majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek uu ejj to chociaz hajsik fajnie wpadnie
0
@Eklerek mam nadzieje ze jeszcze city sie wylozy na wyjezdzie z kims albo u siebie z aston villa :(
1
@Filipem jeszcze tez byl ed sheerean to tez
1
@Filipem szacun mega lubie tego chlopaka, chyba jeden z najlepszych influ w polsce, taka fajna aura od niego bije
0
@Popitek12 twoj kolega igor tudor?? bylo frytki i co do tego
1
@TR3YWAY @Popitek12 opinia
5
@Hrzan szacun dla goscia mam nadzieje ze wyjdzie na prosta..
3
@July_6_BcN jedno jajeczko ma okolo 7g to juz solidnie 14 czyli jakas 1/9 zapotrzebowania i forma elegancko robiona
0
@Popitek12 ale takiego trenera?? igor tudor??
0
@tomek8756 rafal wyspianski
0
@VeB 1899 nawet krocej chyba xdd niecale 4msc
0
@vangoor 26mln poszlo w pizdu xdddd czy ile tam
2
@July_6_BcN jajko niespodzianko tak zwane
2
@kundee tung tung sahur?? ale kurde ciekawe maja tam imiona ale co ty robisz z tajkami zul kunde dzisiaj mecz gramy!!
2
@alone49 te arabskie sa spoko, tansze odpowiedniki jakis innych markowcow
1
@Deviler 3 teraz ostanio sie mega wkrecilem fajna sprawa
3
@michal26 LeGoat po prostu
2
@Jakchcesz łatwo mega fajny ziomek chyba jeden z lepszych influencerow w polsce, od niego bije taka mega fajna, autentyczna aura
1
@Roobo hahahah chociaż coś im się udało
3
z rozgrywaniem ciężko jak nie ma pedriego jak obniży dość pensje to zapraszamy zawsze taki doświadczony zawodnik się przyda dla naszych młodych chłopaczków
0
@Aequlibre z fify pamiętam że spo hahah coś takiego
1
@Lanosss jak najbardziej!!
0
@clyde za co banicja???
1
@BorzyKrzys ojj takk samo!! pamiętamy jacek muranski postać znana
0
człowiek idzie spać mam nadzieję że się obudzę i patrzę a tam deportivo jakoś zaskoczy ale nie ma się co nastawiać, ale niech się dzieje wola nieba
0
czy militao się znowu połamał???
3
@Marusek ollowski zaraz dojdzie?? czy już doszedł??
5
noo i pięknie como już 2-0 z mediolanem
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
panowie nie oglądajcie tego szrotu, spędźcie lepiej wieczorek wyluzujcie się, nie niszczcie sobie wzroku oglądając taki paździerz pozdroo