majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
zapomniałem że duńczyk jest naszym piłkarzem hahah ale cieszy powrót raphini i bernala bo przed kontuzją był kocurem
0
w końcu dobre wieści!! rafałek nasz piękny dołączy do drużyny na treningu w końcu!! ale go brakowało :( mam nadzieję że już teraz pożegna się z tymi kontuzjami i wróci do błyszczenia na boisku a nie w szpitalu
6
@Karol145 tomaszewski ten to wgl gada
1
japierdziele nie chce tego jaśka u nas… drugi araujo
2
absolutne kino akcji to jest
5
ale kane to jest kocurrr kompletny napastnik, wiem ze staruszek ale chciałbym go zamiast tego alvareza
3
marzy mi się po flicku powrót enrique
0
kurwaaa 5-2 ale dembele to jest baller
0
oliseeee 2-2 ale partidazo
4
prawo winicjusza xddd nmg
0
@tomek8756 dyktator tam działa i elegancko :)
0
@Popitek12 to słynne security service?? w kamizelkach kulooodpprnych latają popito??
0
@AduŚ07 what a sigma
1
niech pachoł alvaro zostanie proszeee!!! ale dobra taki mourinho może wracać i tak uahah
0
@MichuZ44 xddd mówili że może być lepsze też od pedriego hahah a tu już cyk koniec ;(
5
grajek dobry, ale jakoś nie przepadam za nim…
1
fajna opcja nie powiem
0
hahah szczena to je goacik
0
dobra walimy ich jeszcze elegancko, po meczu jeszcze będzie świętowanie majstra żyć nie umierać :)
15
szacun dla robercika, maly gest a ile dla niej zrobi :)
7
kurdee pedro tyle lat a nadal gole sobie w serie a strzela wariacik :)
1
@blakkudium kupili go za bańkę z gent chyba jak patrzyłem to myślę że takie max 50 baniek by wyszło a za taką kasę nie wiem czy kogoś innego kupimy albo nawet mniej
1
@blakkudium dobry jest agent!! liczby też ma konkretne wiem że liga tutaj nje jest wyznacznikiem ale i tak mega dobre do tego młody więc baja!!
1
@blakkudium niech idzie do realu gagatek hahha
3
@tomek8756 niech ten idiota się lepiej nie odzywa milczenie jest złotem w jego przypadku niech lepiej się szybko kuruje i wraca na nowy sezon sędziować 1/3 meczy realu w lm
7
@Arden niech ten idiota się lepiej nie wypowiada proszę
1
@lajcior sos szefowski najlepszy!! ;)
7
szkoda :( z dyktatorem lepiej grali
4
@regatta52 21 już potwierdzona nic nie zmienia
21
@panczo jeszcze karny dla realu :)