majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz a przed tym jeszcze doda, szpaku, friz, wardega, błachowicz, i inni xdd co chłop ugotował za uniwersum szacun
7
pedro gonzalez lopes?? absolutna klasa jak zawsze
2
dobra dawajcie chłopaki róbmy tam w madrycie najzimniej jak się da na koniec sezonu proszeee xdd i lecim po 100 pkt
14
@NeroTFP1 a niektórzy chcą jeszcze go zwalniać xddd takim składem takie wyniki po prostu szacun
2
zasłużoneee co piły rozdawał chłopak to głowa mała!! ale cubarsi też ostatnio mega na plus
1
penalti claro to było
0
wygrywamy z tymi białymi ciamajdami u siebie nieważne czy wygramy przegramy czy zremisujemy z ossasuna na wyjedzie majstra mamy wtedy akurat po łomocie nad nimi!!!!
0
pierwszy raz od lat wygrywamy na tym coliseum obszczanym brawo chłopaki majster prawie pewny :)
2
koledzy z madrytu jak tam kurteczki zimowe przygotowane???? -11 to nie są przelewki
5
już byłem pewny że ta niedojda to spieprzy xdddd
1
dobrzeee marcus chociaż coś ci się udało!!! mecz odbębniony
1
hahahaha ale ten olmo to niedojda
1
@Katalończyk 99 miejmy nadzieję że tak chyba jakieś minuty dostanie
0
jak tottenham spadnie ja bym brał kudusa spoko grajek się wydaje
0
bardghiji mega na minus.. ja bym poszukał jakiegoś skrzydłowego, który oba skrzydła obskoczy lewe i prawe ludzie teraz się mogą przekonać czemu roony tak mało grał
1
dani olmo jemu strzelać nie wolno xdddd
7
ten bayern jest chory xddd
11
no oczywiście oni 20 faulów a my 2 i 2 kartki xddd
5
nawet flick już wątpi w rashforda i wystawia fermina na skrzydle xdd
5
ten to jest wgl ze szkła… ale szkoda chłopka
1
@esem91 nowy krzyk
0
przyjemny dość!!
0
@comtedurgell dziennikarz tygodnika piłka nożna jeszcze!!
0
@MeAndSwan ejj ciekawy nie powiem
0
@clyde ja tam marzę o jakimś kane (wiem że stary, ale dalej topowy napadzior), albo chociaż osimhen
2
@heniusss wzajemniee dzisiaj jakoś ch**em przepchnąć nawet zwycięstwo i wgl cudowny weekendzik :)
3
oj alvaro alvaro xdd jeszcze 5 meczyki w tym wpierdol w el classico i wakacje!!!
6
sędzia przekupiony 3 minuty doliczył a hector bellerin strzelił w 94!!!! jak zwykle macki negreiry
2
czwartek piątek weekend co tam??
39
kurdee lubię tego arbeloe :) jestem fanem jego pracy oby jak najdłuższej