0

@supraomnes1 oczywiście że niesłuszne, Urban odleciał i z brakiem Bułki i z Piątkiem na trybuny. To, że ktoś idzie za hajsem do Arabów nie zawsze znaczy, że z dnia na dzień zapomina jak grać w piłkę

4

Laporta znowu wygrał, hejterami musi mocno telepać :)

1

@Ojciec5tkidzieci pomijając to że Kapela to Kapela to jechanie ze Stanowskim jest wskazane i jak najbardziej słuszne

0

@Safrani kto pytał?

0

Yabusele to ten madryciarz co bije rywali czy tam kibiców rywala?

0

Dwójka, ponieważ po pierwsze nie załataliśmy dziury po Inigo. Jak Araujo i Duńczyk się połamą to z kim Cubarsi będzie grać? Eric to drugi Mingueza/Sergi Roberto, nie nadaje się na ŚO a o Martinie to aż strach pomyśleć. Po drugie nie podobają mi się odejścia Torre i Virgiliego oraz to, że nie udało się wypchnąć Łoniakiego permanentnie, tylko na wypożyczenie.
W sumie to transfer Joana ratuje to okienko bo ma papiery na super bramkarza

0

@MateuszDoniec rozumiem, skoro chcecie iść drogą meczyków - [WASZ WYBÓR]

0

@MateuszDoniec nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :)

5

dlaczego podbijacie artykuły opublikowane wcześniej?

2

tylko Legia może nas godnie reprezentować w pucharach :))))

0

napisałem komentarz, że szykuje się ciekawy mecz z psg na Estadi Johan Cruyff, komentarza już nie ma. wytłumaczy mi ktoś jaki punkt regulaminu został "złamany"? XD

2

hahahaahahahaa białasy wyjazd do Chin XD

0

z tymi heheszkami z United to zachowajmy pokorę bo przyjdzie jakaś Cultural Leonesa albo Cornella i nam wklepie w pucharze
co ja gadam, beka z MUłów xDDDD

0

@supraomnes1 a co zrobiłby @VegetaPolska gdyby dwie piękne napalone dziewczyny chciały z nim wejść w relacje seks bez zobowiązań?
obudziłby się

3

@Bartek_C Kajrat jest wymarzonym rywalem pod warunkiem że trafisz na niego i zagrasz u siebie :)

3

@escarabajo ósmej podzielić przez 2 :))

2

słabo bo zasłużył na szansę w presezonie bardziej niż ktokolwiek inny z Barcy B

0

@Mezocyklon87 +1 byczku, taki prezydent co przywali innemu w ustawce 70x70 to skarb

0

@LukaszFan pełna zgoda, wszyscy jarają się LKE i zadowalają się budowaniem rankingu ale jako liga top15/12 wypadałoby mieć przedstawiciela w LM

0

z Ancelottim przy sterach powodzenia xD

1

na początku presezonu wyglądał dobrze ale im dalej w las tym gorzej, uszaty już wyglądał lepiej. no ale czas pokaże

0

sprzedać to należy innego gościa z pierwszymi literami imienia Fer

1

no a my się jaramy ligą konferencji, tyle nam zostało
a potem będzie jaranie się że mamy ligę mistrzów bez kwalifikacji jak taki Celtic co bez rankingu w lm nie istnieje xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Czyhrynski 37 komentarzy w 2 dni, kolejny co pomylił la ramblę z wykopem albo kolejny multiplayer

1

@Safrani zaskoczenie, spodziewałem się, że prędzej wprowadzi program prostytutka+

0

@directedbyfcb tacy goście jak Peda, Ameyaw, Oyedele, i Skrzypczak powinni być powołani do kadry już teraz

0

@clyde to nie jedyne co (kogo) lubi strzelić ;)))))

1

wierny sługus Pereza więc czego innego oczekiwać?

14

dla mnie mvp Hernandez Hernandez, po raz kolejny, już nie zliczę który, najlepszy zawodnik rywala Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?