majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
prawda prawda, wieczne płaczki
0
@Witekk10 @JanuszKorwinMikke i to chyba tyle ale paru gagatków może się znajdzie jeszcze pewnie
4
@Witekk10 ,,bułka z podwójnym hambułgełem” - leszek ollowski
5
@KrychaFCB olise zajebista mordeczka :)
8
mimo wszystko szkoda.. noo ale wiek już robi swojej i tak dziękujemy za wszystko!! w takim wieku takie liczby wycisnąć szacun
1
@Karol145 niech dyktator sprowadzi kolegę francuza deschampsa :)
7
hahahah pieprzyć ten śmieszny, żałosny, obrzydliwy, mały klubik z kompleksami każdy tam jest taki sam czyli obrzydliwy :)
4
dzisiaj tak!! :)
https://imgur.com/a/y6f7cW6
35
,,W 83. minucie meczu doszło do spięcia między Bellinghamem i Viniciusem. Anglik był zirytowany, że nie otrzymał podania w pole karne od Brazylijczyka, na co Vinicius odpowiedział: „Czego chcesz? Czego chcesz? Zamknij mordę!”
hahahah niech sie dzieje tam
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
dobra teraz arsenal bierze uszatka i okej
@Kessie @Eklerek @Czajka90
1
zero tituli zero tituli hahhaah
3
micheaaaalllll olisess
1
Wczoraj spełnił się mój typ — awans Atlético Madryt do półfinału i uciszenie Barcelony. Teraz czas na kolejny: zwycięstwo Realu Madryt, które na pewno się spełni. Uciszymy Niemców na ich terenie i pokażemy Barcelonie, jak robi się comeback.
To da nam już oficjalne zwycięstwo w Lidze Mistrzów i zdobycie 16. tytułu. A teraz? Cisza — kibice Barcelony będą siedzieć cicho, co najwyżej pojedyncze osoby coś tam będą szczekać o La Lidze, na której my w tym sezonie się nie skupiamy. Dla nich to wszystko, dla nas najważniejsza jest Liga Mistrzów.
Dlatego w tym sezonie zdobędziemy 16. Ligę Mistrzów, a oni dalej zostaną ze swoimi pięcioma czy sześcioma tytułami, ostatnim z 2015 roku ????????
OCZYWIŚCIE DZIŚ REAL MADRYT WYGRA 3-0 ????????
przemówił kolega z choroszczy
0
musiala ucisz proszę ten madrycki cyrk
0
haryyy kane ale to jest ballller
1
@Hindus popchnął kimmicha
1
oj tam oj tam przecież to było normalne sportowe zachowanie :)
0
hahahah no kto by się spodziewał
0
@Jakchcesz średnio 2,.. fauli na kartkę hahaha
2
@heniusss dokładnie wczoraj po meczu i ta konferencja przed meczem topka totalna, widać że chłopak wraca na właściwe tory i prawidłowo :)
0
@gumaz na jakiej wyspie epsteina??
0
@Dari0G dobra bastoni dostał tylko 3 czerwone kartki w swojej karierze jak coś… a wy cały czas o to płaczecie xdd
1
@MirusAmisz mniammm pyszny sosik szefowski :)
4
@michaleu już wymówka będzie xddd
1
prowadź chlopakuu!! wróci raphinha mam nadzieje ze sie znowu nie połamie, pedri wróci do formy, kupimy stopera porządnego, i jeszcze jakaś 10 i lecimy!!
0
@MichuZ44 gdyby rashford wykorzysta te sytuacje z 1 meczu…
3
@Eklerek szkoda mi go mega.. ekitike fajny baller
0
w lato potrzebujemy solidnych wzmocnień:
-topowy środkowy obrońca najlepiej bastoni bo wątpię że kogoś jeszcze ciekawego oprócz niego dość realnego z tych topowych uda się sprowadzić
-jakiś nowy boczny obrońca najlepiej lewy grimaldo to byłby steal zycia
-ktoś zamiast angola bo jest tragiczny
-no i jakaś konkretna dziewiątka typu ten alvarez lub osimhen
-do tego przydałby się jeszcze kolejny jakiś doświadczony środkowy obrońca taki mentor jakim byl inigo