majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Frimpong jedyne warte czegoś trofeum od 2 lat xdddd ale co powygrywali superpucharów europy i jakiś interkontynentalnych to ich xdd
1
@Eklerek onnn wrócił w koncuuu!!! tęskniliśmy mordeczko
2
@Aragorn33 a smiali sie z wujka lapcia, a tu jak zwykle 5 lat przed wszystkimi ;)
1
@reloaded oczywiście że yamal to jest pierdolony baller kto robi takie liczby i rzeczy w takim wieku, ale liczby olise i rzeczy które robi są chore 16g i 27 asyst jest chore tylko że jest starszy od yamalka o 6 lat, więc trzeba sobie pomyśleć co yamal będzie kręcił za te 6 lat
2
@AduŚ07 tańczcie chłopacy!!! ta samba wam się należy
11
ej wy też tak macie że jak widzicie ten ryj tego pachołka to tak was skręca?? xddd
3
@bartekvisca ojj gta 6 co to będzie za giera, też się doczekać nie mogę, chyba na żadną grę tak nie czekam jak na tą i nie czekałem
2
ojjj ale to by było piękne :)
6
negreira negreira!!! noo co za wścibski negreira
1
@Jakchcesz dawaj dawaj hahaha
0
@TR3YWAY na pewno odpocząć musi pedri, yamal, cancelo powoli wprowadzić ding donga, i może odpoczynek też się przyda angolowi
0
nie no gratulacje dla realu że tak się sfrajerzyli mając taki skład xdddd po klasyku było -5, w lutym jakoś znowu na minusie u nas było, a na początku kwietnia może być -9 w madrycie xddd chapeau bas pachołku grzej tą posadę jak najdłużej ;)
3
jutro jak wygramy to liga wygrana będzie na 99% :)
1
dyktator już zarządzi arbeloi karę będzie musiał więcej pysznych ciastkow przynosić do szatni
3
ale co dyktator nawygrywal się pucharów to jego xdddd
1
@Hosh tańcz chłopaku ta samba ci się należy!!
3
kurdee ale ten malen w romie chodzi elegancko
1
oo wraca i on ferląd mendli!!!!!
3
hahaha 1-1 to tera karniaczek jeszcze bardziej prawdopodobny
0
w 67 minucie rzut karny dla realu bo kurcze dawno nie mieli :(
0
mareczku ty u nas zostajesz!!
1
oo to ten pan reka!!!
0
@ranger3120 biedny robert... ciekawe co ma teraz w glowie
2
@clyde lubie bardzo ale z ketchupem nie wiem czy by przeszlo haha a tak to z grilla top, a z patelni ogolnie tez mega spoko
1
@lajcior kiedyś to by wyszło jakieś 15 złotych… choree
3
japierdziele nie dość że magiera to jeszcze hernandez hernandez jutro nam będzie sędziował…
2
od marca łapy precz!! bierzcie ferrana, casado, ter stegena, christensena ale od mareczka łapy precz
2
niee no fumador musi zostać idealna 2, a nie robiący kwas w szatni ponury niemiec co do tego się połamie za 3 tyg xddd
1
@Popitek12 elegancko trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i wyjaśnić oponenta
1
@Popitek12 elegancko popito moge sie dolaczyc?? gdzie jedziemy i czy bedziesz miec wojanki