0

@catalanian09 no i? my odpaliliśmy Olmo do Dinamo xD

0

z jednej strony la bamba nie chce 28-letniego Diaza bo stary, ale 36-letniego Perisicia już tak xDDDD logika

0

to Como sobie za dużo trochę pozwala, dostali Valle a chcieliby jeszcze Garcię i Forta xD ter Stegena weźcie na zastępstwo za Pepa Reinę a nie

9

przypominam, że nasz discopolowiec przedłużył dziś przed meczem kontrakt trenerowi Majewskiemu XD

2

dawać Lookmana, a nie żadne Diazy i Łoniaki Williamsy

0

rok po transferze xDD specjaliści pęłną gębą

4

tak się goli ogórów, przecież jak u nas nie będzie po Finlandii zmiany trenera to skończy się podobnie

0

niestety (15 znaków)

1

oj Koeman miał absolutną rację ;)

0

@Values bo Wojtek zaakceptuje rolę Pinto i atmosfericia a ter Statua nigdy xD

3

niestety trochę jak w hokeju, złych kontraktów nikt nie weźmie. podziękujmy tym co dali mu taki kontrakt

5

ale tak szczerze po grudniu 2022 ta wygrana jakoś nie rusza xD

0

no i znowu potężny gołt wyklaskał Fartugalii trofeum z ławki, nie ma takiego drugiego jak on

1

ale będzie teraz machanie łapami na ławce, a jakby tak Robercik robił to płacz by był xD

0

@Who_you_mam jeden i drugi Kamil G. xD

0

ej a może by tak tego Oyarzabala do nas?

0

ale polaki ryczą na twitterze Lewego, jakie to jest żałosne xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Roobo wiadomo, kapitanem powinien być ten co robi sobie selfiaczki po przegranym meczu XD

5

a opaskę przejmuje koleś z mentalem przegrywa co cieszy się po przegranej i robi sobie selfie z rywalami, zaorać tą kadrę i pzpn

0

a Araujo-Dembele dalej w klubie, nic się nie zmienia xD najważniejsze że w klubie panuje optymizm

0

@lysy1015 no nie wiem czy znajdzie porządą, a zresztą to nic nie zmienia bo jest rogaczem jak Lewy xD

0

paskudne, po kiego oni przedłużyli z tym nike :/

2

"nabawił się kontuzji" - wszyscy w szoku XD

0

chryste panie Martin jest takim plackiem, że przegrywa na Ukraińców opierających się na młodzieżowcach z Lechii Gdańsk XD

6

mam nadzieję, że jak będzie kończył karierę reprezentacyjną to odmówi pożegnalnego meczu, może wtedy te polskie przygłupy z Borkiem na czele się zreflektują

0

tak patrzę na dzisiejsze tweety Gały i mam rozkminkę - czy na podstawie aktywności w internecie można zamknąć kogoś w zakładzie psychiatrycznym/skierować na przymusowe leczenie?

5

wychodzi na to, że ma tyle samo IQ co Dembele, sprzedać i zapomnieć

0

@Patry10 rzeczywiście Maroko to po drugiej stronie świata od Hiszpanii xD

0

to co złota piłeczka dla naszego dzbanusia, stałego pacjenta barcelońskich szpitali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?