14

reprezentacja polski jana urbana odpowiedź jest prosta :)

0

@chavez jak dla mnie robercik chyba neymar i ronaldinho

2

@Gaucho jak on w tym miesiącu dowiezie i pokaże że jest wart tych 30 mln to bezzastawnoienia bierzemy

3

ten koleżka też ma nierówno pod kopuła, czasami odpala mu się tryb orzeszka ziemnego jakiegoś

4

kanye miał dzisiaj album w końcu wypuścić a tu gagatek znowu plata figle i dupa :((

1

@Eklerek uu noo i elegancko mi też wczoraj siadło taki pewniaczsk to był szkoda że za więcej nie zagrałem :/

2

@Kessie ojjj takk maybe in another life :/ trzymajcie się chłopy kochane kiedyś się uda!!

1

@Eklerek już myślałem że da mi fajnie zarobić a tu dupa karniaczek w ostatniej minucie ja to mam pecha :((( ale set piece nawet działa w repce

1

hahaha super ostatni mecz ale co tam karniaczsk w 94 minucie i anglia wypuerdlaa kupon megaa

1

czemu kurdee to akurat znowu musialo raphinhe spotkac :( czemu juz tej kontuzji nie dostal np ferran akurat za nim by nikt nie plakal i uwazam ze byloby to wzmocnienie dla nas (oczywiscie nikomu kontuzji nie zycze ale po prostu juz wolalbym nawet 3msc bez ferrana niz te 5 tyg bez brazylijczyka)

3

kurdee smutno mi sie czyta jak juz duzo osob uwaza ze po sezonie, to prawda bez rafalka bedzie mega ciezko noo ale mamy rashforda to tez nie jest byle placek pokroju jakiegos pau victora ktory byl rezerwa w poprzednim sezonie tylko zawodnik, ktory w tym sezonie robil dla nas spoko liczby miejmy nadzieje ze teraz tez pokaze na co go stac gramy z atletico a nie z jakims bayernem damy rade!! wiara umiera ostatnia

8

@Soetie ty juz kolejny raz o tym spieniezeniu xdd uwazaj zeby ciebie nie spieniezyli

2

@kanver_ noo i fajnie ze strony tuchel jakos zawsze spoko mordeczka sie wydawal dla mnie :)

7

rashford ma ostateczny moment zeby pokazac czy warto go zatrzymac, jak nie da rady to wyjebane w niego i lecimy po kogos innego

36

ale mi rafalka szkoda w tym sezonie... co miesiac cos

1

@Laminedependencia twierdza.

2

@Kapitan9 bastoni, pietuszewski

6

@Cygan BRC uuu noo i to sie szanuje!! super by było zobaczyć kolejnego polaka w barcelonie i to oskarka jeszcze jak to serio prawda i znasz oskiego to pozdrów go od nas i powiedz że czekamy za niego!!!

3

xddd mogą sobie chcieć

5

dobra uff na szczęście możliwe że nasz rafałek jest tylko zmęczony i całe szczęście niech lepiej do nas wraca i odpoczywa

9

oczywiście meczyk towarzyski z francją najważniejszy xddd

1

@KmN przez coś tam w lidze narodów

2

ekeganxkooo ale miejmy nadzieje ze z naszym rafałkiem nic poważnego..

3

niech wraca do nas lepiej już i odpoczywa a nie gra w towarzyskich jakich

1

oskar pietuszewski come to barcelona

0

z tego broja to kawał broja

1

zielinskiii ale zayebal golazooo

2

jest unc lewy szaleje goacik

1

niee no oskarek to jest baller

0

polski lamine yamal oskar pietuszewski do boju w drugiej połowie!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?