1

@kubix05 będę go jadł!!

2

@TR3YWAY od młodego nie cierpię tatuaży, a na dziewczynach to wgl nie pasuje :( szkoda kasy jak dla mnie i na starość lipa

1

@BulaKG tak, madison beer też no i sydney

0

@MateS @jowita
@Encore zapisales to??

2

@Popitek12 elegancki rest day, a wczoraj mówiłeś że będziesz na każdym filmie w kinie co się stało popito??

4

@SuperTransfery laramblowski tomasz komenda

4

@macio_944 @jowita nie zgrywaj niedostępnej i odezwij się

1

@Derpowsky mecz skomentuję dla was dziennikarz tygodnika sportowego ,,piłka nożna”

0

@NeroTFP1 i cyk kolejne 500mln wydane będzie i walka o lke

1

@mrboom szacun szacun mordeczko my tsk samo!!

1

@Derpowsky ołłowski komentujący mecz barcy sam ale to by było hahah

11

naszym ulubieńcem też nie jest, jakby odchodził nikt nie powinien płakać

2

@July_6_BcN ajajaj julka ty czorcie!!

0

@kaamil1910 do barcelony niee ale do kadry jak najbardziej zapraszamy, bo mls to żaden wyznacznik nie pamiętam żeby ktoś głębiej wypłynął do europy

3

szkoda że rok temu nie udało się ściągnąć dumfriesa jak miał tą klauzulę odejścia 30mln jakoś, mega fajny grajek :(

2

japierdole ale on jest odklejony… gdyby nie flick byśmy maksymalnie doszli do 1/8 lm i prawdopodobnie wygrali maks 1/2 puchary nawet mniej

7

ja bym z włoch widział ale nie włocha ale dumfriesa lubię tego dzika

17

oskarek sigma wie co dobre

0

fajnie by było poszukać tak jak oni jakiegoś taniego diamentu oni go kupowali w tym sezonie za grosze z leganes chyba jakiegoś, to my też możemy kogos poszukać może ten yeray hernandez czy jak on tam ma a może ktoś inny??

3

dobra dawaj do nas szefie

0

@Hasszz mam nadzieję że nie xdd bo 2 lata tej telenoweli to za dużo już

0

co ten chłop gada xddd

0

szkoda że nie skolim… ;(

0

@FajfusLodowy czerwona karteczka oczywiście a co tam

2

@Popitek12 zapisałeś to @Encore ??

1

lato w marbelli, pod klubem mirage

2

@blakkudium jak dla mnie mega spoko, na żywca pewnie jeszcze lepsza będzie

0

@takisobiektos nadczłowiek wemby ;)

2

@Aragorn33 @Deco zapisuj to

2

@Popitek12 popitek starczy ci czasu?? doba ma 24h

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?