0

do perfumowych swirkow jakie macie ulubione zapachy??

1

po co on do bayernu??? na skrzydlach maja diaza i olise wiec chyba topka skrzydel to na cholere taki placek tam xdd

0

idelne zdjecie nie powiem!!

16

nie wiem mega mi smutno jakoś, że to już koniec robercika u nas… jak to szybko zleciało 4 sezony, przychodził do nas kiedy byliśmy po jednym z naszych najgorszych sezonów w wieku 34 lat, nastrzelal prawie 120 bramek szacun!! dziękujemy za wszystko robert!! ciężko będzie znowu zobaczyć 2 polaków w barcelonie

13

tak tak!! nie ma to jak dokonywać ludobojstwa na niewinnych ludziach, a teraz jeszcze coś się pruje xddd j&€@ac izrael

5

szkoda.. jeszcze jeden sezon mógłby zostać no ale cóż… dziękujemy i tak za wszystko robert!!

7

tak nic nie gra prawie, a jak już gra to mało wnosi bardziej psuje, nie potrzebujemy go u nas jego czas tutaj minął

1

@escarabajo starszy od yamala podczas debiutu :) yamal miał 15 lat z kawałkiem a on dopiero w tym roku 16 skończył

1

fajnie jakby teraz jak już gramy o pietruszkę to żeby flick dał jakieś minuty tunkarze, jest trochę starszy od yamala jak debiutował a dalej 16 latek więc jak dla mnie idealnie, i jeszcze jakiemuś młodziakowi z rezerw

8

ten joao pedro to fajny baller

0

xddd dziadkowi styki przegrało na koniec

5

szkoda 100 pkt mega fajnie by smakowało.. noo ale cóż liga i tak zdominowana czego chcieć więcej chłopacy za bardzo pobalowali

3

kac 1 barcelona 0 koniec mistrzostw do widzenia

4

mega fajny ten cortes się wydaje

0

@tomek8756 poprosimy jutro comunicando official!! xavi wróć

1

noo i fajno xavi epsart wchodzi

2

kurdee ten pedri dzisiaj mvp!! cały czas słyszę pedri pedri

2

ten pedri chyba głuchy jest!! niech chłopak weźmie megafon może wtedy usłyszy

15

pedriiiiiiii pedriiiii

7

@July_6_BcN cicho bądź noo

5

mam nadzieję że od lipca będziemy mieli nowego trenera… wstyd

0

nie wiem fatalny jest ten szwed xdd

1

@allien18 chłop może w stringach jakiś gra

0

biedny wojtuś mogl siedzieć cieplutko na lawczece i snusa aplikować a tu takie jaja :((

0

@Ramon_Villaverde po prostu goat!!

3

fajniee ze odpoczynek dla podstawowych grajków jestem ciekawy jak cortes się pokaże vamoss!! lecimy po 100pkt

0

oo cortes flick poszalał!!

6

kurdee jakoś lubię tego marcusa pozytywna mordka :), czasami nie dojeżdża, ale liczby jak na taką cenę ma spoko, tski zawodnik do rotacji to skarb!! spróbowałbym jeszcze raz go wypożyczyć i będzie baja

3

@ShawnC fede najlepszy piłkarz marca march ballon dor przecież!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?