malinoon1717
Dołączył/a: luty 2015
Poznań
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poza nim liczą się Ramsey i Joe Allen. Nie wiem czy Craig Bellamy jeszcze gra, to też ponadprzeciętny piłkarz. Walia chyba nigdy tak mocna nie była, a co najważniejsze mają wielu młodych perspektywicznych zawodników.
Swoją drogą Izrael to też w dzisiejszych czasach niezły przeciwnik, grają ładną piłę.
0
Komentarz usunięty
0
Gdy czytam te wszystkie wpisy, w których pojawia się postać Arielo Braidy, to zawsze jest wzmianka o jego szerokich kontaktach we Włoszech. Zawsze się zastanawiam wtedy, o co k***a chodzi?
To wszystkie włoskie kluby wiszą mu pieniądze? Dlatego jest zawsze pierwszy brany pod uwagę jeżeli chodzi o transfer byle jakiego cracka z Serie A.
Być może jest mafiozą? Żaden ruch nie może odbyć się bez jego wiedzy?
Bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć fakt, że taki United wyłożą 70mln funtów za Pogbę do Juve, ale Paul i tak tam nie przejdzie, bo przecież nasz Arielo ma szerokie kontakty :)
0
Zgadzam się z Tobą w 100%. Gdyby jednak tam odbył się ten finał (w co nie wierzę), to wyobrażacie sobie jaka panowałaby atmosfera na trybunach? Czy Tebas zrobiłby tak jak zapowiedział w wywiadzie? Bo gwizdy pojawiłyby się, nie ma się co oszukiwać. Baskowie by zaczęli, a katalończycy wtórowali :D http://www.fcbarca.com/62383-tebas-przerwalbym-final-gdyby-pojawily-sie-gwizdy-podczas-hymnu.html?utm_source=newsRelated&utm_medium=newsRelated&utm_campaign=newsRelated
W każdym razie finał na Santiago się nie odbędzie. Ani Floro, ani też polityczna scena Hiszpanii nie będzie zainteresowana takim scenariuszem. Obstawiam Mestalla.
4
Bo widzisz to jest taki truizm, że tak naprawdę nie ma po co tego uzasadniać :) Cristiano jest mi totalnie obojętny, jestem maksymalnie obiektywny stwierdzając, że chłop po rozstaniu z Iriną totalnie zgubił formę (nie twierdzę, że to bezpośrednia przyczyna utraty atrybutów piłkarskich, ale czemu nie?). Rok 2015 w jego wykonaniu to jak jazda Yariską po niemieckiej autostradzie, podczas gdy w 2014 woził się Veyronem...
Zaś Twoja wypowiedź drogi użytkowniku ocieka subiektywizmem, prawdopodobnie bardzo go lubisz, prawda?