1

niestety życzę im wygranej

0

@Stinger_ trochę tak jednakże mam nadzieję że w końcu nauczą się na błędach - trenerzy którzy nie będą wystawiać parodystów oraz zarząd który sprzeda tych co nie nadają się do gry i wzmocnią należycie klub

2

nigdy więcej Araujo

0

a czy w klubie panuje optymizm?

0

a i ogórkowe koszulki do wywalenia raz na zawsze, a jak widzę w niej Araujo to efekt jest podwójny

0

ten mecz pokazał dobitnie, że trzeba koniecznie rozejrzyć się za nowymi rezerwowymi. Fort i Victor kilkanaście minut w nogach a jeden nie umie podać a drugi nie ma siły kopnąć na 16 metr.
i z drugiej strony nie dziwię się Fatiemu tej frustracji bo nie wyglądał naprawdę źle po powrocie

0

@Tomek54321 spokojnie za kasę którą wyłożyli na Olmo mogliby wzmocnić te pozycje (minus Tah bo on za darmo), no może za skrzydłowego trzeba byłoby dołożyć

0

dawać oceny, nie mogę się doczekać aż wystawię temu urugwajskiemu parodyście jedynkę

0

Tah, bramkarz, rezerwowi boczni obrońcy i rezerwowi na atak to mus

0

i pomyśleć co by było jakby wszedł Christensen
mam nadzieję że to ostatni sezon kiedy ten wkład do koszulek z numerem 4 zagra w naszej drużynie, o dzierżeniu opaski kapitańskiej nie wspominając

0

Victor kolejny geniusz, 10 min na boisku a kopnąć piłki nie umie, szwagry czas na ławkę rezerwowych z prawdziwego zdarzenia

0

gwiazdorek super skuteczność

0

dobra Fort to też nie jest piłkarz na Barcelonę

0

czemu Araujo biega jakby miał zatwardzenie?

0

no i super można dopisać do listy San Siro, nie zmienia się nic xD

2

mam nadzieję że Yamal za kilka lat poprawi skutecznośc chociaż o 10%

0

Anfield, Stadio Olimpico, teraz San Siro XD

4

uszaty co tam publikę zachęca do dopingu, kisnę XD

1

kolejny tfu Kameni

1

tylko go pochwaliłem i 300% sytuacja zmarnowana ehh xD

4

Garcia jest bardzo niedoceniony, widać dobrze mu zrobiło wypożyczenie do Girony oraz przyjście Hansa

0

kibol miał rację.
karny może i ewidentny ale szkoda że ta sędziowska pokraka nie podeszła do VARu jak była ręka Acerbiego

0

gratulacje dla naszej szklanki, kolejny z inteligencją Dembele

0

Yamalek rozkłada ręce a potem zamiast zgrać do Erica ścina do środka bez sensu xD

4

i oby się tam zmarnował

0

@bagor34 piękna zarzutka, szacun

1

jezu on nie złapał takiego flaka xDD szwagry proszę ugotujcie latem jakimś Chevalierem

3

to w której minucie Gavi eliminuje się z klasyku?

0

a gdyby strzelił to Robercik to by było mówione że tap-ina to każdy umie? :>

1

ale przecież łatwo miało z nimi być prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?