majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@heniusss noo i elegancko to miłego!! ja właśnie teraz w samolocie i do barcelonki na parę dni więc super :)
50
niee wiem po ludzku mi jakoś go szkoda… akurat jeden z najnormalniejszych od nich
2
xddddd dymy dymy
1
jestem ciekawy co teraz mekambe sobie mysli xddd chlop odchodzi do realu (tamtejsi kibice juz nazywaja to walcem i czuja ze zdominuja futbol) a konczy sie na tym ze na hiszpanskim podworku nie zdobyli kompletnie nic xdd a na europejskim 2 razy odpadli w cwierfinale lm, noo ale przeciez wygrali superpuchar uefa (1 mecz) i puchar interkontynentalny jakis z pachuca (ten jeden mecz) xddd ale mi ich szkoda.., a psg bez niego juz 2 raz w finale lm jest hahaha
4
oj eryczek wybral jezyk faktow hahah, tylko zeby dyktator chlopakowi nic nie zrobil :(
0
@RoberDzik fede valverde dec, rudiger ko, vinicius sie podda przed poteznym dyktatorem, a benzema pobawi sie z 15
5
@heniusss za malo sosu szefowskiegoc chyba dal :(
12
valverde i tchouameni obaj rece maja sprawne to postanowili w mike tysona sie pobawic niezle niezle
1
@AmigoBlancos zadymka fiu fiu
2
@FcPortoFan1999 moze to jego jakis kolega dostawca kolumbijskiej kreatyny?? ciekawe co autor @Popitek12 mial na mysli
2
@Popitek12 do luis diaz?? taki pilkarz
1
Smutek kiedy siedzę w samolocie (aye)
2
halo halo tu londyn
4
xdddd, a jak każda decyzja była gwizdana na ich korzyść (dosłownie każda) to było oki???
2
xddd tylko nie ten połamaniec..
4
rok temu… ta bolesna noc w mediolanie.. 2 minuty…
0
@IronSanHybrid chłop chyba po udarze już..
1
takk jest!! mój ulubiony sędzia!!
7
moood
https://media1.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUyNGZrcHl4ZWlxazlhMjY0eGN1Z2pvd2Y1MHYxcXozb3lzYnJxejJnZyZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/M1YGJnQ601Zbx5PijD/giphy.gif
3
atletico jak zawsze wszystkie puchary w dupke xdd ale mi ich szkoda :((
3
@TaughtMule co rotację porobił to jego xdd
13
raphinha goacik wiedział kto jedzie do domu w następnej rundzie :)
2
@PioteK hahahaha kto by się spodziewał!!! rok temu już dał popis
1
kanonierki po uszatkaaa a a :DD
0
3 minutki… :))))
2
klasaaa o to chodzi jazdaa
6
lecimyyy po final teraz albo nigdy!!
@Eklerek @Kessie @Czajka90
1
Leci Jimi, Jimi Hendrix, pachniesz Jimmy, Jimmy Choo
1
@pt9 ale bajaa zazdro
0
demencja uderzyla na starosc jemu juz mocno chyba czy cos innego xddd