6

@Sysia11 niee żadnego frajera pokroju enzo u nas, z chelsea ewentualnie bym zobaczył u nas caicedo taki silny dm do pary z pedrim by się przydał

1

kurde mega chciałbym zobaczyć hurricane’a u nas jakoś kurde lubie tego gagatka, a do tego liczby ma świetne, kompletny napastnik wiem że stary ale lewandowski przychodził do nas w podobnym wieku nawet trochę starszy, a innych opcji na rynku nie widzę ciekawszych ewentualnie osimhen, a alvarez za drogi

4

50 mln + on za bastoniego jak tak bardzo chcą to proszę bardzo

1

3

takkk jesttt alvaro quedate

0

@NeroTFP1 tak jeszcze bylo leganes chyba, a w tym sezonie to po klasyku, gironie i cos jeszcze chyba bylo hahaha

4

@Popitek12 aaa noo takk ferminator!!!

3

@Popitek12 elegancko kogo??? yamal, zubimendi czy chlopak od podawania pilek

11

@Gibbon_FCB hurricane wybral jezyk faktow i to mi sie podoba :)

3

@July_6_BcN popito podejdzie do pedriego i pedri nagra filmik specjalnie z pozdrowieniami

3

@Kubajnos345 TAKKKKK pacholek quedate pacholek quedate

3

@Popitek12 oj tak popito wszystko na co wlatuje?? zielone

1

pierdolony klasyczek dalej buja :)


2

@Chimera po co sie myc ja sie myje na specjalne okazje jak np swieta

1

@LeszekFCB rip king von kolejny kozak którego nam zabrali :( teraz już nie ma mocnych przedstawicieli takiego mocnego drillowego pierdolniecia

17

śladami uszatka i fajnie :)

0

oo jezu żadnych wynalazków z brazylii proszę

2

@Kaktusek mega fajna opcja jak dla mnie lepszy od angola zdecydowanie

3

@Popitek12 zapisuj to @mekston

4


wakacje z tym jednym wujkiem w 2016 :D

1

@Eklerek a szkoda bo chociażby miał jakiegoś plusa :)

0

@Eklerek niemożliwe że on to powiedział xddd

3

Komentarz usunięty

5

elegancko że mapet poszedł do realu żeby wygrać lm a tu drugi raz odpada w ćwierćfinale xddd a jego psg może obronić tytuł nieźle :) i jakoś mi go nie szkoda a do tego już 2 sezon bez żadnych sensownych trofeów się zapowiada i elo

5

prawda prawda, wieczne płaczki

0

@Witekk10 @JanuszKorwinMikke i to chyba tyle ale paru gagatków może się znajdzie jeszcze pewnie

4

@Witekk10 ,,bułka z podwójnym hambułgełem” - leszek ollowski

5

@KrychaFCB olise zajebista mordeczka :)

8

mimo wszystko szkoda.. noo ale wiek już robi swojej i tak dziękujemy za wszystko!! w takim wieku takie liczby wycisnąć szacun

1

@Karol145 niech dyktator sprowadzi kolegę francuza deschampsa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?