malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Vurt i ten uszaty xD
0
Adolf Hutter prześladuje nam Fattyego
2
@Hadim jak mnie śmieszą ci antypolacy ujmujący Lewemu pokroju twojego, alexdarka i innych fabregasów xD Lewy nie pressuje, nie biega i nie jedzie pod bramkę rywala jak Yamal więc wywalone, że strzela bramki i zrobił 100 goli w 3 lata xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
ja nie wiem, oni tam wszyscy są bezjajeczni, że boją się powiedzieć co sądzą o ter Stegenie? czy może amigosi wiecznie żywi?
14
no i nie podobasz mi się
0
@1LY0 zlot na cztery łapy, ostatnia szansa, jak nie wypali to zostaje gra za 2 lata w Cośtamsporach a za 5 lat ekstraklasa
0
tutaj minusik dla Torrenta który zamiast pojechać wślizgiem i blokować to patrzył się
0
rekin pazernie jak ci co kręcą się w kółko w turbokozaku xDDDDD
2
no i po co sprzedawać Duńczyka?
2
uszaty ŚO, ale nam Flick gotuje
0
@MarFan ale z takich meczów można wyciągać wnioski a nawet trzeba
1
@adi7adi8 Dembele z Barcelony* :) niech tam odpali w innym klubie
swoją drogą do spółki z Kounde zaje*iste ustawienie przy golu xD
1
Araujo taktycznie i mózgowo to poziom Dembele, gość nie nadaje się do flickballa, sprzedać
0
więcej kiwania na własnej połowie xD dobrze że to towarzyski
1
kurde szybko ludzie się uczą, kilka dni temu były problemy z transmisją a teraz nikt nie pyta, w ciągu kilka dni wszyscy nauczyli się znajdować legalną transmisję :)))))
0
@bezalkoholowy taktyczny by sprawdzić ile to będzie wisiało
0
@ShawnC jak @JohnKennedy nie wyłapał to ten też nie wyłapie :)
2
ten Ouma wygląda jak ostry flop xD
a swoją drogą ciekawe jak wyglądąły rozmowy Lecha ze Slavią w sprawie Oumy ;>
0
w LKE nie wyglądał źle, po prostu chyba byli na jego pozycję lepsi a gość nie jest napastnikiem na topkę
0
a źródło legalne?
0
@Tomek54321 "w obwodzie zostawimy Christensena" - przypominam, że Christensen był w obwodzie na mecz rewanżowy z Interem ;)
8
to niech poprosi zanim zawali nam po raz trzeci champions league
0
@JohnKennedy automatyczne wykrywanie mulciaków i kasowanie ich z internetu
0
@Arekvip to niezły krętacz co trenował najlepszą Barcę w XXI wieku xDD
3
@Lanosss niech się potem ludzie nie dziwią, że pod postami o zaginięciach nastolatek są komentarze "wyskacze się i wróci"
0
@Jonyx szczerze to też bym go sprzedał, ale jak Torrent będzie niewypałem to lepiej niech zostanie na ten sezon chociaż, teraz niech rywalizuje z Torrentem o rolę zmiennika i jak ją przegra to sprzedać i zapomnieć
0
@Gronek przereklamowany, chciałbym zobaczyć jak wygrywa te lm w erze varu przy obecnym systemie LM
0
@Cule1234 szkoda, że nie skończył u nas, jak dla mnie lepszy od Garcii
2
@BarcaKings965212 że co? gość co wygrywa sekstet nie jest u nas bardziej legendą? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
pozostaje wierzyć, że kiedyś Pique, już jako prezydent, przekona byłego swojego trenera do zmiany zdania ;)