majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
hahaha ale ten grabara to jest ręcznik jak zwykle w obronie się musimy zestac
7
lewy trivela uczy się od yamalka hahah
3
ale chowają elegancko gyokeresa
2
uuuu ale zabawa nikosia zalewskiego
7
niezły ten sędzia xddd
0
o nie teoria się zgadza na varze niemcy…
3
jedziemy z tymi ikeowcami
3
niee wiem uwielbiam mega laskowskiego megaa fajne wstępy robi
2
jedziemy z nimi vamooos
2
@Popitek12 diamenciki wlatują popito?? jakiś vvsik
0
byłem w douglasie i testowałem perfumy hugo bossa co sądzicie??
1
@agaFCB ojj zraziki dojebane
0
@Popitek12 elegancko popito ja też odrazu tak robie!! po co się po 5g męczyć??
13
byłem dziś na siłowni i jakiś typek w koszulce gyokeresa robił francuzy czy to byłeś ty @Popitek12
1
@Kozinho. później z kolegami na siłownii leci po francusku
1
@don'T.R.I.P.e spotify jak dla mnie proste
1
@Antimadridista_WR ajaja kurde pan premier już z kanclerzem ogarnęli żeby ten słoweniec nas przekręcił
0
@D10SLEO xddd a co tam potężny arek pyrka z rózgą na wahadłach szwecja w strachu!!!
12
dobra akurat jego braku jakoś nie odczuwamy xdd
1
@Fog_W_1899 oj takk
0
@agaFCB skyry od piątnicy top moje ulubione to chyba nektarynka malina ale każdy mega spoko
8
@Rupert_Haubica bezrobotni ale obrotni :)
6
@tomek8756 @Luciano99 namierzylem tego gagatka i teraz trzeba to sobie jak chlop z chlopem wyjasnic pod orlenkiem
0
@Kozinho. hugo bossa zdjeli???
0
pewnie kolejna kontuzja jak razem pione zbijali i juz reka zlamana xddd
1
@4drian0 fuzje z interem robia niezle xddd
8
dużo ludzi narzeka na nowe koszulki najka a może by tak barcelona porzuciła ich na rzecz hugo bossa?? co o tym sądzicie jak dla mnie bomba
0
@Popitek12 zaraz będzie popito coleman i okej
0
@Kgorecki2500 jak dla mnie hugo boss nie ma co
0
@KrystianR powinno działać na luzie chyba poza UE tylko nie działa