0

…. brak słów ostatnie mecze rashforda w barcelonie i wraca do manchesteru

0

ooo roony wchodzi

2

nie no casado musi w lecie odejść

1

dobra teraz pedri i yamal do bazy

1

biedny uszatek…

0

a ten się wody napił xddddd

0

japierdole kurwa koniec świata ferran z golem powtarzam ferran z golem xddd

0

jestem ciekawy czy ktoś w lato kupi taką ciamajdę jak ferran xddd

2

cudowny jest ten retro layout :DD

0

nie no trzeba sobie powiedzieć ferran w buzz cucie to był dopiero zawodnik, odkąd się zapuścił jak menel jest beznadziejny xdd

0

szkoda że nie gramów jakiś retro koszuleczkach :(

1

w końcu ktoś inny niż lechu ołowski na majku!!

3

@Pablozeusz przez tajki od @Kessie z niespodzianka??

0

@ShawnC najbardziej się obawiam jedynie wyjazdu na getafe i ta ossasuna a celta u siebie to chociaż coś

2

to co dzisiaj wygrana z espanyolem i kolejny raz przypieczętowanie majstra z nimi???

1

@tomek8756 te jedną wakacje z wujkiem

0

yapierdole saryndka w pierwszym xdd to co seria bez gola nadal będzie trwać??

2

jak arteta po raz kolejny zbottluje tą ligę to powinien robić pa pa w lato, w 2 tyg już 2 puchary przegrał mając taki skład tak nie ogarniać masakra

1

@Popitek12 gratulacje popito!! wychowasz jak swoje??

2

@MadafakinGuy oj mdbtf też cudowne też dalej kilka z tych nr katuje

1

@Eklerek ale słodkieee :)

2

ale to jest peak, tyle czasu i nadal buja tak samo :) ogólnie całe graduation jest cudowne


0

@Chimera po prostu goacik tyle lat i nadal to ma :) jak dla mnie kobe lebron i jordan absolutne goaty

5

w maju real robi na kolana i do pana ;)

11

emerytowany palacz w fc barcelonie
x2 superpuchar hiszpanii
x1 puchar króla
x1 laliga i prawdopodobnie będzie kolejna
vs
kylian dyktator mbappe primę najlepszy piłkarz na świecie i jego straszny galaktyczny real madryt:
x1 superpuchar uefa
x1 puchar kontynentalny
xddd

0

@Frimpong jedyne warte czegoś trofeum od 2 lat xdddd ale co powygrywali superpucharów europy i jakiś interkontynentalnych to ich xdd

1

@Eklerek onnn wrócił w koncuuu!!! tęskniliśmy mordeczko

2

@Aragorn33 a smiali sie z wujka lapcia, a tu jak zwykle 5 lat przed wszystkimi ;)

1

@reloaded oczywiście że yamal to jest pierdolony baller kto robi takie liczby i rzeczy w takim wieku, ale liczby olise i rzeczy które robi są chore 16g i 27 asyst jest chore tylko że jest starszy od yamalka o 6 lat, więc trzeba sobie pomyśleć co yamal będzie kręcił za te 6 lat

2

@AduŚ07 tańczcie chłopacy!!! ta samba wam się należy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?