2

ale fraudem jest ten Neuer, niech broni tam za zasługi i do 60. roku zycia xDDD

0

@seicel ryby, dzieci i madryciaki głosu tu nie mają. Eksperci wypowiadali się, że faul Messiego był na żółtą. Bellingcham złamał przepis za którego złamanie wcześniej wyleciał Almiron. ale czego oczekiwać od madryciaka, wracaj tam skąd przyszedłeś kolego ;)

6

xD wypożyczenie, i tak do końca kontraktu

0

@seicel marne prowo, wracaj na notatnik ;)

1

przypominam, że dziad powołał jakiegoś Luiza Henrique a Joao Pedro zostawił xD chociaż patrząc na to co chłop robi z Endrickiem to może i lepiej bo gościu już w swoim świecie :D

0

wielki Viniśjus xDDDDDD złota piłka dla jego

0

białe koszulki i kolor skóry i wszystko jasne ;)

1

a może Munoz z Kolumbii na prawą obronę? gość marzył o grze dla Barcy, mistrzostwa ma mocarne więc why not

0

@Jakchcesz a ja mam nadzieję że w końcu w grze będzie keks ;)

1

@GeneralXavi @PeRRy potrzebna kolejna aktualizacja filtrów ;)

2

xDDD jeśli to prawda to wywieźć stąd szwagrów w taczce

1

słaby ten gordon freeman, sprzedać go

0

Zlatan i Korek ale żeście ekipę zmontowali

3

@heniusss xDD jaki to jest malutki człowiek

0

@derus tak "ciągniesz łacha" że aż ciśniesz typowi od kilku dni ;DDDDD

0

@derus widzę zaczynasz mieć obsesję na punkcie Gordona jak alex ciemny na punkcie Lewego, ochłoń trochę gościu bo ci styki się popalą xDDDDDDDDD

0

znowu nastrzelał farmerom i jest wielki siuuuu

0

przecież jak Argentyna trafi na Portugalię w 1/4 to wszystkie serwery świata wywali

3

ale odklejenie w studiu xD

0

maszyna!!!!!!!!!!!!11111oneone

1

tragiczny mundial, łysego powinni postawić przed trybunałem w Hadze za powiększenie mundialu

2

szkoda że po takim meczu wykonał gest, po takim pokazie gry wolałbym żeby jednak tam został

3

@joloskyy "nic nie ujmuję Messiemu, ale obrona solidnej europejskiej reprezentacji to słaba skoro Messi tak gra :D"

4

KrisekLisek92
Nic nie ujmuje Messiemu, ale ludzie no zeby 39 letni Messi tak grał na MŚ ? Dla mnie to poziom reprezentacyjny spadł drastycznie.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jaka to jest Choroszcz

2

broń cię panie boże od tego placka Juliana "Ferran v2" Alvareza

5

150 milionów xDDD

0

no i tyle w temacie ;)

0

Messi pijany jakiś?

0

ale Messi tragicznie wszedł w mecz xD

1

@escarabajo to że jeden Ounahi się nie przebił nie znaczy, że inni się nie przebiją. Od poprzedniego mundialu Maroko poszło mocno w górę, trzon kadry różni się mocno od tego trzonu co robił 4. miejsce na mundialu i pojawiło się wielu młodych graczy z potencjałem. Ponadto nowy trener w przeciwieństwie do Regraguiego lubi stawiać na młodzież i wcale nie wygląda to jakoś źle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?