malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@catalanian09 no i? my odpaliliśmy Olmo do Dinamo xD
0
z jednej strony la bamba nie chce 28-letniego Diaza bo stary, ale 36-letniego Perisicia już tak xDDDD logika
0
to Como sobie za dużo trochę pozwala, dostali Valle a chcieliby jeszcze Garcię i Forta xD ter Stegena weźcie na zastępstwo za Pepa Reinę a nie
9
przypominam, że nasz discopolowiec przedłużył dziś przed meczem kontrakt trenerowi Majewskiemu XD
2
dawać Lookmana, a nie żadne Diazy i Łoniaki Williamsy
0
rok po transferze xDD specjaliści pęłną gębą
4
tak się goli ogórów, przecież jak u nas nie będzie po Finlandii zmiany trenera to skończy się podobnie
0
niestety (15 znaków)
1
oj Koeman miał absolutną rację ;)
0
@Values bo Wojtek zaakceptuje rolę Pinto i atmosfericia a ter Statua nigdy xD
3
niestety trochę jak w hokeju, złych kontraktów nikt nie weźmie. podziękujmy tym co dali mu taki kontrakt
5
ale tak szczerze po grudniu 2022 ta wygrana jakoś nie rusza xD
0
no i znowu potężny gołt wyklaskał Fartugalii trofeum z ławki, nie ma takiego drugiego jak on
1
ale będzie teraz machanie łapami na ławce, a jakby tak Robercik robił to płacz by był xD
0
@Who_you_mam jeden i drugi Kamil G. xD
0
ej a może by tak tego Oyarzabala do nas?
0
ale polaki ryczą na twitterze Lewego, jakie to jest żałosne xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Roobo wiadomo, kapitanem powinien być ten co robi sobie selfiaczki po przegranym meczu XD
5
a opaskę przejmuje koleś z mentalem przegrywa co cieszy się po przegranej i robi sobie selfie z rywalami, zaorać tą kadrę i pzpn
0
a Araujo-Dembele dalej w klubie, nic się nie zmienia xD najważniejsze że w klubie panuje optymizm
0
@lysy1015 no nie wiem czy znajdzie porządą, a zresztą to nic nie zmienia bo jest rogaczem jak Lewy xD
0
paskudne, po kiego oni przedłużyli z tym nike :/
2
"nabawił się kontuzji" - wszyscy w szoku XD
0
chryste panie Martin jest takim plackiem, że przegrywa na Ukraińców opierających się na młodzieżowcach z Lechii Gdańsk XD
6
mam nadzieję, że jak będzie kończył karierę reprezentacyjną to odmówi pożegnalnego meczu, może wtedy te polskie przygłupy z Borkiem na czele się zreflektują
0
tak patrzę na dzisiejsze tweety Gały i mam rozkminkę - czy na podstawie aktywności w internecie można zamknąć kogoś w zakładzie psychiatrycznym/skierować na przymusowe leczenie?
5
wychodzi na to, że ma tyle samo IQ co Dembele, sprzedać i zapomnieć
0
@Patry10 rzeczywiście Maroko to po drugiej stronie świata od Hiszpanii xD
0
to co złota piłeczka dla naszego dzbanusia, stałego pacjenta barcelońskich szpitali?