0

@Proxi nie no araujo jak na niego nie było źle

0

xddd jak to wolny chyba

5

dobra ludzie chill xddd nasi już są myślami na wakacjach, za 3 tyg mundial nikomu się już nie chce a liga wygrana xdd

0

ale asysta młodego xddd

0

xddd oni są coś takiego chcieli by karnego hahahaha

1

uszaty dostał mocno w uszko :((

1

hahahaha blade ale miernota

0

abde z kolejną brameczka :D

0

całlos cołbełan

1

zul kunde nie wystąpi z powodu płoblemow zdłowotnych

7

ostatni raz w historii będzie można obejrzeć razem wojtka i lewego w 1 składzie barcelony… dziękujemy że byliśmy tego świadkiem, to był wspaniały czas

1

szkoda że u nich takie dymy.. zawsze jakoś lubiłem ich niech im się jak najlepiej wiedzie!!

1

@Popitek12 na dołek ich?? czy do obozu pracy jakiegoś

1

górnik la zabawa :))

1

@Popitek12 klasa klasa, a na plecach ronaldo 7?? i lecisz na te kobietki każda twoja pops

1

mega fajna, coś innego :)

0

@MOLESTA pedri???

2

@MichuZ44 arthur melo?? goacik

4

bros over hoes pamiętajcie mordeczki :D

2

@Popitek12 @mekston zapisane?? bo pops mial proroczy sen!! to nie sa przelewki

5

arcydzieło


1

@Mario96w Moje ziomy są po waxie, albo po jointcie

3

@kanver_ o niebo lepsze niż w tym sezonie (w tym sezonie jedynie klasa te 4)

2

@Eklerek a mówili że austriacki malarz nie żyje!! mylili się

5

@blakkudium noo taka przyjemna dosc :D vibe 22/23

16

zasluzenie, ponad 20 pucharow dla nich robi wrazenie

4

@buglikos chyba tak

1

@BulaKG szkoda, ze to jeszcze nie sezon na sandaly co nie??

0

@Kozinho. siema siema, za co dostales?? mozesz powtorzyc??

2

@Kessie
@Bolton moj idol, moj wuja kochany, wakacje 2016 na wyspie najlepszy czas w moim zyciu :DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?