0

@4drian0 dwa razy robiliśmy tam prawie remontade z 2-0 u siebie i na wyjeździe jedynie ten pechowy koniec rewanżu na san siro…

7

@JanuszKorwinMikke tak tak powiedz mi kto by z takiej kadry takie wyniki wycisnął xdd gdyby flick miał jako taki budżet to strach pomyśleć wtedy jak by gotował

3

@MroQ @July_6_BcN jest jest haha

4

dobranocc wszystkim jutro ciężki dzień nasz czeka , tyle emocji miejmy nadzieję że się uda :)) mam dobre przeczucia wierze w naszych chłopaków

2

@Cochise pamiętaj ręce też były robione jak po piwko sięgałeś, po co siłownia jak taki fbw można zrobić??

0

@PatrykBarca xddd ciekawe czy ktoś na koniec by wytrzymał bez czerwa :)

1

@Szicek10 @July_6_BcN hahha najaak trzeba tak siedzenie jest dla lamusów po prostu jakoś łatwiej jest z tymi emocjami stojąc xdd

0

@BorzyKrzys mógł koszulkę reprezentacji niemiec reklamować wtedy dopiero by były jajca hahahaha

2

@tomek8756 izraelskie bydło brak słów…

1

@Popitek12 jakiś bezdomny rozdawał patelsony za darmo??

3

@esem91 piękny rafałek a w tle potężny osielec i okej

8

si se pueda i jutro oglądamy mecz na stojąco ale sie jaram!!

5

@kundee hmmm ale pychotka

1

@Kapitan hawk chyba ten pierwszy po powrocie daniego alvesa i wtedy jeszcze z brameczka wleciał 4-2 u siebie co to było za partidazo

2

na spokojnie go wprowadzać jest gavi,fdj wraca, jest casado i eryczek też może obskoczyć

6

2-0 do odrobienia to nie jest niemożliwe, w zeszłym sezonie na metropolitano do 74 minuty chyba przegrywaliśmy 2-0 a wygraliśmy 2-4 :)

8

dobrze ze sluchawkami do uszu trafil bo by moglo byc cienko...

4

@Luciano99 ronalddd araujoo to jest niemozliweee, atletico 1 barcelona 2 urugwajczyk z bramka samobojcza!!

2

@July_6_BcN noo mi on tak siada, ze chyba niedlugo sobie sprawie :)

0

@cinero1996 jesteśmy w stanie strzelić nawet więcej :) przegrywaliśmy 4-0 i wygraliśmy 3-0 grając u siebie, ale myślę że tutaj będzie podobnie i takie 3-0 luźne wleci 2-0 do odrabiania to nie jest koniec świata

8

hahaha ciekawe co odpierdzieli na korzyść realu

5

dobra dawaj do nas juz i koniec tej telenoweli, nie mozna grac calego sezonu i walczyc o lm z uszatkiem nie ujmujac mu oczywiscie na srodku obrony xdd

0

@Popitek12 a chlopacy tez wchodza w gre popitku??

0

w tej ekstraklasie to chyba nikt mistrzem nie chce zostac xddd

2

to co we wtorek yamalek zamienia sie w lebrona z finałów z gsw w 2016??? i kieruje nasz do półfinałów

0

@Popitek12 dawaj na rentę popito!!

1

@partymaker xddd wygrali po 4 wpierdolach rok temu jedna bramka u siebie z osłabiona barcelona, a cieszą się jakby wygrali ligę mistrzów, a na koniec gadają że liga jest wypaczona xddd

1

@matador niee dla mnie jedynie chyba szybkość taki drugi araujo też trochę mu się odpala w głowie

4

@Eklerek japierdziele polska filadelfia…

2

@Cvzx na pewno lepszy od tego rumuna i slavko vincica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?