0

mistrzostwo leży na ziemi już tak na prawdę… 7pkt i mamy (po drodze real się pewnie znowu wyjebie to tam luz xdd)

1

remis z betisem mimo wygrywania do 94 minuty?? TAK TO MOJA WINA

0

jeszcze nas hectorek strzelił xdd

1

hahahah jest japierdziele ale oni są słabi

0

@Arden elegancki zawodnikkk, fajny dziku

1

@Eklerek smuteczek :((((

0

@Kgorecki2500 @Araujo co o tym sadzisz??? kiedy kolejna pielgrzymka

2

@Filipem dokladnie, emiliano raggi jakis ja mu tam ufam fabrizio romano to juz przeszlosc :)

6

@AmigoBlancos a jak tam z fifa online?? dalej wchodzi ✅

5

@MichuZ44 po co ci głowa adminie?? jem niom i tyle

0

@Popitek12 właśnie zapomniałem!! z prawie bratem fermin lopez marin

1

@Popitek12 elegancko popito smacznej hawajskiej co na to włosi??

1

@krycha2201 obojętnie każda spoko

0

@Popitek12 xddd popito ile ty masz lat?? 7? dawaj lepiej na siłkę wskakuj i lecimy siedzieć na kanapie i pić najdroższe whisky

1

@Kgorecki2500 najlepszegoo!!

3

niee no jeszcze bardziej lubię łatwo po tej akcji :) to jest taki szefuńcio zrobiliśmy dobrą osobę sławną :) a nie jakieś c***e z fame, czy inne fagaty onlyfansiary

1

@Rifek ty ciepły draniu!! pewnie

6

hahah nieźle nieźle, za zasłonięcie mordy koszulka 6 meczy zawieszenia, a za gest poderżnięcia gardła nic xddd po prostu uefa równi i równiejsi

0

@FcPortoFan1999 też tak za 1 razem pomyślałem xddd

2

ciężko uwierzyć ale mecz z newcastle to był chyba ostatni mecz trójki z przodu: raphinha lewy yamal… :( co to był za atak i ile nam dał radości

1

sportowe swirki jakie suplementy polecacie do lepszej formy na silce?? kreatyne, bialko mam, cytruline kiedys probowalem ale nie dzialala jakos na mnie, teraz myslalem nad zakupem jeszcze witaminy d3 a cos poza tym jeszcze polecacie??

2

,,ja uciekam do alvaro, wy robicie super robote" no co sa rzeczy wazne i wazniejsze

0

wakacje ida zawsze luzniejszy vibe niedlugo nowe tiktoczki wleca :D

5

@Filipem ja tam robercika megaa lubie fajna mordzia :)

1

oo wlecial taniec z gwiazdami xddd

1

@July_6_BcN nie ma nie ma :(((((((

5

japierdziele kolejna xddd 67 family

3

@July_6_BcN stop z baciata!!! nie krzywdz biednego robcia :(

2

kurdee fajnie sie lewego slucha xdd tak o na luzie se leci, tanczy z chlopakami, 67 robi, robercik zajebista mordeczka

3

japierdole xdd robert robiacy 67 tego nie bylo w moim bingo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?