0

@Popitek12 prawda real dramat… zapisałeś?? @mekston

0

oczywiście ten musso jak zawsze z nami gra mecze życia xdd

0

@malypuzon *sociedad oczywiscie :) zadnej inny real nie przechodzi noo moze saragossa czy cos

0

osimhen/kane
bastoni
senesi
schlejderup
cancelo/grimaldo
takie by bylo moje wymarzone okienko

0


ale to jest bangerek mocarny

0

@CurryTheGoat30 hahah to juzz lepiej dla nich zeby pacholek zostal xdd

0

@Filipem oj ta, smutno mi bylo jak odchodzil bo jakos nie wiem zawsze lubilem tego gagatka, szkoda ze u nas sie tak nie rozwinal :( ale jeden sezon mial spoko tam gdzie byl liderem asyst ale to dalej nie to samo co teraz w psg :(

10

jak na początku byłem jego zwolennikiem, bronił go, to tak tera uważam, ze trzeba pożegnać, w tym październiku/listopadzie grał spoko później już coraz gorzej, jak się mówiło że raczej zostanie znowu zaczął grać piach, marcus to dobry zawodnik ale to nie to samo co kiedyś teraz jeździec bez głowy i stylistycznie wgl do nas nie pasuje

0

@Popitek12 @July_6_BcN byłaś przy tym??

0

noo kto by się spodziewał :)

0

@wyrek nieee nigdy, niech on idzie z dala na topowej piłki najlepiej

2

jak obniży pensje jako uzupełnienie i taki drugi kreator zastępujący pedriego np spoko

1

@mekston chory crack

0

@TR3YWAY to powinno być lv czy inne givenchy, o jedno zero za mało nawet 2

1

@TR3YWAY salami mega spoko białko chyba 40+ w smaku elegancka taka ze da sie jeść elegancko a nie

0

@Popitek12 lepiej kasyno co nie popito??

1

@Laminedependencia majkel olise spoko morda ;)

0

@Czyhrynski mam nadzieję że jakiś fort/casado i całkiem całkiem by to wyszło :)

2

@Eklerek ja jestem na nie!!! tutaj nie ma miejsca dla takich ludzi jak on wspierających nazizm!!! NIE NIE JESZCZE RAZ NIE SKANDAL!!

0

@Filipem to by było cudowne okienko!! ale za portugalczyka wolałbym wsm grimaldo

1

a może jak barcelona jest tak bardzo zainteresowana jakimiś sorlothami czy innymi muriqiami to najtańsza opcja też jest wzięcie milika za darmo ;) andreas szpitalsen będzie miał kolegę w łóżku obok

1

harry kane lub osimhen, żadne wynalazki tego typu

1

@July_6_BcN nie nie nie

0

nieee proszę nie

0

emmanuel emegha wydaje się ciekawym zawodnikiem w spoko wieku, tylko szkoda że idzie do chelsea po sezonie :(

1

@Comentateiro taka solidna 4

0

@Filipem luis diaz, olise wiem ze pozycja yamala i ciężko było by go upchać ale dalej baller, nuno mendes i chyba declan rice i jeszcze ten bastoni/pacho ale to już nierealne

6

@MessiForeverTheBest kolejny frajer do nich elegancko, już widzę tą ekipę potężną: rudiger, bellingham, enzo, mbappe, vini klasa

1

@Eklerek nie wiem co oni do niego mają, widać odrazu że fajny człowiek dobrze mu z oczu patrzy i do tego patriota, jana pawła 2 też miał koszulkę czy tam bluzę jak dla mnie elegancko

0

@Aequlibre drewno jak chuy, tylko warunki fizyczne ma klocowaty typo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?