0

polecam takich opiekunów to że świecą szukać!!
https://www.instagram.com/reel/DX4uULbscT2/?igsh=ODY3N2NtdmFoamxs

3

@Eklerek co to ma być xddd współczuję rodzicom, w warszawie trzeba z pokeballami pod ręką latać takie gatunki można wyłowić ze ho ho

2

@MessiForeverTheBest ten lepszy od pedriego

1

@Gitarkafcb niee tego się nie da już wypuścić 2 punkty potrzebne a nie pamiętam żeby barca nie dała rady wygrać przez 4 mecze

5

ale ten pitarch to przereklamowany gościu xdd wiem że te oceny gowno robią ale patrzę na flashscore średnia 6.10, na sofa 6.30 i większość meczy później 6.0 i na czerwono xdd

9

ale ten klasyczek ostatnio wchodzi aż miło.. (czuję się tak samo słuchając tego…)


2

to jest cud że mamy maj a olmo dalej bez kontuzji a ten mendy już chyba 4 kontuzja jakaś xddd

0

ci tam mają cyrk z kontuzjami xddd człowiek szklanka feralnd mendy z kolejną kontuzja

8

@malypuzon bardghihi ma ciężko grać przy yamalu, a jak już gra to cienko cienko

5

@Kessie z brameczka i okej :DD

0

@Popitek12 popitekbenz będzie jakieś szacun czy jak nazywasz

13

ten tunkara to będzie kocur!!

0

@Arden 60 milionów za taką miernotę xdd jeden mecz miał dobry może 2 i tyle teraz jest silnym ławkowym

2

@Comentateiro weryfikacja nadeszła szybciutko poziom jakiegoś realu betis a nie barcelony

16

krótko i na temat!! akurat raphinha jest ostatnim po którym bym pomyślał że takie coś może zrobić

0

@TR3YWAY troche opalil sie chlopak a co tam

0

@ZuczekFCB1899 wygranie w klasyku oczywiście

4

jak espanyol dzisiaj wygra lub zremisuje to po raz 3 akurat po ich meczu (w czym 2 bezpośrednio z nimi) zostajemy majstrem hahah

0

noo i prawidłowo hansi nie ma co oglądać tego paździerzu!!

0

barcelonka wygrywa i majster prawie pewny, arsenal wygrywa i też majster mam nadzieję ugrany, porto po golu bednarka mistrzem co za czas by żyć!!! pozdro dobrej nocy mordeczki

1

@Filipem aż mi sie smutno zrobiło jak sobie tą końcówkę przeczytałem… ale miejmy nadzieję że nie

2

roberttttt ty kocurzeees

8

montayola ty $$$%%%

1

olmo po sezonie powinien zrobić bye bye

0

@marcin62 noo właśnie do lewego podjazdu nie ma :)

0

sprzedam piłkarza dani olmo stan bardzo dobry czasami się łamie polecam!!

0

@marcin62 kane to pan piłkarz też mega szanuję go, ale lewy w prime top 3 piłkarzy

0

oj laboga laboga głodnemu chleb na myśli hahah tylko żeby zaraz za leszka 4 litery się nie zabrał

1

oczywiście gavi z karteczką a co tam hahahah

1

@Ilka udko było wymasowane elegancko co nie?? @July_6_BcN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?