majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest nieee rajovic ostatnio hattricka jakoś załadował w towarzyskim xddddd
0
to jajo na pewno będzie szczęśliwe :))
4
17 meczy bez bramki o kim mowa???
0
ferran pakuj walizę lewy nawet jak nie chce strzelić to strzeli xddd
0
zara atletico dostanie kolejne czerwo xdd
1
gełłałd małtin jednak nie wylatuje
0
xdddd nieźle uszaty
0
i się doigral nico hahaha
0
brawoooo marcus
0
japierdole lengket ale podanie xdd
0
to atletico co chwilę kogoś powala xddd
1
chyba już flick nawet stracił cierpliwość do ferrana xdd
0
uuu to flick zaskoczył olmo na dalwyszej 9 vamos lecimy znimi
1
@kamiVeB mecz komentuje michał mitrut i dziennikarz tygodnika piłka nożna leszek ołłowski
1
@RoberDzik napisz do niego zadzwoń jego wina to na pewno pachołek z chęcią odda ci twoje pieniezki, ładnie przeprosi i da pyszne ciasteczko
1
@kamiVeB dziennikarz tygodnika piłka nożna
2
xdddd nmg z tego typka ten chłop to jest chyba pokutnik wszystkich i esysstkiefo
2
@Adran360 wściekły zulf
0
@Cule1234 alvaro moja wina moja wina arbeloa
0
halo halo tu mallorca
3
@Popitek12 święte słowa popito a ty już balujesz z kuzynem?? tajki od @Kessie dojechaly??
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
hahahahahahahahahaa real niczym widzew
0
5 min byłem pewny jakiś 9 xdd
0
teraz pewnie 10 minut doliczone i karniaczek elegancki
0
majorka chociaż ten remis utrzymać…
4
@MirusAmisz ja tam wbijam
4
mam nadzieje ze mallorca popsuje dzis smietankowym magie swiat wielkanocnych!!
1
@macio_944 u mnie wszystko cacy ksiądz poświęcił i elegancko nic nie mieli przeciwko
0
@TR3YWAY nogi się robi od chodzenia pamiętaj hahahah niee no też trzeba nóżki dowalić