majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tony montana na trybunach nieźle
0
@LukaszFan tak zapomniałem dopisać :/
0
kurwa wiem że te oceny są beznadzieje ale ten pitarch chyba już jakiś 7 mecz gra gdzie ma średnią na czerwono i poniżej 6.0 nigdy się z takim przypadkiem nie spotkałem xdd a chłop jest warty ponad 20 mln
0
@EzioAuditoreDF chlopak bedzie lepszy od pedriego na bank!!! ale dobra tak na serio to jest najbardziej chyba przereklamowany pilkarz xdd
0
to chyba west ham robi papa z premier league
2
@Bolton jeszcze o kims zapomniales jak mogles!!
1
@Popitek12 dzwonie po cristiano ronaldo zeby popsul popitkowi12 zle zamiary!!
3
@Kessie wlasnie w koszuleczke ronaldo, na reku tudor i pod reka ma bluze lv, to jest lajfstajl
2
@Jakchcesz dua lipa? sydney sweeney? hansi flickk to jest dopiero pieknosci
0
@kanver_ raphinha papi of re*l madrid
4
japierdzielee zapomnialem kompletnie o tym xdd, jak to polecialo az sie 2022 przypomnial...
2
Po kuluarach poruszam się w tubularach
3
mega fajny grajek, hiszpan, ograny w ll, młody, idealnie by do nas pasował :D
0
@kanver_ już nie do pobicia przez następne lata myślę, anglik będzie strzelał w następnych sezonach dalej coś w okolicach 30 bramek ale 41 to sufit nie do przebicia
0
jak już w tym okienku chcemy się skupić głównie na napastniku, to jednak środek obrony też trzeba by było jakoś ogarnąć: ktoś wie jak wygląda sytuacja konate?? czy przedłuża kontrakt z lfc, albo jeszcze jak już coś bylo mówione spróbować tego ndicke nie będzie to jakiś topowy so ale dalej jakaś tam opcja by była, albo poszukanie jakiegoś młodego talentu, ale bardziej nam byłby potrzebny odrazu jakiś lider
0
@Popitek12 ile wlatuje popito na sztangę dzisiaj?? czy może o jakąś inną płaską chodzi
1
noo i leszek mistrzem :/ ale gratulacje i tak
0
@BialyKolorDoDupy trzymajj sie mordeczko moje kondolencje..
0
@eckov japierdole xdd tego jeszcze nie grali martin luther king naszych czasów
0
a liverpool dalej leci z łysym z holandii arne slot nananan
13
@Popitek12 twój ślub?? z ferminem lopezem?
1
@wakawaka slabiak z tańszych opcji to już bym wolał deniza undava czy jakiegoś luisa suareza ze sportingu
5
oczy się pocą nie powiem jakoś po tym…
3
wojtek jak wojtek sigma
3
przychodził do nas po naszym najgorszym sezonie… odchodzi wygrywając: 3 ligi 3 superpuchary hiszpanii, puchar hiszpanii, brakowało jedynie tej ligi mistrzów… wyciągnął nas z dołka więc prawie legenda gdyby ugrał z nami po tych 11 latach pustki ligę mistrzów to już by była absolutna legenda
4
nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre… ale boli i tak to były piękne 4 lata ponad 115 goli strzelonych pod koniec kariery, cieszę się mega że udało mi się go zobaczyć na żywo strzelającego 2 gole w lm, na paradzie jak bawią się z wojtkiem smutno w chujjj dziękujemy za wszystko robercik
4
szkoda.. to były wspaniałe 4 lata.. pamiętam jakby to było dziś… powodzenia i tak robert
1
@Eklerek w aston villi chulal az milo, młody silny wysoki potencjał na granie w jakimś topowym klubie a ten the bill poszedł do all nasserow, później fenerbahce i na końcu zenit xdd
2
@Frimpong lebron jak zawsze z językiem faktów
1
@Kessie noo i bajlando czego chcieć więcej :)