4

hahaha ale ten grabara to jest ręcznik jak zwykle w obronie się musimy zestac

7

lewy trivela uczy się od yamalka hahah

3

ale chowają elegancko gyokeresa

2

uuuu ale zabawa nikosia zalewskiego

7

niezły ten sędzia xddd

0

o nie teoria się zgadza na varze niemcy…

3

jedziemy z tymi ikeowcami

3

niee wiem uwielbiam mega laskowskiego megaa fajne wstępy robi

2

jedziemy z nimi vamooos

2

@Popitek12 diamenciki wlatują popito?? jakiś vvsik

0

byłem w douglasie i testowałem perfumy hugo bossa co sądzicie??

1

@agaFCB ojj zraziki dojebane

0

@Popitek12 elegancko popito ja też odrazu tak robie!! po co się po 5g męczyć??

13

byłem dziś na siłowni i jakiś typek w koszulce gyokeresa robił francuzy czy to byłeś ty @Popitek12

1

@Kozinho. później z kolegami na siłownii leci po francusku

1

@don'T.R.I.P.e spotify jak dla mnie proste

1

@Antimadridista_WR ajaja kurde pan premier już z kanclerzem ogarnęli żeby ten słoweniec nas przekręcił

0

@D10SLEO xddd a co tam potężny arek pyrka z rózgą na wahadłach szwecja w strachu!!!

12

dobra akurat jego braku jakoś nie odczuwamy xdd

1

@Fog_W_1899 oj takk

0

@agaFCB skyry od piątnicy top moje ulubione to chyba nektarynka malina ale każdy mega spoko

8

@Rupert_Haubica bezrobotni ale obrotni :)

6

@tomek8756 @Luciano99 namierzylem tego gagatka i teraz trzeba to sobie jak chlop z chlopem wyjasnic pod orlenkiem

0

@Kozinho. hugo bossa zdjeli???

0

pewnie kolejna kontuzja jak razem pione zbijali i juz reka zlamana xddd

1

@4drian0 fuzje z interem robia niezle xddd

8

dużo ludzi narzeka na nowe koszulki najka a może by tak barcelona porzuciła ich na rzecz hugo bossa?? co o tym sądzicie jak dla mnie bomba

0

@Popitek12 zaraz będzie popito coleman i okej

0

@Kgorecki2500 jak dla mnie hugo boss nie ma co

0

@KrystianR powinno działać na luzie chyba poza UE tylko nie działa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?