majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mistrzostwo leży na ziemi już tak na prawdę… 7pkt i mamy (po drodze real się pewnie znowu wyjebie to tam luz xdd)
1
remis z betisem mimo wygrywania do 94 minuty?? TAK TO MOJA WINA
0
jeszcze nas hectorek strzelił xdd
1
hahahah jest japierdziele ale oni są słabi
0
@Arden elegancki zawodnikkk, fajny dziku
1
@Eklerek smuteczek :((((
0
@Kgorecki2500 @Araujo co o tym sadzisz??? kiedy kolejna pielgrzymka
2
@Filipem dokladnie, emiliano raggi jakis ja mu tam ufam fabrizio romano to juz przeszlosc :)
6
@AmigoBlancos a jak tam z fifa online?? dalej wchodzi ✅
5
@MichuZ44 po co ci głowa adminie?? jem niom i tyle
0
@Popitek12 właśnie zapomniałem!! z prawie bratem fermin lopez marin
1
@Popitek12 elegancko popito smacznej hawajskiej co na to włosi??
1
@krycha2201 obojętnie każda spoko
0
@Popitek12 xddd popito ile ty masz lat?? 7? dawaj lepiej na siłkę wskakuj i lecimy siedzieć na kanapie i pić najdroższe whisky
1
@Kgorecki2500 najlepszegoo!!
3
niee no jeszcze bardziej lubię łatwo po tej akcji :) to jest taki szefuńcio zrobiliśmy dobrą osobę sławną :) a nie jakieś c***e z fame, czy inne fagaty onlyfansiary
1
@Rifek ty ciepły draniu!! pewnie
6
hahah nieźle nieźle, za zasłonięcie mordy koszulka 6 meczy zawieszenia, a za gest poderżnięcia gardła nic xddd po prostu uefa równi i równiejsi
0
@FcPortoFan1999 też tak za 1 razem pomyślałem xddd
2
ciężko uwierzyć ale mecz z newcastle to był chyba ostatni mecz trójki z przodu: raphinha lewy yamal… :( co to był za atak i ile nam dał radości
1
sportowe swirki jakie suplementy polecacie do lepszej formy na silce?? kreatyne, bialko mam, cytruline kiedys probowalem ale nie dzialala jakos na mnie, teraz myslalem nad zakupem jeszcze witaminy d3 a cos poza tym jeszcze polecacie??
2
,,ja uciekam do alvaro, wy robicie super robote" no co sa rzeczy wazne i wazniejsze
0
wakacje ida zawsze luzniejszy vibe niedlugo nowe tiktoczki wleca :D
5
@Filipem ja tam robercika megaa lubie fajna mordzia :)
1
oo wlecial taniec z gwiazdami xddd
1
@July_6_BcN nie ma nie ma :(((((((
5
japierdziele kolejna xddd 67 family
3
@July_6_BcN stop z baciata!!! nie krzywdz biednego robcia :(
2
kurdee fajnie sie lewego slucha xdd tak o na luzie se leci, tanczy z chlopakami, 67 robi, robercik zajebista mordeczka
3
japierdole xdd robert robiacy 67 tego nie bylo w moim bingo