malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
czy miał lepszy sezon niż Mambeppe? tak
czy jest lepszym piłkarzem niż Mambeppe? polemizowałbym
0
obrzydliwa ta złota piłka w tym roku, biorąc pod uwagę to co tworzył nasz Bombele będąc naszym zawodnikiem. L quattro przez 3/4 pobytu, memiczna prezentacja, memiczne zagrywki, zmarnowana setka z Liverpoolem, a przeszedł do PSG i nagle top xD
pomijając to, czy zasłużył czy nie, nie potrafię jakoś pogratulować
0
le cabaret, jak często zresztą xD
7
ale to raczej lekarze powinni mówić kiedy ktoś będzie gotowy nie piłkarz xD
1
żeby nie było tylko jak z Moukoko xD
1
w ogóle ten Kiko Femenia to taki NPC że nawet nie gwiżdżą na tego małego judasza xD
1
schodzi GOAT lewej obrony
2
da Vinci w Getafe, cóż za ironia
tak jak Burdelas mówiący, że jego idolem jest Cryuff xDD
1
xDDD Getafe też myślę można nazywać śmiało mierdami
0
przyznam się, że tego się nie spodziewałem xDDDD
1
ten nowy Stanisław z 1670 to wygląda jak Fermin z wąsem xDD
0
czyli co, Ansu wyjaśnia Flicka?
0
@sergio5 chyba jedyny raz gdzie nie zaszkaluję ich sypania petrodolarami :)
1
ehh :/ (15 znaków)
0
"Woldamata"? Może od razu Voldemorta?
0
coś tu spokojnie od kilku dni :))
1
to niezły wzór, gość pomylił Cryuffa z Otto Rehagelem XDDDD
0
@directedbyfcb Busquets miał 14 lat gdy Pedri został poczęty więc tak średnio xDDDDDDD
0
@vangoor ciekawe skąd na to pieniążki weźmiemy ;)
0
@Roobo po czym zawalił kolejne dwie XD
0
@Roobo ty broniłeś już w meczu z Valencią rekinka więc twojej opinii nie brałbym na powaznie xDDD
8
rekin to wartość ujemna w ofensywie, przecież od zejścia Lewego to potencjał ofensywny spadł w dół tak, że szok xD
0
no i zupełnie inne rozpoczęcie lm gdy bramkarz nie trolluje ci gierki i nie łapie czerwonej kartki w 10. minucie, a do tego broni
0
dawać Bardżiego za Fermina i Raphę na LS, Fermin dziś nie wie gdzie się znajduje
3
de Jong również dobrze, ale i tak la bamba go jedzie. gra poprawnie, nic nie zepsuł ale i tak to za mało, tu żeby zostać docenionym trzeba grac jak kandydat do ZP xDDD
1
Crisss32
minutę temu
Newcastle miało wyjaśnić Barcelone ? Ludzie przecież po odejściu Isaaka Oni sa cieniutcy xD
KamilLen94
8 minut temu
Jak to szło? Że w czwartek Newcastle wyjaśni niepokalaną? Wy naprawdę niektórzy łudziliscie się że przeciętniak angielski zmiażdży Barcelonę?
ale Real to już na pewno nas wyjaśni za miesiąc xDDDDD
2
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_JAMKErvQMVA6JN33vIJR13ysCWcuvcoY,w400.jpg tyle w temacie
0
sędzia chyba fan Realu
3
no i jak zwykle zamknięty ryj la bambie w tym mi xDDDD
2
dobrze że Tuchel patrzy, może wybije sobie z głowy powoływanie Rashforda