4

kurdee trzeba przyznać że ta olivka niczego sobie :)

0

campeones campeones!!!

0

ale teraz real ma biedną ławkę xddd akurat my mamy kim postraszyć: lewy, de jong, kounde, raphinha, roony, bernal i od biedy nawet ten balde jedziemy z nimi jazdaaaa

11

courtois 2 miesiące bez grania i od razu startuje coś czuję że mogą być mocne babole, chłopaki jazda z nimi po puchar vanooos!

1

teraz arsenal wygrywa mecz (prawie o tytuł), wieczorem barcelonka leje real no i można zyc :)

4

athletic win nananana

6

mega szkoda… dużo siły dla pana trenera i rodziny

2

xdddddd cudownie

2

dzisiaj w stylu @Popitek12 bujamy się z matcha po barcelonie i szukamy kibiców realu madryt, a obok luksusowe sklepy

1

@Popitek12 pops wybrał teraz język faktów!!

6

dzisiaj przed 23 musi być słuchać campeones campeones :))

10

niee no chłopak jest cudowny takie staty w tym sezonie, a 3 lata temu mógł grać w rakowie xdd ogólnie jeden z moich ulubionych zawodników u nas

5

jak nie podoła po raz kolejny to chyba już nie da u nas rady…

3

to walić ich wtedy wiadomo na co :)

1

@MichuZ44 charlie kirk i grzesiu florydaaa!!!

3

lubię go, ale chłopak jest śmieszny cały czas kontuzja xdd zagra 10 meczy maksymalnie w sezonu lub mniej

3

@Kapitan9 jutro artykuł wleci i pismaki ,,etta eyong na radarze barcelony!!”

0

@Popitek12 dostałeś blocka??

7

szefuńcio xddddd

3

bastoni a jak nie to wtedy on i będę zadowolony

6

na tej mitycznej liście życzeń chyba każdego mają xdd

5

w niedzielę real chyba wyjdzie takim środkiem pola camavinga i piczart xddd

0

wyciekło nagranie z bójki valverde i tchouameniego!!
https://www.instagram.com/reel/DYDTv67ME33/?igsh=eXFkbHg3NTlnNnlo

8

znalezione, ale tak mnie to rozjebalo xdddd
https://imgur.com/a/Jd6AOca

28

ludzieee proszę skończcie z tymi wpisami o madrycie nie nadążam już herbów wam wszystkim dawać xddd

5

xdddd tak tak na pewno

4

alvaro będzie trenerem personalnym???

1

@heniusss niestety na meczu nie będę :( bilety są drogie hahah ale w barze się usiądzie i też będzie klimacik

1

xdddd ale szkoda niech wszyscy się tam pobiją

1

@heniusss noo i elegancko to miłego!! ja właśnie teraz w samolocie i do barcelonki na parę dni więc super :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?