majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
szkoda :( z dyktatorem lepiej grali
4
@regatta52 21 już potwierdzona nic nie zmienia
21
@panczo jeszcze karny dla realu :)
9
@DragonxNF jutro chłopak na malediwach siedzi 3 buggati, luksusowa willa, styl życia jak u @Popitek12
2
z ekipą na wycieczce w sosnowcu
https://www.instagram.com/p/DXQdRTtCKNq/?igsh=MXdmdG1wY2F1aGhuNQ==
0
@Chimera aa to nawet nie widziałem ile
2
@Criss18Barca jeszcze fajnie z lewego strony że bańkę też rzucił
2
to ta sama osoba co zebrała w 9 dni 250 baniek dla chorych dzieciaków (jeszcze roxie u niego była też hahaha) (kocham tego chłopa)
1
niee no łatwo jest takim goacikiem dozgonny szacun dla chłopa :) dla bediego też kocham ich :)))
0
hahaha biedny licznik rozwalił :((
0
czlowiek chcial sobie sprawdzic makro pizzki od dzika na jutro a tu kurde strone wyebalo xdddd
1
jeszcze 200k rzucili hahaha ale to sa szefy
6
kurdee slodkie jest to jak on fajnie z tymi dzieciakami gada :)
0
@VamoSBarca88 ojj takk a jeszcze ile bialka to wgl, batony tez super maja, i ten vitamin drink od nich mi siedzi
11
wk dzik!!! 5 baniek szacun
2
@Filipem jak dla mnie mega mocno overrated dziennikarz nie jestem jakimś jego fanem
0
@Kgorecki2500 dobra no może tak ale co z tego?? robi zajebista robotę, zawsze wspiera innych a w swojej muzyce porusza ciężkie tematy sam w życiu dużo przeszedł ja tam nic nie mam przeciwko bluźnierstwu dopóki ktoś jest dobrym człowiekiem i tyle
9
ale bedi to jest dobry człowiek… nie jestem jakimś mega fanem jego muzy, ale doceniam w chujj, zawsze prawdziwa z niego mordzia
0
@Kapitan9 noo właśnie też słyszałem od osób siedzących w pl ze on to ma potencjał na dość dobre granie
2
@Gary oo to możliwe wydaje mi się że on tam coś z tenisem miał wspólnego, bo kiedyś też z jakimś tenisistą się trzymał
1
@KrychaFCB izak kozak izak carry
1
@macio_944 nie wiem serio jakoś większość kibiców i środowisko tego śmiesznego klubiku jest żałosne :D cieszy mnie to że my wstawiliśmy post i @wpwelement przypiął bezpośrednio na larambli link do lajwika, a na ig fanpage barcy tam forblaugrana też wspomniał o tej akcji więc fajno mes que un club
23
szczena to jest goacik!!!
0
zaraz 100 baniek!!! a na 125 milionów wojtula, robercik i uszatek powinni zatańczyć do gejowskiego nurka za taką kasiorkę
3
klasa albo klasa obie opcje mi się podobają :)
0
dobijamy miliard!!! dawajta i wojtula rzuca palenie
5
85 baniek!!! łatwo jest totalnym kozakiem
29
co to było za meczycho kocham sobie to co jakiś czas odświeżać znowu
0
@Popitek12 mango musztarda???
1
@LAMC_10 fajna nutka, ale piątek wieczór chyba lepsze jak dla mnie :)