majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 będę go jadł!!
2
@TR3YWAY od młodego nie cierpię tatuaży, a na dziewczynach to wgl nie pasuje :( szkoda kasy jak dla mnie i na starość lipa
1
@BulaKG tak, madison beer też no i sydney
0
@MateS @jowita
@Encore zapisales to??
2
@Popitek12 elegancki rest day, a wczoraj mówiłeś że będziesz na każdym filmie w kinie co się stało popito??
4
@SuperTransfery laramblowski tomasz komenda
4
@macio_944 @jowita nie zgrywaj niedostępnej i odezwij się
1
@Derpowsky mecz skomentuję dla was dziennikarz tygodnika sportowego ,,piłka nożna”
0
@NeroTFP1 i cyk kolejne 500mln wydane będzie i walka o lke
1
@mrboom szacun szacun mordeczko my tsk samo!!
1
@Derpowsky ołłowski komentujący mecz barcy sam ale to by było hahah
11
naszym ulubieńcem też nie jest, jakby odchodził nikt nie powinien płakać
2
@July_6_BcN ajajaj julka ty czorcie!!
0
@kaamil1910 do barcelony niee ale do kadry jak najbardziej zapraszamy, bo mls to żaden wyznacznik nie pamiętam żeby ktoś głębiej wypłynął do europy
3
szkoda że rok temu nie udało się ściągnąć dumfriesa jak miał tą klauzulę odejścia 30mln jakoś, mega fajny grajek :(
2
japierdole ale on jest odklejony… gdyby nie flick byśmy maksymalnie doszli do 1/8 lm i prawdopodobnie wygrali maks 1/2 puchary nawet mniej
7
ja bym z włoch widział ale nie włocha ale dumfriesa lubię tego dzika
17
oskarek sigma wie co dobre
0
fajnie by było poszukać tak jak oni jakiegoś taniego diamentu oni go kupowali w tym sezonie za grosze z leganes chyba jakiegoś, to my też możemy kogos poszukać może ten yeray hernandez czy jak on tam ma a może ktoś inny??
3
dobra dawaj do nas szefie
0
@Hasszz mam nadzieję że nie xdd bo 2 lata tej telenoweli to za dużo już
0
co ten chłop gada xddd
0
szkoda że nie skolim… ;(
0
@FajfusLodowy czerwona karteczka oczywiście a co tam
2
@Popitek12 zapisałeś to @Encore ??
1
lato w marbelli, pod klubem mirage
2
@blakkudium jak dla mnie mega spoko, na żywca pewnie jeszcze lepsza będzie
0
@takisobiektos nadczłowiek wemby ;)
2
@Aragorn33 @Deco zapisuj to
2
@Popitek12 popitek starczy ci czasu?? doba ma 24h