malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
miałby ich niestety więcej gdyby się nie chamił. trochę niepokoi mnie jego gwiazdorzenie ostatnio
2
gościu stracił kontakt z bazą ostatnio, nie wiem czy to wina Vinicjusza, Romario czy po prostu tego że jest fawelarzem ale faktem jest to, że zaczyna mu odwalać niczym pewnemu męczennikowi
1
@escarabajo bo strzelił gola w przewadze 5 na 3, a kara Burnsa prowadząca do 5 na 3 to była jakaś parodia. jestem kibicem Hurricanes i kto siedzi w NHL wie że sędziowie nie bardzo ich lubią. poza tym nie trawię Owieczkina ale jak pobije rekord niestety tego mu nie będzie można odebrać
0
@escarabajo szkoda że sędziowie mu wczoraj podarowali tego gola no ale co zrobić
19
bardzo szybka odpowiedź na decyzję CSD, Gil "Ch*j" Manzano wysłany na misję przez Tebasa ;)
2
czy naprawdę nikt nie potrafi upilnować Sorlotha?
0
Raphinha przed meczem z Argentyną kończy to
0
@AssisMoreira absolutnie, Messim hokeja jest Connor McDavid
0
@kondzix2115 oczywiście że Pedriego 22-letni Iniesta nie był nawet kluczowym graczem w tamtejszej Barcelonie
1
rekin na 10tce Niemiec co gotuje xDDD
1
to co sprzedajemy dalej naszego holenderskiego hamulcowego?
3
naturalny następca Vermalena
0
sprzedać Frenkiego sprzedać Rekina sprzedać wszystkich!
3
niestety to był moment gdzie zaleciało Viniciusem i to wielki minus, trochę pokory bo pół roku dobrej gry i gościu już myśli że bogiem jest xD
2
no niestety zajechało Winicjuszem, wielki minus
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
sprzedać Martina
3
ale co postrzelał z ławki ogórom to jego xDDDD
0
sprzedać rekina mamy Lewandowskiego
0
@Kubsoleon to odpal sobie Football Life 25. najlepsze obecnie doświadczenie single playerowe gry piłkarskiej do dziś. i gdyby nie PES 2021 to nie byłoby tego bo to podstawka do wyżej wymienionego projektu
0
@Katalończyk 99 wiadomka, dla was od kilku lat każdy, kto założył ostatnio konto nie jest nowym użytkownikiem xDxD
ps miło, że poświęciłeś czas aby sprawdzić mój profil, czuje się doceniony jako nowy użytkownik ;)
0
@FCB_dimiC rozumiem, że 4 miesiące według "weteranów" strony to jest za mało, żeby wyrobić sobie listę użytkowników do ignorowania? ;DDDDDDD
2
@Redakcja dlaczego w gorących dyskusjach na głównej widzę komentarze osób znajdujących się u mnie na liście ignorowanych? Zamysł ignore listy jest taki, żeby nie widzieć treści blokowanych użytkowników, ale jednak ich treści są widoczne właśnie w gorących dyskusjach. Nie uważacie, że powinniście to naprawić?
11
najlepszy co nigdy nie wygrał mundialu i nie strzelil gola w playoffach mś od 2006 roku? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
5
ale Choroszcz na psychiatryku, znaczy się notatniku xDDDDDD Makkelie to Aytekin, mecz im. Negreiry, escandalo, jak Barcelona śmie mówić o sędziach itp.
i kibice Realu piszący że dawno takiego przekrętu nie widzieli - przyznają się wprost do tego, że nie oglądają swoich meczów ;>
1
macie swojego Szczęsnego hejterzy Peni xD
1
@wpwelement nareszcie, good riddance :)