majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
…. brak słów ostatnie mecze rashforda w barcelonie i wraca do manchesteru
0
ooo roony wchodzi
2
nie no casado musi w lecie odejść
1
dobra teraz pedri i yamal do bazy
1
biedny uszatek…
0
a ten się wody napił xddddd
0
japierdole kurwa koniec świata ferran z golem powtarzam ferran z golem xddd
0
jestem ciekawy czy ktoś w lato kupi taką ciamajdę jak ferran xddd
2
cudowny jest ten retro layout :DD
0
nie no trzeba sobie powiedzieć ferran w buzz cucie to był dopiero zawodnik, odkąd się zapuścił jak menel jest beznadziejny xdd
0
szkoda że nie gramów jakiś retro koszuleczkach :(
1
w końcu ktoś inny niż lechu ołowski na majku!!
3
@Pablozeusz przez tajki od @Kessie z niespodzianka??
0
@ShawnC najbardziej się obawiam jedynie wyjazdu na getafe i ta ossasuna a celta u siebie to chociaż coś
2
to co dzisiaj wygrana z espanyolem i kolejny raz przypieczętowanie majstra z nimi???
1
@tomek8756 te jedną wakacje z wujkiem
0
yapierdole saryndka w pierwszym xdd to co seria bez gola nadal będzie trwać??
2
jak arteta po raz kolejny zbottluje tą ligę to powinien robić pa pa w lato, w 2 tyg już 2 puchary przegrał mając taki skład tak nie ogarniać masakra
1
@Popitek12 gratulacje popito!! wychowasz jak swoje??
2
@MadafakinGuy oj mdbtf też cudowne też dalej kilka z tych nr katuje
1
@Eklerek ale słodkieee :)
2
ale to jest peak, tyle czasu i nadal buja tak samo :) ogólnie całe graduation jest cudowne
0
@Chimera po prostu goacik tyle lat i nadal to ma :) jak dla mnie kobe lebron i jordan absolutne goaty
5
w maju real robi na kolana i do pana ;)
11
emerytowany palacz w fc barcelonie
x2 superpuchar hiszpanii
x1 puchar króla
x1 laliga i prawdopodobnie będzie kolejna
vs
kylian dyktator mbappe primę najlepszy piłkarz na świecie i jego straszny galaktyczny real madryt:
x1 superpuchar uefa
x1 puchar kontynentalny
xddd
0
@Frimpong jedyne warte czegoś trofeum od 2 lat xdddd ale co powygrywali superpucharów europy i jakiś interkontynentalnych to ich xdd
1
@Eklerek onnn wrócił w koncuuu!!! tęskniliśmy mordeczko
2
@Aragorn33 a smiali sie z wujka lapcia, a tu jak zwykle 5 lat przed wszystkimi ;)
1
@reloaded oczywiście że yamal to jest pierdolony baller kto robi takie liczby i rzeczy w takim wieku, ale liczby olise i rzeczy które robi są chore 16g i 27 asyst jest chore tylko że jest starszy od yamalka o 6 lat, więc trzeba sobie pomyśleć co yamal będzie kręcił za te 6 lat
2
@AduŚ07 tańczcie chłopacy!!! ta samba wam się należy