4

@MichuZ44 oo kurwa xdd ale nie no rok temu ta współpraca z travisem była przemocarnaaa

0

2

@Popitek12 czemu na policje???? za mowienie prawdy popito?? czy jakas akcja wleciala

6

nie wiem akurat bramka to najmniejszy problem xddd joan to jest top na lata, a wojtek jako zmiennik daje rade

0

@Maker0 na pewno: yamal, garcia, pedri

3

@Jakchcesz ojj takk gwarantowane każda by poleciała na taką parówę!! (dodatkowo jeszcze jedna też będzie)

5

równy rok temu… ale to zapieprza


0

@gumaz kiedyś lubilem megaa a teraz to chyba jabłko kiwi totalne arcydzieło

1

@Kozinho. krótko i na temat

0

@jowita co ty tam na tym instagramku próbujesz influ zostać???
https://www.instagram.com/reel/DXttvtyIUM7/?igsh=MXQ4eWw4cHc2ZXpuYQ==

1

tak zwany pewniaczek????

3

nie nie rafałek zostaje!! powinniśmy sprzedać urugwajo, ter stegen czy jakiegoś balde

0

niee wiem mega fajny kierunek dla roberta czuję że jakieś 20 goli w sezonie by postrzelał :)

0

w pierwszej kolejności pozbyć się: ter stegena, araujo, balde, de jonga ewentualnie

3

@Popitek12 do madrytu??? podpal odrazu ten kurnik tam

4

ale hancko dzisiaj partidazo gra hahah

0

hahahaha 3 karny nmg

2

dobra teraz wlatuje ebere eze show
@Kessie @Eklerek

4

dajcie spokoj… wiem ze sytuacja finansowa ale to nie jest zawodnik na barcelone

0

karniaczekkkk???

2

jestem w najdroższym barze w warszawie oglądamy razem meczyk, koło jednego typa siedzi ponad 30 ochroniarzy jaciee ale ziomeczek spoko poczęstował mnie najdroższym whiskaczem @Popitek12 to je goacik!!

1

@Popitek12 szacun!! ile kosztowaje taka przyjemnosc i czy w szklaneczce barman polal najdrozsza lyche?

1

@Kozinho. szacunek mordeczko!! megaa chcialbym zeby arsenal w koncu wygral uszatka, szkoda ze nie bylo dane nam obejrzec arsenal vs barcelonka takiego :((

1

@Popitek12 ilu tych ochroniarzy masz?? i po co w domu popito czy na lawce siedzicie pod blokiem

3

@Kessie ojj takk dzisiaj bedzie meczycho 6-5 dla arsenalu hahaha

8

ja bym wojtule zostawil, w razie czego pobroni atmosferke zrobi czego chciec wiecej??? mareczka buca zeby fochy strzelal na lawie??

1

@cules100pro i ten placek alaba za 28 mln xddd

20

za co siedzisz?? za to że nazwałem czarnego czarnym wiem że obraźliwe i nie pochwalam czegoś takiego noo ale szanujmy się

7

@Kessie lecą już z wujkiem jeffem na wyspę :)

0

@Kismeth już jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?