0

XD Maldini jaki wślizg spóźniony o 5 sekund

21

od odejścia GOAT'a wolne w Barcie nie istnieją

1

to Liga Mistrzów czy Ekstraklasa?

0

uszaty to nie jest poziom ligi mistrzów, nowy LO do rywalizacji z Balde to mus na 26/27

0

chciałem Chevaliera, ale trzeba przyznać że Joan Garcia coraz bardziej przekonujący jest, nie żaden ter Statić stojący na linii

0

RMTVP, tyle w temacie :)

3

a dajcie spokój, dawno nie miałem tak popsutego humoru na wieczór. To co się dzieje w meczach Realu to jawny kryminał, wszyscy to widzą tylko nie kibice Realu

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

19

gdzie real nie może tam sędzia pomoże, obrzydliwy absolutnie klub, gardzę najmocniej jak się da

4

d-_-b
minutę temu
Macki Negreiry sięgają szerzej niż nam się wydawało

hehe

3

notatnik padł XD

5

ale Lewy zaliczył zjazd, kiedyś strzelał 5 goli w 9 minut, a wczoraj tylko 2 gole w 11 minut :((((((( dawać Rekina na Nowy Zamek

1

@Aragorn33 czuję, że skończy się drugim Ansu albo drugim Neymarem

1

a gdzie wniosek Lewy > Ferran? a już wiem, niedobra jest o tym mówić XDD

0

@Filipem żeby się nie okazało, że bawi się z kolegami z Maroka jak czeladniok XD

0

huhu Redaktorze Maruszczak ale im powiedziałeś

2

@Gary Oko34
Weryfikacja formy Barcelony nastąpi w Czwartek na St James' Park tam im nóg nie rozłażą
Karimata925
Valencia przez cały mecz 8 fauli i jedna żółta kartka. Jak będą grali z nami to takie statystyki będą mieli w 10 minutach. Bo będą na dupaaach jechali a tu nawet się nie spocili.
Viper3317
Valencia jak zwykle z bordowi miekke nogi jak garleta z du

xD

1

@Dzejkob97 Auba by nie przegrał

1

komentarze somsiadów po meczu Barcy to coś pięknego xD

1

@AlexDark00 a ja ci wyślę koszulkę Lewego, obyś tylko spazmów nie dostał

0

@AlexDark00 ale po co? odwiedziny chcesz bo nie masz nikogo?

2

@KamQiX Z taką Valencią to naprawdę wyczyn.
~ AlexDark00

0

Komentarz usunięty

0

oby herr Flick nauczył naszych tak grać na kartofliskach typu stadiony Levante i Vallecano a mistrz murowany

3

0

tak się kończy akcje Ferran płotko xD

1

@yoli Lewy również robi miejsce dla kolegów, z tym, że strzela :)

2

3

Flick to jest taki kozak, że nie ściąga Torrenta tylko go wpuszcza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?