0

@Murazor skoro tak uważasz to spoko panie weteranie tej strony ;) oraz skoro uważasz, że bronienie kogoś to fanbojstwo to nie mamy o czym rozmawiać bo za bardzo kumaty to nie jesteś, pozdro xD

0

@Murazor "Barcelonie kibicuję od 2005" rzeczywiście ;)
poza tym pisze to ktoś kto sugeruje, że jestem kibicem sezonowcem i kibicuję Barcelonie ze względu na Lewandowskiego :D

1

@Murazor kibicowałem Barcelonie jak ty pływałeś w jajkach ojca więc nie trafiłeś ;)
a na marginesie czuję się zaszczycony, że odwiedziłeś mój profil

0

@Dendi_VeB pewnie bym nie napisał ale opinię miałbym taką samą, ludzie tu tak ryczą, jeszcze na Polaka rodaka, śmieszne to xD

24

boże jakie tu spłakanie o tą setkę Lewego, nie trafił to nie trafił trudno mamy 3 punkty.
niektórzy tutaj są tak przykrymi ludźmi ze szkoda słów xD

0

@Roobo gdyby to był twój rekinek to pewnie by była "świetna główka rekina" xDDDDDDDDDDDD

0

Kounde co za łeb, odcięło mu kompletnie prąd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

o, bramkarzowi siadły plecy od dźwigania RSSS

1

no tak znowu but, co za przypadek :>

0

no proszę, narysowali chyba znowu buta xD

1

o nagle Sociedad umie grać piłką, co za śmieszna drużyna XD

0

przynajmniej Arauczo nie podniósł ręki xD

3

się la bamba pośmiała z jednego przyjęcia Lewego i znowu wyjaśnieni, nigdy się nie nauczycie xDDDDDDD

0

ten co w Ronaldinho się bawi xD

2

swoją drogą przypomniało mi się że Odriozola "grał" dla rządowych xDD

0

@626 xDˣᴰ (15 znaków)

11

drugi mecz z rzędu z golem po rożnym, cud xDDD gdyby jeszcze strzelili kiedyś z wolnego byłoby fajnie

2

xDD kolejny pie*dolony Kameni

0

@Bartula ważne, że w presezonie strzelił gola po 5 minutach, to wystarczy ekspertom

0

@KrwawiaceoczyVEB no jak jest kontuzjowany to niedziwne xD

2

Martin to statysta nie oszukujmy się, jedyne co umie to odegrać do najbliższego kolegi, sprzedać i wziąć kogoś kto będzie w stanie dotrzymać kroku Balde

0

tradycyjnie zamiast wykorzystać potknięcie somsiada to xD

1

Christensen jest piękny, niech on będzie wiecznie zdrowy

0

Gerard Martin czy Gerardo Martino?

0

@FCBparasiempre dr. Dro

0

o Ebana, ale mamacita :)

0

ale że Barca z mundialu ściągnęła Kochela? ciekawe

0

nono szybko go odkleiło, ledwo miesiąc arabskiego powietrza wystarczył xD

0

fajnie że dostał kredyt zaufania, tym bardziej smutne, że ostatnio u nas go nie miał wcale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?