7

szkoda :( z dyktatorem lepiej grali

4

@regatta52 21 już potwierdzona nic nie zmienia

21

@panczo jeszcze karny dla realu :)

9

@DragonxNF jutro chłopak na malediwach siedzi 3 buggati, luksusowa willa, styl życia jak u @Popitek12

2

0

@Chimera aa to nawet nie widziałem ile

2

@Criss18Barca jeszcze fajnie z lewego strony że bańkę też rzucił

2

to ta sama osoba co zebrała w 9 dni 250 baniek dla chorych dzieciaków (jeszcze roxie u niego była też hahaha) (kocham tego chłopa)


1

niee no łatwo jest takim goacikiem dozgonny szacun dla chłopa :) dla bediego też kocham ich :)))

0

hahaha biedny licznik rozwalił :((

0

czlowiek chcial sobie sprawdzic makro pizzki od dzika na jutro a tu kurde strone wyebalo xdddd

1

jeszcze 200k rzucili hahaha ale to sa szefy

6

kurdee slodkie jest to jak on fajnie z tymi dzieciakami gada :)

0

@VamoSBarca88 ojj takk a jeszcze ile bialka to wgl, batony tez super maja, i ten vitamin drink od nich mi siedzi

11

wk dzik!!! 5 baniek szacun

2

@Filipem jak dla mnie mega mocno overrated dziennikarz nie jestem jakimś jego fanem

0

@Kgorecki2500 dobra no może tak ale co z tego?? robi zajebista robotę, zawsze wspiera innych a w swojej muzyce porusza ciężkie tematy sam w życiu dużo przeszedł ja tam nic nie mam przeciwko bluźnierstwu dopóki ktoś jest dobrym człowiekiem i tyle

9

ale bedi to jest dobry człowiek… nie jestem jakimś mega fanem jego muzy, ale doceniam w chujj, zawsze prawdziwa z niego mordzia

0

@Kapitan9 noo właśnie też słyszałem od osób siedzących w pl ze on to ma potencjał na dość dobre granie

2

@Gary oo to możliwe wydaje mi się że on tam coś z tenisem miał wspólnego, bo kiedyś też z jakimś tenisistą się trzymał

1

@KrychaFCB izak kozak izak carry

1

@macio_944 nie wiem serio jakoś większość kibiców i środowisko tego śmiesznego klubiku jest żałosne :D cieszy mnie to że my wstawiliśmy post i @wpwelement przypiął bezpośrednio na larambli link do lajwika, a na ig fanpage barcy tam forblaugrana też wspomniał o tej akcji więc fajno mes que un club

23

szczena to jest goacik!!!

0

zaraz 100 baniek!!! a na 125 milionów wojtula, robercik i uszatek powinni zatańczyć do gejowskiego nurka za taką kasiorkę

3

klasa albo klasa obie opcje mi się podobają :)

0

dobijamy miliard!!! dawajta i wojtula rzuca palenie

5

85 baniek!!! łatwo jest totalnym kozakiem

29

co to było za meczycho kocham sobie to co jakiś czas odświeżać znowu


0

@Popitek12 mango musztarda???

1

@LAMC_10 fajna nutka, ale piątek wieczór chyba lepsze jak dla mnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?