malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
niestety życzę im wygranej
0
@Stinger_ trochę tak jednakże mam nadzieję że w końcu nauczą się na błędach - trenerzy którzy nie będą wystawiać parodystów oraz zarząd który sprzeda tych co nie nadają się do gry i wzmocnią należycie klub
2
nigdy więcej Araujo
0
a czy w klubie panuje optymizm?
0
a i ogórkowe koszulki do wywalenia raz na zawsze, a jak widzę w niej Araujo to efekt jest podwójny
0
ten mecz pokazał dobitnie, że trzeba koniecznie rozejrzyć się za nowymi rezerwowymi. Fort i Victor kilkanaście minut w nogach a jeden nie umie podać a drugi nie ma siły kopnąć na 16 metr.
i z drugiej strony nie dziwię się Fatiemu tej frustracji bo nie wyglądał naprawdę źle po powrocie
0
@Tomek54321 spokojnie za kasę którą wyłożyli na Olmo mogliby wzmocnić te pozycje (minus Tah bo on za darmo), no może za skrzydłowego trzeba byłoby dołożyć
0
dawać oceny, nie mogę się doczekać aż wystawię temu urugwajskiemu parodyście jedynkę
0
Tah, bramkarz, rezerwowi boczni obrońcy i rezerwowi na atak to mus
0
i pomyśleć co by było jakby wszedł Christensen
mam nadzieję że to ostatni sezon kiedy ten wkład do koszulek z numerem 4 zagra w naszej drużynie, o dzierżeniu opaski kapitańskiej nie wspominając
0
Victor kolejny geniusz, 10 min na boisku a kopnąć piłki nie umie, szwagry czas na ławkę rezerwowych z prawdziwego zdarzenia
0
gwiazdorek super skuteczność
0
dobra Fort to też nie jest piłkarz na Barcelonę
0
czemu Araujo biega jakby miał zatwardzenie?
0
no i super można dopisać do listy San Siro, nie zmienia się nic xD
2
mam nadzieję że Yamal za kilka lat poprawi skutecznośc chociaż o 10%
0
Anfield, Stadio Olimpico, teraz San Siro XD
4
uszaty co tam publikę zachęca do dopingu, kisnę XD
1
kolejny tfu Kameni
1
tylko go pochwaliłem i 300% sytuacja zmarnowana ehh xD
4
Garcia jest bardzo niedoceniony, widać dobrze mu zrobiło wypożyczenie do Girony oraz przyjście Hansa
0
karny może i ewidentny ale szkoda że ta sędziowska pokraka nie podeszła do VARu jak była ręka Acerbiego
0
gratulacje dla naszej szklanki, kolejny z inteligencją Dembele
0
Yamalek rozkłada ręce a potem zamiast zgrać do Erica ścina do środka bez sensu xD
4
i oby się tam zmarnował
0
@bagor34 piękna zarzutka, szacun
1
jezu on nie złapał takiego flaka xDD szwagry proszę ugotujcie latem jakimś Chevalierem
3
to w której minucie Gavi eliminuje się z klasyku?
0
a gdyby strzelił to Robercik to by było mówione że tap-ina to każdy umie? :>
1
ale przecież łatwo miało z nimi być prawda?