majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 zaraz będzie popito coleman i okej
0
@Kgorecki2500 jak dla mnie hugo boss nie ma co
0
@KrystianR powinno działać na luzie chyba poza UE tylko nie działa
2
@dzefrej234 megaaa
3
@LAMC_10 niee no ja sobie mundur kupiłem a co tam
1
@Mario96w boost na superbecie masz
13
nie no jakby za tyle się udało to steal życia by był!!
2
kusi kursik 4 na polskę jutro albo na awans 3 kasa leży na ziemi??
0
@lucca87 polska to bierze!! ale nie no tak to myślę hiszpania/anglia
3
ale bym chciał tera kurde żeby marcus wrzucił tera swój kolejny prime jak po mundialu w 22, ale to był baller wtedy a akurat najbardziej by się przydało żeby teraz godnie rafałka zastąpił
0
@MarshallLAW na pewno lepszy od sardynki będzie więc dla mnie spoko
1
@Luciano99 xddddd ja znam tego typka on jeszcze ode mnie z miasta jest chyba
1
@Eklerek alee nie no ta nutka to jest taki bangerek z tego albumu, a już byłem pewny że nie wyda xdd ale all the love też mega fajny
1
co się stało z izzym adesanya?? 4 porażka pod rząd teraz nokaut od jakiegoś pyfera xddd ale chłopak się stoczył
1
@Popitek12 u popita jeszcze 9 i prawidłowo!!
4
@ranger3120 to jest prawdziwy futbol a nie tam jakieś barcelony!!
4
niezły handel ludźmi tam wleci haha
2
jak dla mnie mega fajną opcją i wydaje się że może się spoko sprawdzić
2
@FcPortoFan1999 noo właśnie jedyny sukces ich to chyba tam 3 miejsce chyba czy 4 na ms w 2018 i to by było na tyle :/ wątpię żeby jacyś kolejni utalentowani im się zrespili
0
kurde tak sobie teraz patrzę jak kurde słabo kadra belgii nazwiskowo wygląda :/ koniec złotej pięknej ery z hazardem, lukaku, de bruyne, mertensem, alderweireldami i verthongenami teraz jakiś mechele i debast na środku obrony
2
@Arden silny ławkowy bobby charlton i okej
3
@Popitek12 prawidlowo popito tak sie powinno postepowac!!! chca nas zmanipulowac na nieisteniejace rzecyz
2
psg, inter, chelsea, tera to ciekawe co jeszcze odwali ten ronald mcdonald
2
@Kessie od rowerow az po kitkaty co bedzie nastepne kessie???? ale podziel sie troche
1
@EzioAuditoreDF ronald ,,reka w gore" araujo
1
@July_6_BcN ojj tak najlepsze co jest!!
5
@blakkudium xddddddddd
12
dobra wywalone w schlottiego niech siedzi w tym dortmundzie, a jak uda się wyciągnąć bastoniefgo to o jezu marzenie!!
0
@Messibestplayerintheworld ojj jak to by się udało to chyba nie wiem co zrobię
3
@July_6_BcN noo właśnie ja tak samo musi być cisza i spokój a nie