4

mam nadzieje ze mallorca popsuje dzis smietankowym magie swiat wielkanocnych!!

1

@macio_944 u mnie wszystko cacy ksiądz poświęcił i elegancko nic nie mieli przeciwko

0

@TR3YWAY nogi się robi od chodzenia pamiętaj hahahah niee no też trzeba nóżki dowalić

8

wracam właśnie z siłownii nie uwierzycie spotkałem typka ubranego całego w lv i inne designerskie marki mówił coś że od paru dni nie jest naturalem i w wielką sobotę robi rest day i odwiedza pobliskie siłownię do tego mówił że bardzo lubi robić francuzy na sztandze łamanej @Popitek12 czy to byłeś ty???

2

@Encore szkoda że u nas tak nie grał… ale nie no zawsze jakoś lubiłem tego czorta :)

17

fajnie że wracają ale i tak każdy wie kogo brakuje…

2

@Konradowskyy o jezu nie przypominaj… co to była za noc

0

@TR3YWAY teraz elegancko robiony trzeba solidnie zakończyć trening, obejrzeć wielka barcelonka i święta mozn zaczynać!!

1

@Karol145 trzymaj się mordeczko wesołych świąt!!!

1

@Aragorn33 ja bym go wpuścił teraz dobry zawodnik, gorszy od ferrana nie będzie

1

@Adran360 ale zayeball dzbanbeledembelel

1

@Kosmici troche dalej od barcelony to ten klasztor montserrat jakos tak nie bylem ale chyba bedziemy sie wybierac w maju mega pieknie, park guel, bunkry el carmel widok na cala barcelone, barcelonete ta plaze na pewno, jak bedziecie na la rambli to tam nieopodal bedzie dzielnica gotycka tez przepiekna, luk triumfalny i ten park obok mega pieknie, mozecie wjechac na montjuic tam tez mega fajny widok i tam tez bedzie pare rzeczy do ogladania, ogolnie barcelona to jest chyba najpiekniejsze miasto albo jedno z piekniejszych i wszystko tam jest megaa tutaj dalem pare propozycji ktore mega polecam

5

@Popitek12 elegancko smacznego popito a ośmiorniczka smażona na patelsonie??

1

@Popitek12 uuu jeszcze świat nie ma a makowiec będzie jedzony hahah a przeciw komu?? @Kessie cos zajumal??

1

@MesQueUnClub_87 zdrówka tam

1

@Bzyczekk tak jest mój pradziadek z austrii był tam jakimś politykiem a do tego bardzo ładne obrazy malował!!!

2

@RoberDzik hahaha niee no dzbanbele był nie do podrobienia a przed treningiem napieprzał w fornajta zddd

2

Komentarz usunięty

0

hahah jak będzie miał zabrać to pewnie kolejna kontuzja albo sraczka wyjdzie

2

jak dla mnie powinniśmy odpuścić bastoniego i wziąć zdecydowanie lepszą i tańszą opcję paweł dawidowicz to by było dopiero wzmocnienie i proponowałbym mu duet z araujo ale to by chodziło ja cię!

2

@Kozinho. givenchy, balenciaga, gucci, lv, balmain same najdroższe marki a co tam!!

0

@BulaKG tak jajka powinno się myć przed malowaniem według czata gpt!!! zapisz to @mekston

6

zbyt piękne chyba żeby prawdziwe…

0

@Popitek12 popito ty robisz francuzy 50kg hantlami na luzie co nie??

3

@Popitek12 noo i szacun popito!! beda robione francuzy razem z kuzynem??

9

już w sobotę wraca barcelonka hansiego flickaaa!!!!

0

a to żartowniś!!!

2

@Popitek12 popito matcha była na owsianym??

4

vinicius lego reklamuje xddd tego jeszcze nie grali

1

ale to mi humor dzisiaj poprawiło :) jak tu go nie kochać?
https://www.instagram.com/p/DWmVPpNgvwe/?igsh=MTk4eXFoYTM3cXJnbQ==

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?