5

@Vurt i ten uszaty xD

0

Adolf Hutter prześladuje nam Fattyego

2

@Hadim jak mnie śmieszą ci antypolacy ujmujący Lewemu pokroju twojego, alexdarka i innych fabregasów xD Lewy nie pressuje, nie biega i nie jedzie pod bramkę rywala jak Yamal więc wywalone, że strzela bramki i zrobił 100 goli w 3 lata xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

ja nie wiem, oni tam wszyscy są bezjajeczni, że boją się powiedzieć co sądzą o ter Stegenie? czy może amigosi wiecznie żywi?

14

no i nie podobasz mi się

0

@1LY0 zlot na cztery łapy, ostatnia szansa, jak nie wypali to zostaje gra za 2 lata w Cośtamsporach a za 5 lat ekstraklasa

0

tutaj minusik dla Torrenta który zamiast pojechać wślizgiem i blokować to patrzył się

0

rekin pazernie jak ci co kręcą się w kółko w turbokozaku xDDDDD

2

no i po co sprzedawać Duńczyka?

2

uszaty ŚO, ale nam Flick gotuje

0

@MarFan ale z takich meczów można wyciągać wnioski a nawet trzeba

1

@adi7adi8 Dembele z Barcelony* :) niech tam odpali w innym klubie
swoją drogą do spółki z Kounde zaje*iste ustawienie przy golu xD

1

Araujo taktycznie i mózgowo to poziom Dembele, gość nie nadaje się do flickballa, sprzedać

0

więcej kiwania na własnej połowie xD dobrze że to towarzyski

1

kurde szybko ludzie się uczą, kilka dni temu były problemy z transmisją a teraz nikt nie pyta, w ciągu kilka dni wszyscy nauczyli się znajdować legalną transmisję :)))))

0

@bezalkoholowy taktyczny by sprawdzić ile to będzie wisiało

0

@ShawnC jak @JohnKennedy nie wyłapał to ten też nie wyłapie :)

2

ten Ouma wygląda jak ostry flop xD
a swoją drogą ciekawe jak wyglądąły rozmowy Lecha ze Slavią w sprawie Oumy ;>

0

w LKE nie wyglądał źle, po prostu chyba byli na jego pozycję lepsi a gość nie jest napastnikiem na topkę

0

a źródło legalne?

0

@Tomek54321 "w obwodzie zostawimy Christensena" - przypominam, że Christensen był w obwodzie na mecz rewanżowy z Interem ;)

8

to niech poprosi zanim zawali nam po raz trzeci champions league

0

@JohnKennedy automatyczne wykrywanie mulciaków i kasowanie ich z internetu

0

@Arekvip to niezły krętacz co trenował najlepszą Barcę w XXI wieku xDD

3

@Lanosss niech się potem ludzie nie dziwią, że pod postami o zaginięciach nastolatek są komentarze "wyskacze się i wróci"

0

@Jonyx szczerze to też bym go sprzedał, ale jak Torrent będzie niewypałem to lepiej niech zostanie na ten sezon chociaż, teraz niech rywalizuje z Torrentem o rolę zmiennika i jak ją przegra to sprzedać i zapomnieć

0

@Gronek przereklamowany, chciałbym zobaczyć jak wygrywa te lm w erze varu przy obecnym systemie LM

0

@Cule1234 szkoda, że nie skończył u nas, jak dla mnie lepszy od Garcii

2

@BarcaKings965212 że co? gość co wygrywa sekstet nie jest u nas bardziej legendą? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

pozostaje wierzyć, że kiedyś Pique, już jako prezydent, przekona byłego swojego trenera do zmiany zdania ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?