majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato ostatnie miesiące artety jak to zbottluje mogłobyc quadruple a ta ciamajda mogła zbottlowac 3 puchary w niecały miesiąc
8
chciałbym megaa x2 razy lepszy od alvareza
1
@TR3YWAY przepis od @Popitek12 ??
1
@michaleu onlyfans w drodze??
1
@NeroTFP1 gorszy od rashforda nie będzie, a do tego jak przyszłościowy :)
0
dobrze że udało mi się trafić w takim miejscu na to newcastle i nie aż tak drogo..
2
@Filipem Mi serce bije tak jak David Guetta
0
https://www.instagram.com/p/DXWJ-owDHLg/
xddd nie wiem a takiego netanhayu rok temu wpuscili na luzie xdd ale nie kanye to juz jest za grubo chyba xdd bo powiedzial pare slow tylko, ktore mogl zrobic szczerze pod ragebait, niesamowite ze takie osoby teraz bede go blokowac xddd muzycznie malo kto ma do niego podjazdu, troche odklejony jest ale to dalej nie oznacza ze trzeba go tak cancellowac masakra z tym panstwem...
0
@mientusek1407 co to jest za ranking xddd za co np kounde, cherki, fernandes
0
@FCB24 arsenal atletico chyba coś mi mignęło
1
szkoda że ten greenwood jest zonobijcą, bo tak to kawał zawodnika i jeśli nie to to mega chciałbym go zobaczyć u nas
1
@Zbyszard chyba tak, pizzka też jest mocna
2
@DragonxNF porro, kudus i może ten van de ven
1
na spokojniee niech chłopak dochodzi do zdrowia :)
0
żadnych brazylijczyków za takie pieniądze!! ostatnio jeden już był i każdy wie jak wyszło
3
nie wiem jak uwielbiam roberta, szanuję to tak to słabe xdd chłop ma 37 lat w tym roku 38, odgrywa już coraz mniejszą rolę w zespole, będzie grał coraz gorzej, niech się cieszy że zaproponowaliśmy mu ten kontrakt, na prawdę szanuję mega zrobił dla nich dużo jest taka można by powiedzieć mała legenda i niemiałbym nic przeciwko jakby przyjął tą ofertę co mu zaproponowaliśmy
0
chyba w lato arteta powinien zrobic papa... nie wiem ile mozna miec cierpliwosci do tego goscia serio
3
dawaj do nas!!! nie bedziesz sie kisil w tym interze caly czas
2
@Luciano99 jak dla mnie lekko przereklamowany i tak
2
@Popitek12 potężny jokeres strzeli dziś brameczke???
1
dobrze że semenyo się wyyebal
3
@Kessie mial racje co do meczu tysiąclecia :)
1
king kai ale gegen pressing
0
cherki… czapki z głów
1
@Popitek12 popito?? 2 tygodnie temu był goat messi na awatarze a teraz hahaah
0
kurdee wczoraj było tak pięknie, aż chciało się żyć, a dzisiaj :(( masakra z tą pogodą czy słoneczko i ciepełko nie może na stale już tutaj zostać??
18
@Arden dokładnie hansi jest cudotwórcą, nie da się wygrać ligi mistrzów grając na środku obrony uszatym, który jest nominalnie lewym obrońcą xdd chłop robi wyniki ponad stan, wygrał takimi małolatami 4 trofea (5 jest w drodze) po prostu szacun
2
kurdee cieszy to zwycięstwo sociedad jakoś :D kotletico będzie musiało kolejne sezony czekać na jakieś trofeum
8
@Arden lepsze warunki za co xddddd za siedzenie w szpitalu cały czas??
12
i dobrze po co nam on jak i tak 90% sezonu w szpitalu siedzi xddd,