majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
noo i fajnie przynajmniej nie płacze jak taki jeden chłopczyk z brazylii
0
@Jakchcesz no to racism!!!
1
@MichalZZZ chyba angole paru fajnych chłopaków tam mają: rashford, saka, rice, madueke
3
@Eklerek ,,ty ale kretyn ja cie chwyca”
0
slavko vincic x szymon marciniak ale to by było duo!!!
1
@L4ngusta jpg le male elixir mega spokoo taki fajny przyjemny zapaszek ma ale powąchaj sobie ogólnie od nich mega fajne mają
0
to co teraz dadzą nam tego vincica w jakimś rewanzu ligi mistrzów a co tam!!!!
0
kocham real madryt!!!
2
31.03.2026
06.05.2025
16.04.2024
nights to forget….
0
czemu ten tusk musi rządzić… gdyby nie to to byśmy awansowali na mundial!!!
2
jebac ikea i okej
2
@Kozinho. skorupski już by sobie lepiej poradził myślę
0
nie wiem gdybyśmy przegrali z jakąś inną drużyną to może by tak nie bolało, ale po prostu jakoś nie wiem nie trawie szwedów i życzę im solidnego dorobku pkt na mundialu
1
do boju hiszpanio!!! życzę wam tej wygranej, holendrom solidnego skopania ciolkow ze szwecji
4
ten z flagą szwecji biega xdddd
13
mega mi szkoda lewego…. zasluzyl na ostatni mundial a nie jakis ciolek gyokeres
1
życzę tej szwecji świętej trójcy mecz otwarcia mecz o wszystko i mecz o honor pozdro
1
noo i koniec jebana gra na czas jeszcze…
0
hahahaha jak ja nie cierpię tej szwecji
0
kurwa czemu my mamy zawsze takiego pecha… oni grają takie gówna po prostu zawsze jakiś błąd
1
blondas zara wyleci na bank
3
halo halo tu sztokholm ona blondi on blondyn
0
ojejka tera będzie leżeć bo w siusiaczka dostał masakra
1
dobrze że elanga schodzi czarny niebezpieczny był
2
oskar wlatuje i strzela game-winnera
1
oskarekekkkekek
0
seba szymański niczym raphinha
2
z grabary też dumni xddd chyba jego mama czy tata
1
pajac z gwizdkiem xdddddd karny ewidentny
2
grabara niby taki solidny w bundeslidze a ten dziadek ze szwecji zamienia się w primę neura a nasz ręcznik wszystko spuszcza xdd