majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
to jest niesamowite że flick zrobił z uszatego lepszego środkowego obrońcę niż huijsen z realu, którego kupili za 60 mln około xdd
3
piękny pedro gonzalez
obiera banana
@July_6_BcN
https://imgur.com/a/SgdFSRo
1
proszeee niech ten tottenham spadnie xddd
0
@Sulimo pedro porro, albo grywaj erickiem
0
@Kozinho. ej panie beluso nie ładnie proszę opuścić moją żonę raz!! to nie jest okej
0
@BulaKG oj emigracja był cudowna tego drugiego nie oglądałem ale emigracja była topo
3
noo i fajnie takie szpileczki to lubimy :)
34
pozdroo mordeczki to było niesamowite przeżycie!!
https://imgur.com/a/DPySkxl
0
@Gronek nie wiem czy z interem była taka kompromitacja xdd detale dzieliły nas od finału (2 minuty), a z atletico dostaliśmy te 2 czerwone kartki ale w dwumeczu było 3-2 xdd więc nie jest źle
5
@Gronek x2 liga z rzędu wygrana, 6/7 klasyków wygranych z galaktycznym realem madryt xdd, x2 superpuchar, x1 puchar króla, półfinał lm, ćwierćfinał lm, półfinał pucharu króla, brak kasy, gra uszatkiem na lso, to jest niby złe?? xavi wygrał tylko ligę i superpuchar (dostając transfery jakie chce)
0
wuja lapcio nie zawodzi haha ;)
2
gdyby nie ten przepiękny wolny to kolejny beznadziejny jego mecz
6
luis enrique?? zawsze klasa
10
japierdole xdddddddd wstyd i hańba niech lepiej rozwiążą ten klub a nie dalej będą się kompromitować
1
kurdee szkoda że brakowało wczoraj yamala i raphinhi w formie od pierwszej, tak to by był wpierdol mocarny
2
@blakkudium lucho pieprzony kozak!! po hansim flicku marzy mi się jego powrót
8
jedna wielka rodzina kocham ich
0
prawidłowo!!! niech ten brazylijczyk się lepiej nie kompromituje hahaha
10
nie no robercik goat po prostu i tyle w temacie
7
Wojciech Szczęsny: "Już mi w ustach schnie. Bo od przerwy brakuje mi nikotyny."
Eleven Sports, Barcainfo (X)
xddd uwielbiam chłopaka serio
1
@Vini po co ci głowa?? jem niom
9
szacunek chłopaku pomimo tragedii nakopaliście śmietankowym ofermom szacunnn!!
0
jutro jest parada??? (jak tak to zna ktoś trase?)
0
jaaa ale wyciągał kurtula
1
trent ale pajac i jeszcze tylko żółtko xdddd
0
xddd a ten co belis belis
4
kurdee trzeba przyznać że ta olivka niczego sobie :)
0
campeones campeones!!!
0
ale teraz real ma biedną ławkę xddd akurat my mamy kim postraszyć: lewy, de jong, kounde, raphinha, roony, bernal i od biedy nawet ten balde jedziemy z nimi jazdaaaa
11
courtois 2 miesiące bez grania i od razu startuje coś czuję że mogą być mocne babole, chłopaki jazda z nimi po puchar vanooos!