5

noo i fajnie przynajmniej nie płacze jak taki jeden chłopczyk z brazylii

0

@Jakchcesz no to racism!!!

1

@MichalZZZ chyba angole paru fajnych chłopaków tam mają: rashford, saka, rice, madueke

3

@Eklerek ,,ty ale kretyn ja cie chwyca”

0

slavko vincic x szymon marciniak ale to by było duo!!!

1

@L4ngusta jpg le male elixir mega spokoo taki fajny przyjemny zapaszek ma ale powąchaj sobie ogólnie od nich mega fajne mają

0

to co teraz dadzą nam tego vincica w jakimś rewanzu ligi mistrzów a co tam!!!!

0

kocham real madryt!!!

2

31.03.2026
06.05.2025
16.04.2024
nights to forget….

0

czemu ten tusk musi rządzić… gdyby nie to to byśmy awansowali na mundial!!!

2

jebac ikea i okej

2

@Kozinho. skorupski już by sobie lepiej poradził myślę

0

nie wiem gdybyśmy przegrali z jakąś inną drużyną to może by tak nie bolało, ale po prostu jakoś nie wiem nie trawie szwedów i życzę im solidnego dorobku pkt na mundialu

1

do boju hiszpanio!!! życzę wam tej wygranej, holendrom solidnego skopania ciolkow ze szwecji

4

ten z flagą szwecji biega xdddd

13

mega mi szkoda lewego…. zasluzyl na ostatni mundial a nie jakis ciolek gyokeres

1

życzę tej szwecji świętej trójcy mecz otwarcia mecz o wszystko i mecz o honor pozdro

1

noo i koniec jebana gra na czas jeszcze…

0

hahahaha jak ja nie cierpię tej szwecji

0

kurwa czemu my mamy zawsze takiego pecha… oni grają takie gówna po prostu zawsze jakiś błąd

1

blondas zara wyleci na bank

3

halo halo tu sztokholm ona blondi on blondyn

0

ojejka tera będzie leżeć bo w siusiaczka dostał masakra

1

dobrze że elanga schodzi czarny niebezpieczny był

2

oskar wlatuje i strzela game-winnera

1

oskarekekkkekek

0

seba szymański niczym raphinha

2

z grabary też dumni xddd chyba jego mama czy tata

1

pajac z gwizdkiem xdddddd karny ewidentny

2

grabara niby taki solidny w bundeslidze a ten dziadek ze szwecji zamienia się w primę neura a nasz ręcznik wszystko spuszcza xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?