majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
kurdee trzeba przyznać że ta olivka niczego sobie :)
0
campeones campeones!!!
0
ale teraz real ma biedną ławkę xddd akurat my mamy kim postraszyć: lewy, de jong, kounde, raphinha, roony, bernal i od biedy nawet ten balde jedziemy z nimi jazdaaaa
11
courtois 2 miesiące bez grania i od razu startuje coś czuję że mogą być mocne babole, chłopaki jazda z nimi po puchar vanooos!
1
teraz arsenal wygrywa mecz (prawie o tytuł), wieczorem barcelonka leje real no i można zyc :)
4
athletic win nananana
6
mega szkoda… dużo siły dla pana trenera i rodziny
2
xdddddd cudownie
2
dzisiaj w stylu @Popitek12 bujamy się z matcha po barcelonie i szukamy kibiców realu madryt, a obok luksusowe sklepy
1
@Popitek12 pops wybrał teraz język faktów!!
6
dzisiaj przed 23 musi być słuchać campeones campeones :))
10
niee no chłopak jest cudowny takie staty w tym sezonie, a 3 lata temu mógł grać w rakowie xdd ogólnie jeden z moich ulubionych zawodników u nas
5
jak nie podoła po raz kolejny to chyba już nie da u nas rady…
3
to walić ich wtedy wiadomo na co :)
1
@MichuZ44 charlie kirk i grzesiu florydaaa!!!
3
lubię go, ale chłopak jest śmieszny cały czas kontuzja xdd zagra 10 meczy maksymalnie w sezonu lub mniej
3
@Kapitan9 jutro artykuł wleci i pismaki ,,etta eyong na radarze barcelony!!”
0
@Popitek12 dostałeś blocka??
7
szefuńcio xddddd
3
bastoni a jak nie to wtedy on i będę zadowolony
6
na tej mitycznej liście życzeń chyba każdego mają xdd
5
w niedzielę real chyba wyjdzie takim środkiem pola camavinga i piczart xddd
0
wyciekło nagranie z bójki valverde i tchouameniego!!
https://www.instagram.com/reel/DYDTv67ME33/?igsh=eXFkbHg3NTlnNnlo
8
znalezione, ale tak mnie to rozjebalo xdddd
https://imgur.com/a/Jd6AOca
28
ludzieee proszę skończcie z tymi wpisami o madrycie nie nadążam już herbów wam wszystkim dawać xddd
5
xdddd tak tak na pewno
4
alvaro będzie trenerem personalnym???
1
@heniusss niestety na meczu nie będę :( bilety są drogie hahah ale w barze się usiądzie i też będzie klimacik
1
xdddd ale szkoda niech wszyscy się tam pobiją
1
@heniusss noo i elegancko to miłego!! ja właśnie teraz w samolocie i do barcelonki na parę dni więc super :)