majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Sysia11 niee żadnego frajera pokroju enzo u nas, z chelsea ewentualnie bym zobaczył u nas caicedo taki silny dm do pary z pedrim by się przydał
1
kurde mega chciałbym zobaczyć hurricane’a u nas jakoś kurde lubie tego gagatka, a do tego liczby ma świetne, kompletny napastnik wiem że stary ale lewandowski przychodził do nas w podobnym wieku nawet trochę starszy, a innych opcji na rynku nie widzę ciekawszych ewentualnie osimhen, a alvarez za drogi
4
50 mln + on za bastoniego jak tak bardzo chcą to proszę bardzo
1
@jowita jako pomoc medyczna
https://www.instagram.com/reel/DW8Yw2KCP1P/?igsh=dHlidDZzOXhiaDU0
3
takkk jesttt alvaro quedate
0
@NeroTFP1 tak jeszcze bylo leganes chyba, a w tym sezonie to po klasyku, gironie i cos jeszcze chyba bylo hahaha
4
@Popitek12 aaa noo takk ferminator!!!
3
@Popitek12 elegancko kogo??? yamal, zubimendi czy chlopak od podawania pilek
11
@Gibbon_FCB hurricane wybral jezyk faktow i to mi sie podoba :)
3
@July_6_BcN popito podejdzie do pedriego i pedri nagra filmik specjalnie z pozdrowieniami
3
@Kubajnos345 TAKKKKK pacholek quedate pacholek quedate
3
@Popitek12 oj tak popito wszystko na co wlatuje?? zielone
1
pierdolony klasyczek dalej buja :)
2
@Chimera po co sie myc ja sie myje na specjalne okazje jak np swieta
1
@LeszekFCB rip king von kolejny kozak którego nam zabrali :( teraz już nie ma mocnych przedstawicieli takiego mocnego drillowego pierdolniecia
17
śladami uszatka i fajnie :)
0
oo jezu żadnych wynalazków z brazylii proszę
2
@Kaktusek mega fajna opcja jak dla mnie lepszy od angola zdecydowanie
3
@Popitek12 zapisuj to @mekston
4
wakacje z tym jednym wujkiem w 2016 :D
1
@Eklerek a szkoda bo chociażby miał jakiegoś plusa :)
0
@Eklerek niemożliwe że on to powiedział xddd
3
Komentarz usunięty
5
elegancko że mapet poszedł do realu żeby wygrać lm a tu drugi raz odpada w ćwierćfinale xddd a jego psg może obronić tytuł nieźle :) i jakoś mi go nie szkoda a do tego już 2 sezon bez żadnych sensownych trofeów się zapowiada i elo
5
prawda prawda, wieczne płaczki
0
@Witekk10 @JanuszKorwinMikke i to chyba tyle ale paru gagatków może się znajdzie jeszcze pewnie
4
@Witekk10 ,,bułka z podwójnym hambułgełem” - leszek ollowski
5
@KrychaFCB olise zajebista mordeczka :)
8
mimo wszystko szkoda.. noo ale wiek już robi swojej i tak dziękujemy za wszystko!! w takim wieku takie liczby wycisnąć szacun
1
@Karol145 niech dyktator sprowadzi kolegę francuza deschampsa :)