0

@Pedri16Future co ten Marc Casado

2

za to, że nie dostaje minut, wielki ale to wielki minus dla Flicka
na miejscu Torre odszedłbym bo wątpię, że jego sytuacja ulegnie zmianie

2

dlaczego w gorących dyskusjach nadal widoczne są komentarze osób które znajdują się na liście ignorowanych?

0

do garów pani prezydentko ;)

0

@partymaker drugi wykop, jeszcze ta polityka, rzyg

0

czyżby w klubie panował pesymizm?

0

no i kolejny duży minusik szwagrów

0

@Coveta czyli tak jak facet zaczyna się od 1,80 to bramkarz zaczyna się od 1,90? to nieźle xDDDDDDDDDDD

0

dominacja genetyczna

3

"Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić."
co tu jest chronione? przecież nikt nie pisze tu pod imieniem i nazwiskiem prócz redaktorów

0

ja nie jestem przekonany co do Espanyolarza u nas, adios

1

@Terapuls ale za rok to już na pewno się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

to oznacza jedno - potrzebny jest tam trener, a nie pozorant. brakuje takiego Rafy Marqueza

0

gen wiadomo czego nawet u naszych kobiet jest xD

5

ale że Sebastiana M. sprowadzą w trakcie wyborów? no kto by się spodziewał XD

0

ale teraz to Flick na pewno odbuduje nam Arauczo prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@SirChuck wiadomo że lepiej jakby somsiad spadł ale szczerze jak Leganes spadnie to płakać za nimi nie ma co skoro w geście fair play nie potrafią oddawać piłki ;)

0

numer 16 ulubionym jego dziewczyny? sporo tych rogaczy u nas heheheehehehe

0

z twarzy podobny do czeladnioka, więc nie mogło się to udać xD

0

niestety trzeba powiedzieć wprost - kontuzja ter statuy była dla nas zbawieniem i bez niej nie byłoby dubletu. i pomyśleć co by było gdyby Araujo połamał się przed Interem

1

@Inmessionate10 prócz wymienionych już w tym wątku:
-wcześniej posadzić Łoniakiego Penię na ławkę
-dawać więcej szans Torre

0

szczerze lepiej jakby Belletti został w u-19, na czwartym szczeblu nie ma znaczenia kto będzie trenerem, w rezerwach nie zrobią większego progresu niż w u-19

3

nie wiem czym się kierują w tym klubie serio, Diaz lepszy od Nico i Lookmana oraz Martin lepszy od Valle xDDDD

0

@MateuszDoniec dlatego napisałem, że liczę na to, że dostanie szansę jednak ;)

1

w takiej sytuacji liczę na to, że Alex "Szachowy Mentor" Valle dostanie szansę po powrocie z wypożyczenia bo z uszatym panuje pesymizm

0

@Zoker niech se nie rezygnuje, ale my jako cule mamy prawo nazywać go zdrajcą ;)

0

dawać Lookmana (15)

4

https://x.com/Thenex31283/status/1908846890243797488 śmiało można dodać "interwencje" z dzisiejszego meczu. proszę o Chevaliera

2

przykre jest to jak ludzie po czterdziestce są naiwni xD w tym kraju nie bedzie normalnie jeszcze przez 50 lat

0

@adamek20151 xDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?