29

to jest niesamowite że flick zrobił z uszatego lepszego środkowego obrońcę niż huijsen z realu, którego kupili za 60 mln około xdd

3

piękny pedro gonzalez
obiera banana
@July_6_BcN
https://imgur.com/a/SgdFSRo

1

proszeee niech ten tottenham spadnie xddd

0

@Sulimo pedro porro, albo grywaj erickiem

0

@Kozinho. ej panie beluso nie ładnie proszę opuścić moją żonę raz!! to nie jest okej

0

@BulaKG oj emigracja był cudowna tego drugiego nie oglądałem ale emigracja była topo

3

noo i fajnie takie szpileczki to lubimy :)

34

pozdroo mordeczki to było niesamowite przeżycie!!
https://imgur.com/a/DPySkxl

0

@Gronek nie wiem czy z interem była taka kompromitacja xdd detale dzieliły nas od finału (2 minuty), a z atletico dostaliśmy te 2 czerwone kartki ale w dwumeczu było 3-2 xdd więc nie jest źle

5

@Gronek x2 liga z rzędu wygrana, 6/7 klasyków wygranych z galaktycznym realem madryt xdd, x2 superpuchar, x1 puchar króla, półfinał lm, ćwierćfinał lm, półfinał pucharu króla, brak kasy, gra uszatkiem na lso, to jest niby złe?? xavi wygrał tylko ligę i superpuchar (dostając transfery jakie chce)

0

wuja lapcio nie zawodzi haha ;)

2

gdyby nie ten przepiękny wolny to kolejny beznadziejny jego mecz

6

luis enrique?? zawsze klasa

10

japierdole xdddddddd wstyd i hańba niech lepiej rozwiążą ten klub a nie dalej będą się kompromitować

1

kurdee szkoda że brakowało wczoraj yamala i raphinhi w formie od pierwszej, tak to by był wpierdol mocarny

2

@blakkudium lucho pieprzony kozak!! po hansim flicku marzy mi się jego powrót

8

jedna wielka rodzina kocham ich

0

prawidłowo!!! niech ten brazylijczyk się lepiej nie kompromituje hahaha

10

nie no robercik goat po prostu i tyle w temacie

7

Wojciech Szczęsny: "Już mi w ustach schnie. Bo od przerwy brakuje mi nikotyny."

Eleven Sports, Barcainfo (X)
xddd uwielbiam chłopaka serio

1

@Vini po co ci głowa?? jem niom

9

szacunek chłopaku pomimo tragedii nakopaliście śmietankowym ofermom szacunnn!!

0

jutro jest parada??? (jak tak to zna ktoś trase?)

0

jaaa ale wyciągał kurtula

1

trent ale pajac i jeszcze tylko żółtko xdddd

0

xddd a ten co belis belis

4

kurdee trzeba przyznać że ta olivka niczego sobie :)

0

campeones campeones!!!

0

ale teraz real ma biedną ławkę xddd akurat my mamy kim postraszyć: lewy, de jong, kounde, raphinha, roony, bernal i od biedy nawet ten balde jedziemy z nimi jazdaaaa

11

courtois 2 miesiące bez grania i od razu startuje coś czuję że mogą być mocne babole, chłopaki jazda z nimi po puchar vanooos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?