malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XD Maldini jaki wślizg spóźniony o 5 sekund
21
od odejścia GOAT'a wolne w Barcie nie istnieją
1
to Liga Mistrzów czy Ekstraklasa?
0
uszaty to nie jest poziom ligi mistrzów, nowy LO do rywalizacji z Balde to mus na 26/27
0
chciałem Chevaliera, ale trzeba przyznać że Joan Garcia coraz bardziej przekonujący jest, nie żaden ter Statić stojący na linii
0
RMTVP, tyle w temacie :)
3
a dajcie spokój, dawno nie miałem tak popsutego humoru na wieczór. To co się dzieje w meczach Realu to jawny kryminał, wszyscy to widzą tylko nie kibice Realu
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
19
gdzie real nie może tam sędzia pomoże, obrzydliwy absolutnie klub, gardzę najmocniej jak się da
4
d-_-b
minutę temu
Macki Negreiry sięgają szerzej niż nam się wydawało
hehe
3
notatnik padł XD
5
ale Lewy zaliczył zjazd, kiedyś strzelał 5 goli w 9 minut, a wczoraj tylko 2 gole w 11 minut :((((((( dawać Rekina na Nowy Zamek
1
@Aragorn33 czuję, że skończy się drugim Ansu albo drugim Neymarem
1
a gdzie wniosek Lewy > Ferran? a już wiem, niedobra jest o tym mówić XDD
0
@Filipem żeby się nie okazało, że bawi się z kolegami z Maroka jak czeladniok XD
0
huhu Redaktorze Maruszczak ale im powiedziałeś
2
@Gary Oko34
Weryfikacja formy Barcelony nastąpi w Czwartek na St James' Park tam im nóg nie rozłażą
Karimata925
Valencia przez cały mecz 8 fauli i jedna żółta kartka. Jak będą grali z nami to takie statystyki będą mieli w 10 minutach. Bo będą na dupaaach jechali a tu nawet się nie spocili.
Viper3317
Valencia jak zwykle z bordowi miekke nogi jak garleta z du
xD
1
@Dzejkob97 Auba by nie przegrał
1
komentarze somsiadów po meczu Barcy to coś pięknego xD
1
@AlexDark00 a ja ci wyślę koszulkę Lewego, obyś tylko spazmów nie dostał
0
@AlexDark00 ale po co? odwiedziny chcesz bo nie masz nikogo?
2
@KamQiX Z taką Valencią to naprawdę wyczyn.
~ AlexDark00
0
Komentarz usunięty
0
oby herr Flick nauczył naszych tak grać na kartofliskach typu stadiony Levante i Vallecano a mistrz murowany
3
Lewy znowu wyjaśnia la bambę :) https://i.ibb.co/5XhZd52m/Zrzut-ekranu-2025-09-14-213034.png
0
tak się kończy akcje Ferran płotko xD
1
@yoli Lewy również robi miejsce dla kolegów, z tym, że strzela :)
2
https://i.ibb.co/5XhZd52m/Zrzut-ekranu-2025-09-14-213034.png krótko z hejterami :)
3
Flick to jest taki kozak, że nie ściąga Torrenta tylko go wpuszcza