1

@MessiForeverTheBest top 1 respect moment szacun

0

@Gaucho miejmy nadzieję zw nie… taki dziku na środku się u nas przyda!! z cuba stworzyłoby świetną parę stoperów

2

ciekawa opcja, pamiętam ich świetny run w lm w 23/24

8

kogo barcelona nie miała na liście życzeń xdddd

8

noo i prawidłowo! wojtula świetny mentor

2

tak tak już widzę raphinhe w atletico xddd

3

ten chłop robi wszystko oprócz polityki serio xddd
https://www.instagram.com/reel/DX6gF8QsELG/?igsh=b2FocjBhczM2anUx

4

a barcelona jest zainteresowana dawidem kurminowskim jakimś???

7

jakie to city ma farta tak samo było z live że ciągnęli dopóki nie strzelą a wtedy akurat koniec xdd

0

@takisobiektos oczywiście a kto by się spodziewał xdd tak samo jak z liverpoolem

2

noo oczywiście gol w 97 japierdziele

0

thierno barry to jest goacik

0

jestttt everton jest wielki :))

3

mam nadzieje ze w niedziele wleci elegancki wpierdol na smietankowych i: ,,Szampan wylewa się, toast mogę wznieść"

2

@Gaucho pedro porro fajna opcja

1

@Popitek12 korki z polskiego tez by sie przydaly popito!! powinienes brac od marty to by siedzialo elegancko pisze z mnozenia!!

0

@Hosh chlop krzywdzi kolejne druzyny.. jego powinni do zamrazarki wstawic dla dobra wszysttykich

0

@VamoSBarca88 ulala pychota czyzby zostal uzyty slynny sos szefowski?? ale najlepszegoo bykuu!!

2

@Bolton ulala ale przystojniacha

0

@TR3YWAY dobrze ze nie wytrysku :/

1

@Jakchcesz tato to nie tu…

5

japierdziele kłopoty żeby kupić zawodnika za 15 mln xddd

0

polecam takich opiekunów to że świecą szukać!!
https://www.instagram.com/reel/DX4uULbscT2/?igsh=ODY3N2NtdmFoamxs

3

@Eklerek co to ma być xddd współczuję rodzicom, w warszawie trzeba z pokeballami pod ręką latać takie gatunki można wyłowić ze ho ho

2

@MessiForeverTheBest ten lepszy od pedriego

1

@Gitarkafcb niee tego się nie da już wypuścić 2 punkty potrzebne a nie pamiętam żeby barca nie dała rady wygrać przez 4 mecze

5

ale ten pitarch to przereklamowany gościu xdd wiem że te oceny gowno robią ale patrzę na flashscore średnia 6.10, na sofa 6.30 i większość meczy później 6.0 i na czerwono xdd

9

ale ten klasyczek ostatnio wchodzi aż miło.. (czuję się tak samo słuchając tego…)


2

to jest cud że mamy maj a olmo dalej bez kontuzji a ten mendy już chyba 4 kontuzja jakaś xddd

0

ci tam mają cyrk z kontuzjami xddd człowiek szklanka feralnd mendy z kolejną kontuzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?