3

przychodził do nas po naszym najgorszym sezonie… odchodzi wygrywając: 3 ligi 3 superpuchary hiszpanii, puchar hiszpanii, brakowało jedynie tej ligi mistrzów… wyciągnął nas z dołka więc prawie legenda gdyby ugrał z nami po tych 11 latach pustki ligę mistrzów to już by była absolutna legenda

4

nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre… ale boli i tak to były piękne 4 lata ponad 115 goli strzelonych pod koniec kariery, cieszę się mega że udało mi się go zobaczyć na żywo strzelającego 2 gole w lm, na paradzie jak bawią się z wojtkiem smutno w chujjj dziękujemy za wszystko robercik

4

szkoda.. to były wspaniałe 4 lata.. pamiętam jakby to było dziś… powodzenia i tak robert

1

@Eklerek w aston villi chulal az milo, młody silny wysoki potencjał na granie w jakimś topowym klubie a ten the bill poszedł do all nasserow, później fenerbahce i na końcu zenit xdd

2

@Frimpong lebron jak zawsze z językiem faktów

1

@Kessie noo i bajlando czego chcieć więcej :)

0

@Gibbon_FCB taki nasz wojtek teraz

2

@Eklerek ojj takk mega niedoceniany, a szkoda :(
@Arden serio mega mało jest takich piłkarzy ta 2 i nie wiem reszta mi nie przychodzi jakoś do głowy
@Gibbon_FCB alexis sanchez też kurde coś w sobie fajnego miał :), a muller kurde jakos go też zawsze lubiłem taki pozytywny swirek żartowniś z niego

7

nieoczywisty piłkarz jakiego lubicie i macie do niego sentyment?? ja zacznę dembele :)

0

@Popitek12 a opinia popsa o dembele??

1

@Popitek12 a z twoim bratem ferminem co byś zrobił?? francuzy??

2

@Filipem oj chyba skończyło się lizanie dupki!! pachoł się wkurzył

0

fajny kursik ze polska bedzie w top 15 co myślicie??

2

to jest niesamowite ze te lepki chca dalej slota zostawic jak maja na wyciagniecie reki alonso xddd @Frimpong wspolczuje ://

4

@Cvzx myslalem ze to @July_6_BcN :/

0

@dadan1990 iphone 15, albo dolozyc troche i 16

0

@Sulimo nie wiem jakos nie widze tego gornika w pucharach, noo ale zobaczyny moze zaskocza jakos

15

jestem ciekawy co po tym... watpie ze uda sie go przekonac ale zobaczymy jak nie to powodzenia i dziekujemy za wszystko!!

0

@BORO_12 ojj takk!! ten osobnik powinien miec placone od ilosci meczow jaka zagra

2

@Popitek12 zgadzam sie z toba popitku!! pamietaj masz moj glos i lecimy po lepszy swiat

1

@Popitek12 na plecach 67 mango musztarda?? czy 7 ronaldo siuuu

7

@Popitek12 ojj takk!! piwko zero zawsze najbardziej w cymbal dawalo

1

@Popitek12 to teraz znowu dresik louis vuitton wleci pops??

1

@Popitek12 haha ale lamus!! a ty ile popito poleciales 225 na 3??

2

@BORO_12 xddd tak tak wspierajmy wszystkich!!

3

Komentarz usunięty

1

@Filipem mega szkoda chłopaka i tak…

3

@Kozinho. dziewczyna marzenie co nie? @Bolton @Comentateiro

6

@dzefrej234 to pokazuje jakim kozakiem był lewy (znaczy nadal gra, ale kiedyś ho ho totalny baller) ale idioci dalej będą mu umniejszać xdd

0

@takisobiektos obu bym nie poznał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?