7

czy miał lepszy sezon niż Mambeppe? tak
czy jest lepszym piłkarzem niż Mambeppe? polemizowałbym

0

obrzydliwa ta złota piłka w tym roku, biorąc pod uwagę to co tworzył nasz Bombele będąc naszym zawodnikiem. L quattro przez 3/4 pobytu, memiczna prezentacja, memiczne zagrywki, zmarnowana setka z Liverpoolem, a przeszedł do PSG i nagle top xD
pomijając to, czy zasłużył czy nie, nie potrafię jakoś pogratulować

0

le cabaret, jak często zresztą xD

7

ale to raczej lekarze powinni mówić kiedy ktoś będzie gotowy nie piłkarz xD

1

żeby nie było tylko jak z Moukoko xD

1

w ogóle ten Kiko Femenia to taki NPC że nawet nie gwiżdżą na tego małego judasza xD

1

schodzi GOAT lewej obrony

2

da Vinci w Getafe, cóż za ironia
tak jak Burdelas mówiący, że jego idolem jest Cryuff xDD

1

xDDD Getafe też myślę można nazywać śmiało mierdami

0

przyznam się, że tego się nie spodziewałem xDDDD

1

ten nowy Stanisław z 1670 to wygląda jak Fermin z wąsem xDD

0

czyli co, Ansu wyjaśnia Flicka?

0

@sergio5 chyba jedyny raz gdzie nie zaszkaluję ich sypania petrodolarami :)

1

ehh :/ (15 znaków)

0

"Woldamata"? Może od razu Voldemorta?

0

coś tu spokojnie od kilku dni :))

1

to niezły wzór, gość pomylił Cryuffa z Otto Rehagelem XDDDD

0

@directedbyfcb Busquets miał 14 lat gdy Pedri został poczęty więc tak średnio xDDDDDDD

0

@vangoor ciekawe skąd na to pieniążki weźmiemy ;)

0

@Roobo po czym zawalił kolejne dwie XD

0

@Roobo ty broniłeś już w meczu z Valencią rekinka więc twojej opinii nie brałbym na powaznie xDDD

8

rekin to wartość ujemna w ofensywie, przecież od zejścia Lewego to potencjał ofensywny spadł w dół tak, że szok xD

0

no i zupełnie inne rozpoczęcie lm gdy bramkarz nie trolluje ci gierki i nie łapie czerwonej kartki w 10. minucie, a do tego broni

0

dawać Bardżiego za Fermina i Raphę na LS, Fermin dziś nie wie gdzie się znajduje

3

de Jong również dobrze, ale i tak la bamba go jedzie. gra poprawnie, nic nie zepsuł ale i tak to za mało, tu żeby zostać docenionym trzeba grac jak kandydat do ZP xDDD

1

Crisss32
minutę temu
Newcastle miało wyjaśnić Barcelone ? Ludzie przecież po odejściu Isaaka Oni sa cieniutcy xD

KamilLen94
8 minut temu
Jak to szło? Że w czwartek Newcastle wyjaśni niepokalaną? Wy naprawdę niektórzy łudziliscie się że przeciętniak angielski zmiażdży Barcelonę?

ale Real to już na pewno nas wyjaśni za miesiąc xDDDDD

0

sędzia chyba fan Realu

3

no i jak zwykle zamknięty ryj la bambie w tym mi xDDDD

2

dobrze że Tuchel patrzy, może wybije sobie z głowy powoływanie Rashforda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?