20

zapomniałem że duńczyk jest naszym piłkarzem hahah ale cieszy powrót raphini i bernala bo przed kontuzją był kocurem

0

w końcu dobre wieści!! rafałek nasz piękny dołączy do drużyny na treningu w końcu!! ale go brakowało :( mam nadzieję że już teraz pożegna się z tymi kontuzjami i wróci do błyszczenia na boisku a nie w szpitalu

6

@Karol145 tomaszewski ten to wgl gada

1

japierdziele nie chce tego jaśka u nas… drugi araujo

2

absolutne kino akcji to jest

5

ale kane to jest kocurrr kompletny napastnik, wiem ze staruszek ale chciałbym go zamiast tego alvareza

3

marzy mi się po flicku powrót enrique

0

kurwaaa 5-2 ale dembele to jest baller

0

oliseeee 2-2 ale partidazo

4

prawo winicjusza xddd nmg

0

@tomek8756 dyktator tam działa i elegancko :)

0

@Popitek12 to słynne security service?? w kamizelkach kulooodpprnych latają popito??

0

@AduŚ07 what a sigma

1

niech pachoł alvaro zostanie proszeee!!! ale dobra taki mourinho może wracać i tak uahah

0

@MichuZ44 xddd mówili że może być lepsze też od pedriego hahah a tu już cyk koniec ;(

5

grajek dobry, ale jakoś nie przepadam za nim…

1

fajna opcja nie powiem

0

hahah szczena to je goacik

0

dobra walimy ich jeszcze elegancko, po meczu jeszcze będzie świętowanie majstra żyć nie umierać :)

15

szacun dla robercika, maly gest a ile dla niej zrobi :)

7

kurdee pedro tyle lat a nadal gole sobie w serie a strzela wariacik :)

1

@blakkudium kupili go za bańkę z gent chyba jak patrzyłem to myślę że takie max 50 baniek by wyszło a za taką kasę nie wiem czy kogoś innego kupimy albo nawet mniej

1

@blakkudium dobry jest agent!! liczby też ma konkretne wiem że liga tutaj nje jest wyznacznikiem ale i tak mega dobre do tego młody więc baja!!

1

@blakkudium niech idzie do realu gagatek hahha

3

@tomek8756 niech ten idiota się lepiej nie odzywa milczenie jest złotem w jego przypadku niech lepiej się szybko kuruje i wraca na nowy sezon sędziować 1/3 meczy realu w lm

7

@Arden niech ten idiota się lepiej nie wypowiada proszę

1

@lajcior sos szefowski najlepszy!! ;)

7

szkoda :( z dyktatorem lepiej grali

4

@regatta52 21 już potwierdzona nic nie zmienia

21

@panczo jeszcze karny dla realu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?