0

wymuszaj transfer i dawajcie nas!!! nie będziesz siedzieć w tej czelzi

2

jakieś 80mln maksymalnie + casado i można brać, tylko skąd weźmiemy pieniądze…

6

@Rastafarnianin co chlop postrzelal na bojku i poza szacun!!

3

@Eklerek jaciee ale cudo

1

@Sinirsey Mamo, nie będę głodował, już o to się nie martw

3

@bartekvisca 67 mango musztarda, a tak na serio 5

28

noo i fajnie, czasami chlopak nie daje rady, ale liczby i tak ma eleganckie double double jak na rezerwowego klasa

4

to freiburg juz ma pograne..

2

dzisiaj moodzik taki


0

@Aragorn33 siusiak taki duzy, ze w tym przypadku odbija go stopa :DD

0

Ja siedziałem w aucie sam

1

@reloaded kto kuzynki nie zaliczy, ten w rodzinie sie nie liczy i tyle

0

10

jeden z moich najbardziej lubianych chłopaków naszych

0

@mordini123 aa dobra szkoda bo myślałem że wtedy top 6 a w anglii będzie w lm grało

0

czy jak av wygra ligę europy to bournemouth będzie w lm??

10

marcus to dobry chłopak, wie co dobre

1

@Zoker kurdee ale peszek :( szkoda bo mogliby coś ugrać

0

a już w niedzielę czy tam kiedy west ham wygrywa z leeds, a totki przegrywają z evertonem i bajlando

4

@Kessie zyjesz?? czy kuflowe mocne pochłonęło??

7

barcelonka z ligą, arsenal z liga jeszcze jakby sięgnęli po lm to jacie przepiękny byłby to sezon

1

i jak tam?? miało być zbottlowane??

0

@Sergio_Devils dobra faktycznie xddd mysyalem ze tylko porażka z bourne daje

0

xdddd ale to obszczane city ma farta

2

5 minut!!! i po 23 latach mamy to

0

sliczneeeeeeeee

1

@Zoker no wsm racja takie coś smakuje najlepiej ;) chłopscy zasłużyli na to, mistrzostwo powinno już być conajmniej od sezonu 22/23 gdyby nie zesransko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?