majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MichuZ44 oo kurwa xdd ale nie no rok temu ta współpraca z travisem była przemocarnaaa
0
ja to zobaczyłem to wy też musicie…
https://www.instagram.com/reel/DXweiI3zQDK/?igsh=MXd6ZDliaW93NWF5Yg==
2
@Popitek12 czemu na policje???? za mowienie prawdy popito?? czy jakas akcja wleciala
6
nie wiem akurat bramka to najmniejszy problem xddd joan to jest top na lata, a wojtek jako zmiennik daje rade
0
@Maker0 na pewno: yamal, garcia, pedri
3
@Jakchcesz ojj takk gwarantowane każda by poleciała na taką parówę!! (dodatkowo jeszcze jedna też będzie)
5
równy rok temu… ale to zapieprza
0
@gumaz kiedyś lubilem megaa a teraz to chyba jabłko kiwi totalne arcydzieło
1
@Kozinho. krótko i na temat
0
@jowita co ty tam na tym instagramku próbujesz influ zostać???
https://www.instagram.com/reel/DXttvtyIUM7/?igsh=MXQ4eWw4cHc2ZXpuYQ==
1
tak zwany pewniaczek????
3
nie nie rafałek zostaje!! powinniśmy sprzedać urugwajo, ter stegen czy jakiegoś balde
0
niee wiem mega fajny kierunek dla roberta czuję że jakieś 20 goli w sezonie by postrzelał :)
0
w pierwszej kolejności pozbyć się: ter stegena, araujo, balde, de jonga ewentualnie
3
@Popitek12 do madrytu??? podpal odrazu ten kurnik tam
4
ale hancko dzisiaj partidazo gra hahah
0
hahahaha 3 karny nmg
2
dobra teraz wlatuje ebere eze show
@Kessie @Eklerek
4
dajcie spokoj… wiem ze sytuacja finansowa ale to nie jest zawodnik na barcelone
0
karniaczekkkk???
2
jestem w najdroższym barze w warszawie oglądamy razem meczyk, koło jednego typa siedzi ponad 30 ochroniarzy jaciee ale ziomeczek spoko poczęstował mnie najdroższym whiskaczem @Popitek12 to je goacik!!
1
@Popitek12 szacun!! ile kosztowaje taka przyjemnosc i czy w szklaneczce barman polal najdrozsza lyche?
1
@Kozinho. szacunek mordeczko!! megaa chcialbym zeby arsenal w koncu wygral uszatka, szkoda ze nie bylo dane nam obejrzec arsenal vs barcelonka takiego :((
1
@Popitek12 ilu tych ochroniarzy masz?? i po co w domu popito czy na lawce siedzicie pod blokiem
3
@Kessie ojj takk dzisiaj bedzie meczycho 6-5 dla arsenalu hahaha
8
ja bym wojtule zostawil, w razie czego pobroni atmosferke zrobi czego chciec wiecej??? mareczka buca zeby fochy strzelal na lawie??
1
@cules100pro i ten placek alaba za 28 mln xddd
20
za co siedzisz?? za to że nazwałem czarnego czarnym wiem że obraźliwe i nie pochwalam czegoś takiego noo ale szanujmy się
7
@Kessie lecą już z wujkiem jeffem na wyspę :)
0
@Kismeth już jest :)