majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
polecam takich opiekunów to że świecą szukać!!
https://www.instagram.com/reel/DX4uULbscT2/?igsh=ODY3N2NtdmFoamxs
3
@Eklerek co to ma być xddd współczuję rodzicom, w warszawie trzeba z pokeballami pod ręką latać takie gatunki można wyłowić ze ho ho
2
@MessiForeverTheBest ten lepszy od pedriego
1
@Gitarkafcb niee tego się nie da już wypuścić 2 punkty potrzebne a nie pamiętam żeby barca nie dała rady wygrać przez 4 mecze
5
ale ten pitarch to przereklamowany gościu xdd wiem że te oceny gowno robią ale patrzę na flashscore średnia 6.10, na sofa 6.30 i większość meczy później 6.0 i na czerwono xdd
9
ale ten klasyczek ostatnio wchodzi aż miło.. (czuję się tak samo słuchając tego…)
2
to jest cud że mamy maj a olmo dalej bez kontuzji a ten mendy już chyba 4 kontuzja jakaś xddd
0
ci tam mają cyrk z kontuzjami xddd człowiek szklanka feralnd mendy z kolejną kontuzja
8
@malypuzon bardghihi ma ciężko grać przy yamalu, a jak już gra to cienko cienko
5
@Kessie z brameczka i okej :DD
0
@Popitek12 popitekbenz będzie jakieś szacun czy jak nazywasz
13
ten tunkara to będzie kocur!!
0
@Arden 60 milionów za taką miernotę xdd jeden mecz miał dobry może 2 i tyle teraz jest silnym ławkowym
2
@Comentateiro weryfikacja nadeszła szybciutko poziom jakiegoś realu betis a nie barcelony
16
krótko i na temat!! akurat raphinha jest ostatnim po którym bym pomyślał że takie coś może zrobić
0
@TR3YWAY troche opalil sie chlopak a co tam
0
@ZuczekFCB1899 wygranie w klasyku oczywiście
4
jak espanyol dzisiaj wygra lub zremisuje to po raz 3 akurat po ich meczu (w czym 2 bezpośrednio z nimi) zostajemy majstrem hahah
0
noo i prawidłowo hansi nie ma co oglądać tego paździerzu!!
0
barcelonka wygrywa i majster prawie pewny, arsenal wygrywa i też majster mam nadzieję ugrany, porto po golu bednarka mistrzem co za czas by żyć!!! pozdro dobrej nocy mordeczki
1
@Filipem aż mi sie smutno zrobiło jak sobie tą końcówkę przeczytałem… ale miejmy nadzieję że nie
2
roberttttt ty kocurzeees
8
montayola ty $$$%%%
1
olmo po sezonie powinien zrobić bye bye
0
@marcin62 noo właśnie do lewego podjazdu nie ma :)
0
sprzedam piłkarza dani olmo stan bardzo dobry czasami się łamie polecam!!
0
@marcin62 kane to pan piłkarz też mega szanuję go, ale lewy w prime top 3 piłkarzy
0
oj laboga laboga głodnemu chleb na myśli hahah tylko żeby zaraz za leszka 4 litery się nie zabrał
1
oczywiście gavi z karteczką a co tam hahahah
1
@Ilka udko było wymasowane elegancko co nie?? @July_6_BcN