malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor skoro tak uważasz to spoko panie weteranie tej strony ;) oraz skoro uważasz, że bronienie kogoś to fanbojstwo to nie mamy o czym rozmawiać bo za bardzo kumaty to nie jesteś, pozdro xD
0
@Murazor "Barcelonie kibicuję od 2005" rzeczywiście ;)
poza tym pisze to ktoś kto sugeruje, że jestem kibicem sezonowcem i kibicuję Barcelonie ze względu na Lewandowskiego :D
1
@Murazor kibicowałem Barcelonie jak ty pływałeś w jajkach ojca więc nie trafiłeś ;)
a na marginesie czuję się zaszczycony, że odwiedziłeś mój profil
0
@Dendi_VeB pewnie bym nie napisał ale opinię miałbym taką samą, ludzie tu tak ryczą, jeszcze na Polaka rodaka, śmieszne to xD
24
boże jakie tu spłakanie o tą setkę Lewego, nie trafił to nie trafił trudno mamy 3 punkty.
niektórzy tutaj są tak przykrymi ludźmi ze szkoda słów xD
0
@Roobo gdyby to był twój rekinek to pewnie by była "świetna główka rekina" xDDDDDDDDDDDD
0
Kounde co za łeb, odcięło mu kompletnie prąd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
o, bramkarzowi siadły plecy od dźwigania RSSS
1
no tak znowu but, co za przypadek :>
0
no proszę, narysowali chyba znowu buta xD
1
o nagle Sociedad umie grać piłką, co za śmieszna drużyna XD
0
przynajmniej Arauczo nie podniósł ręki xD
3
się la bamba pośmiała z jednego przyjęcia Lewego i znowu wyjaśnieni, nigdy się nie nauczycie xDDDDDDD
0
ten co w Ronaldinho się bawi xD
2
swoją drogą przypomniało mi się że Odriozola "grał" dla rządowych xDD
0
@626 xDˣᴰ (15 znaków)
11
drugi mecz z rzędu z golem po rożnym, cud xDDD gdyby jeszcze strzelili kiedyś z wolnego byłoby fajnie
2
xDD kolejny pie*dolony Kameni
0
@Bartula ważne, że w presezonie strzelił gola po 5 minutach, to wystarczy ekspertom
0
@KrwawiaceoczyVEB no jak jest kontuzjowany to niedziwne xD
2
Martin to statysta nie oszukujmy się, jedyne co umie to odegrać do najbliższego kolegi, sprzedać i wziąć kogoś kto będzie w stanie dotrzymać kroku Balde
0
tradycyjnie zamiast wykorzystać potknięcie somsiada to xD
1
Christensen jest piękny, niech on będzie wiecznie zdrowy
0
Gerard Martin czy Gerardo Martino?
0
@FCBparasiempre dr. Dro
0
o Ebana, ale mamacita :)
0
ale że Barca z mundialu ściągnęła Kochela? ciekawe
0
nono szybko go odkleiło, ledwo miesiąc arabskiego powietrza wystarczył xD
0
fajnie że dostał kredyt zaufania, tym bardziej smutne, że ostatnio u nas go nie miał wcale