majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest top 1 respect moment szacun
0
@Gaucho miejmy nadzieję zw nie… taki dziku na środku się u nas przyda!! z cuba stworzyłoby świetną parę stoperów
2
ciekawa opcja, pamiętam ich świetny run w lm w 23/24
8
kogo barcelona nie miała na liście życzeń xdddd
8
noo i prawidłowo! wojtula świetny mentor
2
tak tak już widzę raphinhe w atletico xddd
3
ten chłop robi wszystko oprócz polityki serio xddd
https://www.instagram.com/reel/DX6gF8QsELG/?igsh=b2FocjBhczM2anUx
4
a barcelona jest zainteresowana dawidem kurminowskim jakimś???
7
jakie to city ma farta tak samo było z live że ciągnęli dopóki nie strzelą a wtedy akurat koniec xdd
0
@takisobiektos oczywiście a kto by się spodziewał xdd tak samo jak z liverpoolem
2
noo oczywiście gol w 97 japierdziele
0
thierno barry to jest goacik
0
jestttt everton jest wielki :))
3
mam nadzieje ze w niedziele wleci elegancki wpierdol na smietankowych i: ,,Szampan wylewa się, toast mogę wznieść"
2
@Gaucho pedro porro fajna opcja
1
@Popitek12 korki z polskiego tez by sie przydaly popito!! powinienes brac od marty to by siedzialo elegancko pisze z mnozenia!!
0
@Hosh chlop krzywdzi kolejne druzyny.. jego powinni do zamrazarki wstawic dla dobra wszysttykich
0
@VamoSBarca88 ulala pychota czyzby zostal uzyty slynny sos szefowski?? ale najlepszegoo bykuu!!
2
@Bolton ulala ale przystojniacha
0
@TR3YWAY dobrze ze nie wytrysku :/
1
@Jakchcesz tato to nie tu…
5
japierdziele kłopoty żeby kupić zawodnika za 15 mln xddd
0
polecam takich opiekunów to że świecą szukać!!
https://www.instagram.com/reel/DX4uULbscT2/?igsh=ODY3N2NtdmFoamxs
3
@Eklerek co to ma być xddd współczuję rodzicom, w warszawie trzeba z pokeballami pod ręką latać takie gatunki można wyłowić ze ho ho
2
@MessiForeverTheBest ten lepszy od pedriego
1
@Gitarkafcb niee tego się nie da już wypuścić 2 punkty potrzebne a nie pamiętam żeby barca nie dała rady wygrać przez 4 mecze
5
ale ten pitarch to przereklamowany gościu xdd wiem że te oceny gowno robią ale patrzę na flashscore średnia 6.10, na sofa 6.30 i większość meczy później 6.0 i na czerwono xdd
9
ale ten klasyczek ostatnio wchodzi aż miło.. (czuję się tak samo słuchając tego…)
2
to jest cud że mamy maj a olmo dalej bez kontuzji a ten mendy już chyba 4 kontuzja jakaś xddd
0
ci tam mają cyrk z kontuzjami xddd człowiek szklanka feralnd mendy z kolejną kontuzja