majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do perfumowych swirkow jakie macie ulubione zapachy??
1
po co on do bayernu??? na skrzydlach maja diaza i olise wiec chyba topka skrzydel to na cholere taki placek tam xdd
0
idelne zdjecie nie powiem!!
16
nie wiem mega mi smutno jakoś, że to już koniec robercika u nas… jak to szybko zleciało 4 sezony, przychodził do nas kiedy byliśmy po jednym z naszych najgorszych sezonów w wieku 34 lat, nastrzelal prawie 120 bramek szacun!! dziękujemy za wszystko robert!! ciężko będzie znowu zobaczyć 2 polaków w barcelonie
13
tak tak!! nie ma to jak dokonywać ludobojstwa na niewinnych ludziach, a teraz jeszcze coś się pruje xddd j&€@ac izrael
5
szkoda.. jeszcze jeden sezon mógłby zostać no ale cóż… dziękujemy i tak za wszystko robert!!
7
tak nic nie gra prawie, a jak już gra to mało wnosi bardziej psuje, nie potrzebujemy go u nas jego czas tutaj minął
1
@escarabajo starszy od yamala podczas debiutu :) yamal miał 15 lat z kawałkiem a on dopiero w tym roku 16 skończył
1
fajnie jakby teraz jak już gramy o pietruszkę to żeby flick dał jakieś minuty tunkarze, jest trochę starszy od yamala jak debiutował a dalej 16 latek więc jak dla mnie idealnie, i jeszcze jakiemuś młodziakowi z rezerw
8
ten joao pedro to fajny baller
0
xddd dziadkowi styki przegrało na koniec
5
szkoda 100 pkt mega fajnie by smakowało.. noo ale cóż liga i tak zdominowana czego chcieć więcej chłopacy za bardzo pobalowali
3
kac 1 barcelona 0 koniec mistrzostw do widzenia
4
mega fajny ten cortes się wydaje
0
@tomek8756 poprosimy jutro comunicando official!! xavi wróć
1
noo i fajno xavi epsart wchodzi
2
kurdee ten pedri dzisiaj mvp!! cały czas słyszę pedri pedri
2
ten pedri chyba głuchy jest!! niech chłopak weźmie megafon może wtedy usłyszy
15
pedriiiiiiii pedriiiii
7
@July_6_BcN cicho bądź noo
5
mam nadzieję że od lipca będziemy mieli nowego trenera… wstyd
0
nie wiem fatalny jest ten szwed xdd
1
@allien18 chłop może w stringach jakiś gra
0
biedny wojtuś mogl siedzieć cieplutko na lawczece i snusa aplikować a tu takie jaja :((
0
@Ramon_Villaverde po prostu goat!!
3
fajniee ze odpoczynek dla podstawowych grajków jestem ciekawy jak cortes się pokaże vamoss!! lecimy po 100pkt
0
oo cortes flick poszalał!!
6
kurdee jakoś lubię tego marcusa pozytywna mordka :), czasami nie dojeżdża, ale liczby jak na taką cenę ma spoko, tski zawodnik do rotacji to skarb!! spróbowałbym jeszcze raz go wypożyczyć i będzie baja
3
@ShawnC fede najlepszy piłkarz marca march ballon dor przecież!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika