malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future co ten Marc Casado
2
za to, że nie dostaje minut, wielki ale to wielki minus dla Flicka
na miejscu Torre odszedłbym bo wątpię, że jego sytuacja ulegnie zmianie
2
dlaczego w gorących dyskusjach nadal widoczne są komentarze osób które znajdują się na liście ignorowanych?
0
do garów pani prezydentko ;)
0
@partymaker drugi wykop, jeszcze ta polityka, rzyg
0
czyżby w klubie panował pesymizm?
0
no i kolejny duży minusik szwagrów
0
@Coveta czyli tak jak facet zaczyna się od 1,80 to bramkarz zaczyna się od 1,90? to nieźle xDDDDDDDDDDD
0
dominacja genetyczna
3
"Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić."
co tu jest chronione? przecież nikt nie pisze tu pod imieniem i nazwiskiem prócz redaktorów
0
ja nie jestem przekonany co do Espanyolarza u nas, adios
1
@Terapuls ale za rok to już na pewno się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
to oznacza jedno - potrzebny jest tam trener, a nie pozorant. brakuje takiego Rafy Marqueza
0
gen wiadomo czego nawet u naszych kobiet jest xD
5
ale że Sebastiana M. sprowadzą w trakcie wyborów? no kto by się spodziewał XD
0
ale teraz to Flick na pewno odbuduje nam Arauczo prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@SirChuck wiadomo że lepiej jakby somsiad spadł ale szczerze jak Leganes spadnie to płakać za nimi nie ma co skoro w geście fair play nie potrafią oddawać piłki ;)
0
numer 16 ulubionym jego dziewczyny? sporo tych rogaczy u nas heheheehehehe
0
z twarzy podobny do czeladnioka, więc nie mogło się to udać xD
0
niestety trzeba powiedzieć wprost - kontuzja ter statuy była dla nas zbawieniem i bez niej nie byłoby dubletu. i pomyśleć co by było gdyby Araujo połamał się przed Interem
1
@Inmessionate10 prócz wymienionych już w tym wątku:
-wcześniej posadzić Łoniakiego Penię na ławkę
-dawać więcej szans Torre
0
szczerze lepiej jakby Belletti został w u-19, na czwartym szczeblu nie ma znaczenia kto będzie trenerem, w rezerwach nie zrobią większego progresu niż w u-19
3
nie wiem czym się kierują w tym klubie serio, Diaz lepszy od Nico i Lookmana oraz Martin lepszy od Valle xDDDD
0
@MateuszDoniec dlatego napisałem, że liczę na to, że dostanie szansę jednak ;)
1
w takiej sytuacji liczę na to, że Alex "Szachowy Mentor" Valle dostanie szansę po powrocie z wypożyczenia bo z uszatym panuje pesymizm
0
@Zoker niech se nie rezygnuje, ale my jako cule mamy prawo nazywać go zdrajcą ;)
0
dawać Lookmana (15)
4
https://x.com/Thenex31283/status/1908846890243797488 śmiało można dodać "interwencje" z dzisiejszego meczu. proszę o Chevaliera
2
przykre jest to jak ludzie po czterdziestce są naiwni xD w tym kraju nie bedzie normalnie jeszcze przez 50 lat
0
@adamek20151 xDDDDDD