1

@Jakchcesz a przed tym jeszcze doda, szpaku, friz, wardega, błachowicz, i inni xdd co chłop ugotował za uniwersum szacun

7

pedro gonzalez lopes?? absolutna klasa jak zawsze

2

dobra dawajcie chłopaki róbmy tam w madrycie najzimniej jak się da na koniec sezonu proszeee xdd i lecim po 100 pkt

14

@NeroTFP1 a niektórzy chcą jeszcze go zwalniać xddd takim składem takie wyniki po prostu szacun

2

zasłużoneee co piły rozdawał chłopak to głowa mała!! ale cubarsi też ostatnio mega na plus

1

penalti claro to było

0

wygrywamy z tymi białymi ciamajdami u siebie nieważne czy wygramy przegramy czy zremisujemy z ossasuna na wyjedzie majstra mamy wtedy akurat po łomocie nad nimi!!!!

0

pierwszy raz od lat wygrywamy na tym coliseum obszczanym brawo chłopaki majster prawie pewny :)

2

koledzy z madrytu jak tam kurteczki zimowe przygotowane???? -11 to nie są przelewki

5

już byłem pewny że ta niedojda to spieprzy xdddd

1

dobrzeee marcus chociaż coś ci się udało!!! mecz odbębniony

1

hahahaha ale ten olmo to niedojda

1

@Katalończyk 99 miejmy nadzieję że tak chyba jakieś minuty dostanie

0

jak tottenham spadnie ja bym brał kudusa spoko grajek się wydaje

0

bardghiji mega na minus.. ja bym poszukał jakiegoś skrzydłowego, który oba skrzydła obskoczy lewe i prawe ludzie teraz się mogą przekonać czemu roony tak mało grał

1

dani olmo jemu strzelać nie wolno xdddd

7

ten bayern jest chory xddd

11

no oczywiście oni 20 faulów a my 2 i 2 kartki xddd

5

nawet flick już wątpi w rashforda i wystawia fermina na skrzydle xdd

5

ten to jest wgl ze szkła… ale szkoda chłopka

1

@esem91 nowy krzyk

0

przyjemny dość!!

0

@comtedurgell dziennikarz tygodnika piłka nożna jeszcze!!

0

@MeAndSwan ejj ciekawy nie powiem

0

@clyde ja tam marzę o jakimś kane (wiem że stary, ale dalej topowy napadzior), albo chociaż osimhen

2

@heniusss wzajemniee dzisiaj jakoś ch**em przepchnąć nawet zwycięstwo i wgl cudowny weekendzik :)

3

oj alvaro alvaro xdd jeszcze 5 meczyki w tym wpierdol w el classico i wakacje!!!

6

sędzia przekupiony 3 minuty doliczył a hector bellerin strzelił w 94!!!! jak zwykle macki negreiry

2

czwartek piątek weekend co tam??

39

kurdee lubię tego arbeloe :) jestem fanem jego pracy oby jak najdłuższej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?