0

nie wiem czy dobrze zrobił idąc do klubu którego trenerem jest Adolf Hutter :))

0

o widzę, że szybko zaczął się dostosowywać do tamtejszej aury oraz propagandy, szybciej niż przewidywałem xD

0

i tak to się właśnie kończy, mogli opchnąć Fatiego za 150kk, odejdzie za 5, mogli opchnąć Araujo za 80kk, odejdzie za 25 XDDDDDDD

0

@Hasszz był najlepszym piłkarzem jakiego świat widział w historii ludzkości to dostawał hajs na jaki zasługiwał, widzę dalej tego nie potraficie pojąć XD

1

patrzę mocno zakompleksieni są w tej Hiszpanii, powiedziałbym że w niektórych przypadkach bardziej niż w Polsce, kompleks Barcy jest tam ogromny xDDDD

0

no ale ojcem jest potężny madryciarz hustle hard aka tata Neymara v2

0

a czy w klubie panuje optymizm? jeśli tak to na pewno wrócimy w sierpniu #powrut ;>

0

Lyon zdegradowany i już madryciarze popłakani, że Barcelona jest bezkarna czy coś tam, zbigniew zaskoczenia

0

@Comentateiro każda fanbaza musi mieć swojego Kamilka, wychodzi na to, że my mamy swojego

0

trochę śmieszne, że typa starszego 2 lata od Yamala nazywają tam wonderkidem xD
ale w sumie u nas nadal nim jest Piotr "kapitan madryciarz" Zieliński

0

@esem91 jak już jechał z Rakowem w barwach Rubina to było wiadomo, że coś z niego będzie

0

@Arkon niestety tak, z tej strony zrobił się wykop, przykre to

0

jak rośnie optymizm, to Nico jest już nasz
XDDDDD

15

zaczyna się to powoli robić niepokojące :/

0

@escarabajo wygrała absolutnie obrzydliwa drużyna, pożal się boże mvp Bennett wjeżdżał z łokcia w kilku bramkarzy na playoffach, Marchand to też ch*j do szczania, Ekblad sterydziarz który dostał jakimś cudem zawieszenie kończące się ze startem playoffów, ojciec ich asystenta generalnego menadżera zajmuje bardzo wysoką pozycję w strukturach NHL i też jakimś cudem sprzyjali im sędziowie ;DD a trener Maurice też kawał gnoja. Nie trawię tej drużyny i sezonowców z Florydy, tfu
gdyby Oilers mieli zdrowego Hymana i bramkarza, bo ich bramkarz to nasz ter Stegen, to by wygrali nawet z sędziami przeciwko nim

0

wolałbym Chevaliera 100x ale jak się nie ma tego co się lubi to się lubi co się ma, powodzenia imienniku bebecha

2

tutaj akurat mocno Flick spaprał temat, Eric po powrocie z Girony prezentował się solidnie, Torre też. niestety jeden dostał więcej szans, drugi nie. Końcówka sezonu i moment gdzie Casado był kontuzjowany (inna pozycja ale mniejsza) to był świetny moment żeby dać mu więcej szans no ale niestety Hans zdecydował inaczej. Wybroni się tą decyzją wynikami z tego sezonu ale mimo to uważam, że kiszenie Pablo na ławce było jego błędem

1

ale że z Fatim spędza wakacje sam na sam? a to ancymon
a tak na poważnie niech skupi się na piłce, ciągle mamy plotki że a to jakieś modelki, a to influencerki, a to Sydney Sweeney, a na boisku ostatnio trochę widać, że pasek ego skoczył w górę

1

to se wybrał klub xDDDDDDDDDDDDD

0

kolejny pijak po Kuleszy z ujemnym iq

0

to co Font, za ter Stegena Xavi?

0

a mister złota piłka czemu nie gra? znów się połamał?

0

szkoda, liczyłem że zdążę zobaczyć Ostrą lagę na Robercika

1

no gość jednak swój rozum ma i jak widzi, że przed nim w hierarchi jest parodysta z numerem 4 to sami wiecie

2

sprzedać do Rakowa za 600 tys, ale by chodził u Papszmira

0

@Murazor rozumiem, że Simone Inzaghi również się wypisał?

0

xDDD (15 znaków)

0

ale kompromitacja polskiego gołębia i kierowcy busa na drużynowych mś

0

@Seledynowy kto biednemu zabroni żyć bogato, ważne że płotka za 55 mln równiez na ławce XD

8

Nico chce do nas, Galata chce ter Stegena, hajs za Minguezę i Abde - to wszystko można skomentować słowami Barbary Kurde Szatan xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?