0

@Frimpong jedyne warte czegoś trofeum od 2 lat xdddd ale co powygrywali superpucharów europy i jakiś interkontynentalnych to ich xdd

1

@Eklerek onnn wrócił w koncuuu!!! tęskniliśmy mordeczko

2

@Aragorn33 a smiali sie z wujka lapcia, a tu jak zwykle 5 lat przed wszystkimi ;)

1

@reloaded oczywiście że yamal to jest pierdolony baller kto robi takie liczby i rzeczy w takim wieku, ale liczby olise i rzeczy które robi są chore 16g i 27 asyst jest chore tylko że jest starszy od yamalka o 6 lat, więc trzeba sobie pomyśleć co yamal będzie kręcił za te 6 lat

2

@AduŚ07 tańczcie chłopacy!!! ta samba wam się należy

11

ej wy też tak macie że jak widzicie ten ryj tego pachołka to tak was skręca?? xddd

3

@bartekvisca ojj gta 6 co to będzie za giera, też się doczekać nie mogę, chyba na żadną grę tak nie czekam jak na tą i nie czekałem

2

ojjj ale to by było piękne :)

6

negreira negreira!!! noo co za wścibski negreira

1

@Jakchcesz dawaj dawaj hahaha

0

@TR3YWAY na pewno odpocząć musi pedri, yamal, cancelo powoli wprowadzić ding donga, i może odpoczynek też się przyda angolowi

0

nie no gratulacje dla realu że tak się sfrajerzyli mając taki skład xdddd po klasyku było -5, w lutym jakoś znowu na minusie u nas było, a na początku kwietnia może być -9 w madrycie xddd chapeau bas pachołku grzej tą posadę jak najdłużej ;)

3

jutro jak wygramy to liga wygrana będzie na 99% :)

1

dyktator już zarządzi arbeloi karę będzie musiał więcej pysznych ciastkow przynosić do szatni

3

ale co dyktator nawygrywal się pucharów to jego xdddd

1

@Hosh tańcz chłopaku ta samba ci się należy!!

3

kurdee ale ten malen w romie chodzi elegancko

1

oo wraca i on ferląd mendli!!!!!

3

hahaha 1-1 to tera karniaczek jeszcze bardziej prawdopodobny

0

w 67 minucie rzut karny dla realu bo kurcze dawno nie mieli :(

0

mareczku ty u nas zostajesz!!

1

oo to ten pan reka!!!

0

@ranger3120 biedny robert... ciekawe co ma teraz w glowie

2

@clyde lubie bardzo ale z ketchupem nie wiem czy by przeszlo haha a tak to z grilla top, a z patelni ogolnie tez mega spoko

1

@lajcior kiedyś to by wyszło jakieś 15 złotych… choree

3

japierdziele nie dość że magiera to jeszcze hernandez hernandez jutro nam będzie sędziował…

2

od marca łapy precz!! bierzcie ferrana, casado, ter stegena, christensena ale od mareczka łapy precz

2

niee no fumador musi zostać idealna 2, a nie robiący kwas w szatni ponury niemiec co do tego się połamie za 3 tyg xddd

1

@Popitek12 elegancko trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i wyjaśnić oponenta

1

@Popitek12 elegancko popito moge sie dolaczyc?? gdzie jedziemy i czy bedziesz miec wojanki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?