0

@Popitek12 zaraz będzie popito coleman i okej

0

@Kgorecki2500 jak dla mnie hugo boss nie ma co

0

@KrystianR powinno działać na luzie chyba poza UE tylko nie działa

2

@dzefrej234 megaaa

3

@LAMC_10 niee no ja sobie mundur kupiłem a co tam

1

@Mario96w boost na superbecie masz

13

nie no jakby za tyle się udało to steal życia by był!!

2

kusi kursik 4 na polskę jutro albo na awans 3 kasa leży na ziemi??

0

@lucca87 polska to bierze!! ale nie no tak to myślę hiszpania/anglia

3

ale bym chciał tera kurde żeby marcus wrzucił tera swój kolejny prime jak po mundialu w 22, ale to był baller wtedy a akurat najbardziej by się przydało żeby teraz godnie rafałka zastąpił

0

@MarshallLAW na pewno lepszy od sardynki będzie więc dla mnie spoko

1

@Luciano99 xddddd ja znam tego typka on jeszcze ode mnie z miasta jest chyba

1

@Eklerek alee nie no ta nutka to jest taki bangerek z tego albumu, a już byłem pewny że nie wyda xdd ale all the love też mega fajny

1

co się stało z izzym adesanya?? 4 porażka pod rząd teraz nokaut od jakiegoś pyfera xddd ale chłopak się stoczył

1

@Popitek12 u popita jeszcze 9 i prawidłowo!!

4

@ranger3120 to jest prawdziwy futbol a nie tam jakieś barcelony!!

4

niezły handel ludźmi tam wleci haha

2

jak dla mnie mega fajną opcją i wydaje się że może się spoko sprawdzić

2

@FcPortoFan1999 noo właśnie jedyny sukces ich to chyba tam 3 miejsce chyba czy 4 na ms w 2018 i to by było na tyle :/ wątpię żeby jacyś kolejni utalentowani im się zrespili

0

kurde tak sobie teraz patrzę jak kurde słabo kadra belgii nazwiskowo wygląda :/ koniec złotej pięknej ery z hazardem, lukaku, de bruyne, mertensem, alderweireldami i verthongenami teraz jakiś mechele i debast na środku obrony

2

@Arden silny ławkowy bobby charlton i okej

3

@Popitek12 prawidlowo popito tak sie powinno postepowac!!! chca nas zmanipulowac na nieisteniejace rzecyz

2

psg, inter, chelsea, tera to ciekawe co jeszcze odwali ten ronald mcdonald

2

@Kessie od rowerow az po kitkaty co bedzie nastepne kessie???? ale podziel sie troche

1

@EzioAuditoreDF ronald ,,reka w gore" araujo

1

@July_6_BcN ojj tak najlepsze co jest!!

5

@blakkudium xddddddddd

12

dobra wywalone w schlottiego niech siedzi w tym dortmundzie, a jak uda się wyciągnąć bastoniefgo to o jezu marzenie!!

0

@Messibestplayerintheworld ojj jak to by się udało to chyba nie wiem co zrobię

3

@July_6_BcN noo właśnie ja tak samo musi być cisza i spokój a nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?