majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 dwa razy robiliśmy tam prawie remontade z 2-0 u siebie i na wyjeździe jedynie ten pechowy koniec rewanżu na san siro…
7
@JanuszKorwinMikke tak tak powiedz mi kto by z takiej kadry takie wyniki wycisnął xdd gdyby flick miał jako taki budżet to strach pomyśleć wtedy jak by gotował
3
@MroQ @July_6_BcN jest jest haha
4
dobranocc wszystkim jutro ciężki dzień nasz czeka , tyle emocji miejmy nadzieję że się uda :)) mam dobre przeczucia wierze w naszych chłopaków
2
@Cochise pamiętaj ręce też były robione jak po piwko sięgałeś, po co siłownia jak taki fbw można zrobić??
0
@PatrykBarca xddd ciekawe czy ktoś na koniec by wytrzymał bez czerwa :)
1
@Szicek10 @July_6_BcN hahha najaak trzeba tak siedzenie jest dla lamusów po prostu jakoś łatwiej jest z tymi emocjami stojąc xdd
0
@BorzyKrzys mógł koszulkę reprezentacji niemiec reklamować wtedy dopiero by były jajca hahahaha
2
@tomek8756 izraelskie bydło brak słów…
1
@Popitek12 jakiś bezdomny rozdawał patelsony za darmo??
3
@esem91 piękny rafałek a w tle potężny osielec i okej
8
si se pueda i jutro oglądamy mecz na stojąco ale sie jaram!!
5
@kundee hmmm ale pychotka
1
@Kapitan hawk chyba ten pierwszy po powrocie daniego alvesa i wtedy jeszcze z brameczka wleciał 4-2 u siebie co to było za partidazo
2
na spokojnie go wprowadzać jest gavi,fdj wraca, jest casado i eryczek też może obskoczyć
6
2-0 do odrobienia to nie jest niemożliwe, w zeszłym sezonie na metropolitano do 74 minuty chyba przegrywaliśmy 2-0 a wygraliśmy 2-4 :)
8
dobrze ze sluchawkami do uszu trafil bo by moglo byc cienko...
4
@Luciano99 ronalddd araujoo to jest niemozliweee, atletico 1 barcelona 2 urugwajczyk z bramka samobojcza!!
2
@July_6_BcN noo mi on tak siada, ze chyba niedlugo sobie sprawie :)
0
@cinero1996 jesteśmy w stanie strzelić nawet więcej :) przegrywaliśmy 4-0 i wygraliśmy 3-0 grając u siebie, ale myślę że tutaj będzie podobnie i takie 3-0 luźne wleci 2-0 do odrabiania to nie jest koniec świata
8
hahaha ciekawe co odpierdzieli na korzyść realu
5
dobra dawaj do nas juz i koniec tej telenoweli, nie mozna grac calego sezonu i walczyc o lm z uszatkiem nie ujmujac mu oczywiscie na srodku obrony xdd
0
@Popitek12 a chlopacy tez wchodza w gre popitku??
0
w tej ekstraklasie to chyba nikt mistrzem nie chce zostac xddd
2
to co we wtorek yamalek zamienia sie w lebrona z finałów z gsw w 2016??? i kieruje nasz do półfinałów
0
@Popitek12 dawaj na rentę popito!!
1
@partymaker xddd wygrali po 4 wpierdolach rok temu jedna bramka u siebie z osłabiona barcelona, a cieszą się jakby wygrali ligę mistrzów, a na koniec gadają że liga jest wypaczona xddd
1
@matador niee dla mnie jedynie chyba szybkość taki drugi araujo też trochę mu się odpala w głowie
4
@Eklerek japierdziele polska filadelfia…
2
@Cvzx na pewno lepszy od tego rumuna i slavko vincica