malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@supraomnes1 oczywiście że niesłuszne, Urban odleciał i z brakiem Bułki i z Piątkiem na trybuny. To, że ktoś idzie za hajsem do Arabów nie zawsze znaczy, że z dnia na dzień zapomina jak grać w piłkę
4
Laporta znowu wygrał, hejterami musi mocno telepać :)
1
@Ojciec5tkidzieci pomijając to że Kapela to Kapela to jechanie ze Stanowskim jest wskazane i jak najbardziej słuszne
0
@Safrani kto pytał?
0
Yabusele to ten madryciarz co bije rywali czy tam kibiców rywala?
0
Dwójka, ponieważ po pierwsze nie załataliśmy dziury po Inigo. Jak Araujo i Duńczyk się połamą to z kim Cubarsi będzie grać? Eric to drugi Mingueza/Sergi Roberto, nie nadaje się na ŚO a o Martinie to aż strach pomyśleć. Po drugie nie podobają mi się odejścia Torre i Virgiliego oraz to, że nie udało się wypchnąć Łoniakiego permanentnie, tylko na wypożyczenie.
W sumie to transfer Joana ratuje to okienko bo ma papiery na super bramkarza
0
@MateuszDoniec rozumiem, skoro chcecie iść drogą meczyków - [WASZ WYBÓR]
0
@MateuszDoniec nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :)
5
dlaczego podbijacie artykuły opublikowane wcześniej?
2
tylko Legia może nas godnie reprezentować w pucharach :))))
0
napisałem komentarz, że szykuje się ciekawy mecz z psg na Estadi Johan Cruyff, komentarza już nie ma. wytłumaczy mi ktoś jaki punkt regulaminu został "złamany"? XD
2
hahahaahahahaa białasy wyjazd do Chin XD
0
z tymi heheszkami z United to zachowajmy pokorę bo przyjdzie jakaś Cultural Leonesa albo Cornella i nam wklepie w pucharze
co ja gadam, beka z MUłów xDDDD
0
@supraomnes1 a co zrobiłby @VegetaPolska gdyby dwie piękne napalone dziewczyny chciały z nim wejść w relacje seks bez zobowiązań?
obudziłby się
3
@Bartek_C Kajrat jest wymarzonym rywalem pod warunkiem że trafisz na niego i zagrasz u siebie :)
3
@escarabajo ósmej podzielić przez 2 :))
2
słabo bo zasłużył na szansę w presezonie bardziej niż ktokolwiek inny z Barcy B
0
@Mezocyklon87 +1 byczku, taki prezydent co przywali innemu w ustawce 70x70 to skarb
0
@LukaszFan pełna zgoda, wszyscy jarają się LKE i zadowalają się budowaniem rankingu ale jako liga top15/12 wypadałoby mieć przedstawiciela w LM
0
z Ancelottim przy sterach powodzenia xD
1
na początku presezonu wyglądał dobrze ale im dalej w las tym gorzej, uszaty już wyglądał lepiej. no ale czas pokaże
0
sprzedać to należy innego gościa z pierwszymi literami imienia Fer
1
no a my się jaramy ligą konferencji, tyle nam zostało
a potem będzie jaranie się że mamy ligę mistrzów bez kwalifikacji jak taki Celtic co bez rankingu w lm nie istnieje xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czyhrynski 37 komentarzy w 2 dni, kolejny co pomylił la ramblę z wykopem albo kolejny multiplayer
1
@Safrani zaskoczenie, spodziewałem się, że prędzej wprowadzi program prostytutka+
0
@directedbyfcb tacy goście jak Peda, Ameyaw, Oyedele, i Skrzypczak powinni być powołani do kadry już teraz
0
@clyde to nie jedyne co (kogo) lubi strzelić ;)))))
1
wierny sługus Pereza więc czego innego oczekiwać?
14
dla mnie mvp Hernandez Hernandez, po raz kolejny, już nie zliczę który, najlepszy zawodnik rywala Barcelony