1

oczywiście gavi z karteczką a co tam hahahah

1

@Ilka udko było wymasowane elegancko co nie?? @July_6_BcN

1

pedriiii ale podał ciacho

4

ale pau cubałsi ostatnio formę złapal kocuł!!

1

@CurryTheGoat30 flip i flap polskiej komentatolki

6

jestem teraz w madrycie, ale sie dzieje!! w srodku miasta policja zawinela jakiegos goscia co latal nago i krzyczal ,,RONALDO GOAT RONALDO GOAT" @Popitek12 pdw mordeczko trzymaj sie!! free popito

0

Komentarz usunięty

2

@MessiForeverTheBest czyzby sos szefowski??? MOJ ULUBIONY

2

joan
cancelo martin cubarsi eric
gavi pedri fermin
olmo lewandowski roony

2

@Encore właśnie burnley u siebie a crystal będzie pewnie oszczędzało bo prawdopodobnie w finale lke będą grać to wtedy w lidze odpuszczą

2

@Eklerek właśnie, ale city ma i tak o wiele cięższy terminarz teraz:
wyjazd everton, bournemouth
dom brentford, crystal palace, aston villa
punkty też jakieś gdzieś zgubią myślę

3

viktor gyokeres ale partidazo!!!!

0

@FcPortoFan1999 lamine yamala?? to co on już z kontuzji wrócił?? hahah żartuje ten od zegarków to też mocny lamine

6

@Ilka lód o smaku @Kessie i elegancko

0

@NeroTFP1 co się pobalismy to nasze co nie hahahaha

5

piekna pogoda dzisiaj znowu :) i rowerek fajnie zaliczony i to jest zycko :D

2

tak tak niech dalej siedzi w tych włoszech xdd

0

@Maker0 noo wlasnie wydaje mi sie ze teraz takie największe szanse na triumf ma taki bayern (gdzie jest luis diaz), psg (kvaratshkelia), arsenal (tam jedynie by był potrzebny mocny ls, ale nie wiem czy rapha z sentymentu do leeds będzie grał jeszcze w innym klubie w anglii), noo i oczywiście my (najmłodszy skład ciągle rozwijający się nie wiem gdzie miałby lepiej…)

6

dobra i tak już mecz o pietruszkę, ale wygrana z realem i po tym świętowanie majstra będzie smakowała znakomicie ;) a jeszcze jakby udało się wygrać wysoko to ojejku marzenie

3

@CurryTheGoat30 chłop wygląda jak jakiś menel, albo zawodnik mma z dagestanu xdd

7

ale to było meczycho… mam nadzieję że 10 będzie powtórka :)


1

@Laminedependencia fajny zawodnik jako rotacja elegancko

33

ale latwo ogarnall!! szacun

1

@Arden jak dla mnie steal

1

@Eklerek rowerek?? TOP

6

@CurryTheGoat30 albo soto grado czy x2 hernandez :)

2

@MirusAmisz @Kessie byłem tam super zabawa :) z wujkiem jeffem na wyspie duzooo się dzieje

2

@Ryoumen niee wiem jak można lubić takie pizdziejewo, słoneczko jest i odrazu aż chce się żyć

13

słoneczko 21 stopni, zaraz grillek wleci żyć nie umierać :))

0

@Cule1234 joao pedro jedynie żadnego kloca sorlofha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?